Skocz do zawartości
Nerwica.com

W jaki spoosb weszliscie w zwiazek ?


rdzaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie zwlaszcza do kobiet, ale nie tylko. W jaki sposob udalo wam sie znalezc kogos do zwiazku ?

Mnie sie od 20 lat nie udaje. Jedyne co ludzi interesuje, to seks, wiec zakladam, ze nie moge byc zupelnie odpychajaca fizycznie. A podobno to wyglad jest decydujacy.

Czyli do seksu bez zobowiazan pasuje, ale zeby na stale to nie.

A potem widze kobiety ktore znecaja sie nad partnerami - i sa juz ktorys rok razem, kredyt, dzieci... Kobiety ktore bardzo sie zaniedbaly fizycznie - i patrz jak wyzej.. Jak to sie dzieje, ze mnie nikt nie chce ?

Nie bede pisala o moich zaletach, ale wierze, ze sa jakies, z ogolnej kategorii, co sprawia, ze mozna razem wiesc zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie zwiazku na dłuzej wymaga pracy, jak obydwie strony sie nie staraja to predzej czy pozniej sie rozstana. Jak ktos sie nie chce starac bo mu chodzi o seks, zabicie samotnosci itd. to zaden zwiazek nie wypali. Co do wygladu, sa rozne osoby, które sie podoabaja innym, np. mam znajoma waga 90 kg a jest z modelem i im ze soba ok. Z kolei inna ekstra panna z wygladu a wiecznie sama, bo nikt jej nie chce z powodu charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dzisiejsze czasy niestety nie sprzyjają związkom. Ludzie się od siebie oddalają, mają bardzo dużo alternatyw, zajęć do realizowania poza związkiem. Bycie z kimś jest chyba najtrudniejszą rzeczą jaka może być, udany związek buduje się dość długo, wymaga pracy, zaangażowania, rozmów. Często ludzie wolą nie wchodzić w związki z lęku przed uwiązaniem bądź porażką, odrzuceniem. Seks można z łatwością realizować nie wchodząc w związek, to o wiele łatwiejsze, szybsze. Ludzie, choć nie wszyscy, w dzisiejszych czasach szukają szybkiej gratyfikacji, szybkiej przyjemności. Wygląd w poważnym związku nie powinien mieć dużego znaczenia, uroda przemija i ktoś kto szuka partnera, patrząc głównie na wygląd, wg mnie robi błąd. Sprawa też nigdy nie jest jednostronna, może jest coś w Tobie, co utrudnia wejście w związek? Nie mówię, że musi być coś takiego, ale warto pomyśleć, czy nie robisz czegoś, co może początkowo zniechęcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×