Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę pomóżcie! Nie mogę funkcjonować!


dziewczyna126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zacznę od tego, że mam 23 lata i przeszło od roku leczę się na nerwicę lękową. Zrezygnowałam już z wielu rzeczy - dziekanka na uczelni, życie towarzyskie, odseparowanie od innych. Nerwicę zdiagnozował mi psychiatra - wcześniej wykonałam serię badań, począwszy od morfologii po tężyczkę itp. Do tej pory było ok.

Od okoła tygodnia mam okropnie duże afty. Bolą, pieką, nic nie pomaga. Od 3 dni biorę też antybiotyk przypisany od internisty - też nie pomaga. Afty jak były tak są, bolą, są bardzo duże. Smaruje je, płucze, pielęgnuję, ale nie ma poprawy. Do tego doszło osłabienie, subiektywne uczucie słabości, jakbym miała zemdleć. Boję się wychodzić z domu, bo źle się czuję, jakbym zaraz miała upaść. Chudnę, nie mam apetytu, ciągle jakieś dolegliwości ze strony pokarmowej, nudności, tachykardia, mroczki przed oczami.

Wczoraj zrobiłam sobie morfologię i B12 - tak zalecił mój lekarz. Wyniki w poniedziałek, a ja do tej pory chyba umrę ze strachu.

Naczytałam się, że takie niepoprawiające się afty, osłabienie, chudnięcie to objaw białaczki.

Proszę napiszcie mi, czy mieliście podobne objawy. Afty pojawiły się jakiś czas po znieczuleniu i wizycie u dentysty (młody stomatolog jakoś niefortunnie podawał mi to znieczulenie). Jakiś miesiąc temu miałam tez wyrywaną ósemkę. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie to chudnięcie, zawroty głowy, mroczki, brak apetytu. Ostatnią morfologię miałam chyba robioną w marcu (jakoś tak).

Proszę o jakikolwiek odzew, bo już wariuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem problemów z aftami. Z osłabieniem, a nawet sennością mam do czynienia na porządku dziennym.

Mój ojciec cierpi na białaczkę. Pierwszymi objawami były poty nocne, potem masakryczne bóle głowy, ale on miał szybka progresję. Nie jesteś chyba w grupie ryzyka, bo z tego co kojarzę, białaczka występuje głównie u dzieci i osób starszych.

Daj znać, jak Ci wyszły wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×