Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami zdarza się że do finału dostają się drużyny raczej przeciętne, miały szczęście, słabych albo słabo dysponowanych rywali tak jest z Portugalią tak było w 2004 r z Grecją i w 2002 z Niemcami. Niemcy jak dostaną się do finału będą miały za sobą 2 mecze z trudniejszymi rywalami niż Portugalia, ale mogą z nią przegrać bo będą zmęczone i do tego sporo kontuzjowanych zawodników mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy przegrały mimo dominacji na boisku, ale nie ma kto tam bramek strzelać bo Gomez nie gra a Muller jest w beznadzieja formie. Karny tez trochę z kapelusza tym bardziej że Niemcy mieli podobną sytuację z ręka w polu karnym i im nie gwizdnął. Teraz tylko mam nadzieję że Francja skopie dupę farciarzom z Portugalii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Islandii :( Nie przepadam za CR7, ale już wolę żeby Portugalia wygrała ten finał ;p Może trochę nie na temat, ale ta sama dyscyplina więc można tutaj napisać. Brawo Zagłębie Lubin :) Kibice Miedziowych mają wyjazd życia do Belgradu na Partizan :DD Piłkarsko to raczej wtopa Zagłębia ;p Super Puchar jednak dla Kolejorza, chociaż mi akurat dyndało kto po niego sięgnie ;p Legia słabiutka, niech się obudzi bo walka w LE tuż, tuż ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja za Portugalią, choć są słabi, bo nie lubię multikulti i innego ścierwa. Tak więc, ani Niemcy, ani Francja nie była mi po drodze, choć to był jedyny ciekawy mecz od ćwierćfinału.
widze kibic lepszego sortu - kibicuje nie druzynie lecz polityce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja za Portugalią, choć są słabi, bo nie lubię multikulti i innego ścierwa. Tak więc, ani Niemcy, ani Francja nie była mi po drodze, choć to był jedyny ciekawy mecz od ćwierćfinału.
widze kibic lepszego sortu - kibicuje nie druzynie lecz polityce

Kibicuję to Polsce i swojej drużynie miejscowej. Jestem za zwycięstwem Portugalii, nie kibicuję. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja za Portugalią, choć są słabi, bo nie lubię multikulti i innego ścierwa. Tak więc, ani Niemcy, ani Francja nie była mi po drodze, choć to był jedyny ciekawy mecz od ćwierćfinału.
widze kibic lepszego sortu - kibicuje nie druzynie lecz polityce

 

Bo polityka,wtrąca się w nasze życie.Czy,tego chcemy czy nie.Dla mnie to dziwne,nie lubić niemieckiej drużyny.Bo,kiedyś tam była wojna.Chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×