Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


agusiak

Rekomendowane odpowiedzi

wypadałoby pewnie powiedzieć coś o sobie

mam 22 lata ,ciężkie dzieciństwo za sobą i straszny ostatni rok który mnie dobił ,przez jeden tydzien w miesiącu udaje ze pracuje nad sobą a reszte miesiąca jade na alproxie i hudroxyzynie ,wariuje i nie daje rady ,u psychiatry jeszcze nie byłam bo jakby to powiedziec .małozonek zawalił z terminem a ciężko sie dostać :?

internista polecił na sen hydroxyzyne a gdy po raz enty wylądowałam na pogotowiu z "zimnem w sercu i mocnym kołataniem" lekarka zaleciła alprox ,wizytę u specjalisty a na koniec dodała że ona poleciłaby antydepresanty,sama nie wiem czy nie zwariowałam i mam nadzieje ze nie uznacie mnie za wariatkę :(

Witam jeszcze raz cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizyta u psychiatry odbyła sie wczoraj

miły pan doktor nieco roztrzepany ,dość młody i konkretny

po godzinnej prawie wizycie zdiagnozował u mnie (oczywiscie wiedziałam) nerwice lękową z objawami obsesji lękowej czy jakoś tak ,dostałam ParoMerck na dzien pół tabletki i na noc doraznie taki lek na O ,nie wykupiłam jeszcze bo nie zdazyłąm do apteki dzis a mieli mi dowiezc ,we wtorek ide na psychotesty a pozniej sie zobaczy

powiedział że powinnam pomyślec o terapii może ktoś chętny pobawic sie w psychologa ?? ;) z chęcia sie wygadam... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×