Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
bedzielepiej

jakie suple żrecie i jak się czujecie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Singielka

Cześć wszystkim. Ja dalej suplementuję tą L-teaninę-400mg/doba. Żadnych uboków nie odczuwam, mam remisję od depresji-ale nie wiem czy ta L-teanina coś mi daje. Nie mogę brać antydepresantów-biorę Sulpiryd-dawka na nerwicę/depresję. Ale czytałam ostatnio dużo o Bacopa morinieri-ciekawa roślina. Chyba też zacznę ją suplementować, ale ponoć ocenić można ją dopiero po 12 tyg. brania regularnego . Spróbuję. Chyba w interakcję z teaniną nie wchodzi, ani z Sulpirydem. Odezwę się za jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas operacji straciłam sporo krwi i w późniejszych badaniach wyszło, że mam anemię. Suplementów cała masa od października. Badań jeszcze nie robiłam, więc nie wiem, na ile jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio duzo witaminy C suplementowalem w dawce powyzej 1 g, do tego nadal lykam B3 w dawce 500 mg ,suplementy sie bardzo przydaja jak sie ma duzo objawow somatycznych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magnez b6 to chyba podstawa dla kazdej osoby z zaburzeniami i psychicznie wyczerpanej.

Czosnek w kapsulkach na ogolne wzmocnienie.

Kruszone ziarna kakao na stymulacje hormonow szczescia i odzywczosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Bigmen napisał:

Kiedyś zrobiłem badanie magnezu, wynik dolna granica. Brałem laktomag 6-7 tabl /d. Po 3 miesiącach wynik identyczny. Lekarz zalecił zmianę na magne 6 max. Po miesiącu wynik przekraczał górną granicę przy dawce 2x1 /d. 

Wiesz, że magnez magnezowi nierówny? Najlepszą wchłanialność ma m.in. cytrynian magnezu. Najgorszą ma tlenek (najpopularniejszy w suplach).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś może stosował ekstrakty Ashwagandhy z liści i z korzenia i ma porównanie pomiędzy nimi? Są jakieś realne różnice w działaniu? Niby różnią się trochę składnikami, takie info znalazłem: " Najbardziej wartościowe są korzenie, natomiast liście są zazwyczaj nieco gorszej jakości (choć też mają zastosowanie i są używane w badaniach). Różnica jest nie tylko w stężeniu witanolidów ogółem, ale też konkretnie witaferyny A. " Źródło: https://grananerwach.pl/ashwagandha-jak-dziala-wlasciwosci-opinie-porady/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.02.2020 o 19:05, zabijaka napisał:

Magnez b6 to chyba podstawa dla kazdej osoby z zaburzeniami i psychicznie wyczerpanej.

Czosnek w kapsulkach na ogolne wzmocnienie.

Kruszone ziarna kakao na stymulacje hormonow szczescia i odzywczosc.

Do tego dodałabym jeszcze dziurawiec  🙂

Edytowane przez doma87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magb6,Orotan Litu i czasami zapalę jointa CBD. Wszystko trochę działa może nie zdrowotnie ale izotonicznie.  Mniej odczuwam skutki uboczne leków. Joint CBD zapalę raz na kilka tygodni. Trzeba przyznać ,że ma na 2-3h fajne działanie relaksujące. Nie czuć stresu niepokoju ani wkurwienia po jego wypaleniu. Olejków CBD też próbowałem ,ale jakoś nie działały na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię dziurawiec, ale na słońce nie wolno wychodzić po nim 

Magnez b6, cały czas biorę, tryptofen, głóg lubię bo też na dużo rzeczy działa, odpręża, passiflora, naprzemiennie biorę nie wszystko naraz, od 3  do 6 tabletek dziennie, jak się lepiej czuje to mniej biorę a jak źle to więcej w ciągu dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

różeniec górski, ashwagandha, tarczyca bajkalska, tyrozyna, glukomannan, kompleks witamin z firmy KFD. Pierwsze trzy to adaptogeny, coś tam zawsze pomagają na depresję, ale bez szału. Tyrozyne pije z kawa, dla synergicznego działania, a glukomannan na redukcje apetytu.

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Ja próbowałam ostatnio NAC, niby były robione badania, że pomaga przy ocd, ale były one tam stosowane jako dodatek do ssri. Ja stosowałam samo i strasznie mi to pogorszyło natłok myśli, także uważajcie przy tym suplu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi