Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Somalia to totalny trzeci świat, ci ludzie jak dostaną mieszkanie i żarcie no i miejsce do modłów są tak przeszczęsliwi że im więcej nie potrzeba, wiec po co pracować. Tam poza nomadycznym pasterstwem i drobnym handlem nie ma innych prac wiec takie coś jak kultura pracy się nie wykształciła zresztą to dotyczy większości Afryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spójrzcie prawdzie w oczy ile jest w Polsce Syryjczyków irakijczykow afrykanczykow którzy przyjechali nie zebrać a pracować kształcić się ilu 10 Góra 15 tysięcy głównie są to ludzie na poziomie po studiach często żyją duzi lepiej niż przeciętni. Ale do Europy zbliżają się tez ci którzy nigdy nie myśleli o tym żeby wyjechać od siebie z kraju dopóki wojna sie u nich nie zaczęła są to ludzie dzicy od dziecka ich celem była modlitwa nie są to mordercy ale jak to muzułmanie są religijni i będą starali się na siłę wprowadzić tu różne prawa swoje widziałem setki takich filmów ale ja się im nie dziwię poszli za ciosem daliśmy im swobody trochę od razu wykorzystali. Dodam jeszcze ze ja nigdy nie generalizowalem bo w każdym społeczeństwie są różni i to widać wystarczy się przyjrzeć posłuchać kto jest zły a kto nie . Może jestem chory ale wierzę i ufam ludzie ze posiadają coś takiego jak intuicja. I tez nie generalizuja. Dlaczego we Francji muzułmanie Arabowie przede wszystkim byli od niepamiętnych czasów jakoś większość nie była na socjalu zdarzali się tacy ale większość to byli ludzie dobrzy na pewno nie było o nich tak głośno i nie domagali się tak duzo. Jestem zdecydowanie prawicowy i nie chce uchodźców w Polsce bo oni są nic nie warci ale wogole mi nie przeszkadza że w Niemczech jest ponad 5 milionów ludzi o tureckim pochodzeniu sam mam tureckie pochodzenie . Ich Niemcy nie przyjmowali po to żeby dawać im schronienie i pieniądze to e tamtych czasach była najlepsza tania siła robocza. Więc jestem zdecydowanie za tym żeby uchodźcom mówić stanowczo nie jednak ci którzy mieszkają tutaj od nie pamiętnych lat niech sobie żyją nie którzy o pochodzeniu arabskim we Francji nie znają nawet swojego ojczystego języka . A to co Ameryka obecnie wyczynia nie pozwalając Rosji działać w Syrii to jest żenada Obama jest sunnita i są na to dowody niech się końcu ujawni i powie chociaż na koniec kadencji ze kłamał i wspieral terroryzm. A wszystko dlatego żeby mały do małego kataru mógł dojść rurociąg na gaz dlatego jest ta cała wojna i zniszczona Syria nie chcieli się zgodzić na rurociąg to im siła co zbudują. Katar ma drugie lub trzecie zasoby gazu na świecie i o to jest wojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spójrzcie prawdzie w oczy ile jest w Polsce Syryjczyków irakijczykow afrykanczykow którzy przyjechali nie zebrać a pracować kształcić się ilu 10 Góra 15 tysięcy głównie są to ludzie na poziomie po studiach często żyją duzi lepiej niż przeciętni. Ale do Europy zbliżają się tez ci którzy nigdy nie myśleli o tym żeby wyjechać od siebie z kraju dopóki wojna sie u nich nie zaczęła są to ludzie dzicy od dziecka ich celem była modlitwa nie są to mordercy ale jak to muzułmanie są religijni i będą starali się na siłę wprowadzić tu różne prawa swoje widziałem setki takich filmów ale ja się im nie dziwię poszli za ciosem daliśmy im swobody trochę od razu wykorzystali. Dodam jeszcze ze ja nigdy nie generalizowalem bo w każdym społeczeństwie są różni i to widać wystarczy się przyjrzeć posłuchać kto jest zły a kto nie . Może jestem chory ale wierzę i ufam ludzie ze posiadają coś takiego jak intuicja. I tez nie generalizuja. Dlaczego we Francji muzułmanie Arabowie przede wszystkim byli od niepamiętnych czasów jakoś większość nie była na socjalu zdarzali się tacy ale większość to byli ludzie dobrzy na pewno nie było o nich tak głośno i nie domagali się tak duzo. Jestem zdecydowanie prawicowy i nie chce uchodźców w Polsce bo oni są nic nie warci ale wogole mi nie przeszkadza że w Niemczech jest ponad 5 milionów ludzi o tureckim pochodzeniu sam mam tureckie pochodzenie . Ich Niemcy nie przyjmowali po to żeby dawać im schronienie i pieniądze to e tamtych czasach była najlepsza tania siła robocza. Więc jestem zdecydowanie za tym żeby uchodźcom mówić stanowczo nie jednak ci którzy mieszkają tutaj od nie pamiętnych lat niech sobie żyją nie którzy o pochodzeniu arabskim we Francji nie znają nawet swojego ojczystego języka . A to co Ameryka obecnie wyczynia nie pozwalając Rosji działać w Syrii to jest żenada Obama jest sunnita i są na to dowody niech się końcu ujawni i powie chociaż na koniec kadencji ze kłamał i wspieral terroryzm. A wszystko dlatego żeby mały do małego kataru mógł dojść rurociąg na gaz dlatego jest ta cała wojna i zniszczona Syria nie chcieli się zgodzić na rurociąg to im siła co zbudują. Katar ma drugie lub trzecie zasoby gazu na świecie i o to jest wojna.

A mnie zastanawia sprawa rządu tych krajów, z których ci imigranci uciekają do Europy Zachodniej...?

W ogóle nie przejmują się sytuacją tych ludzi, którzy muszą uciekać do bezpiecznych krajów, ponieważ toczą wojny i chodzi tam o władzę.

Bo wojny, konflikty są ważniejsze, niż bezpieczeństwo i godne życie ludzi.

Ale wiadomo, tam gdzie są wojny, chodzi o duże pieniądze. Kraje wschodnie mają duże złoża ropy i o tą sprawę się tam biją. A jeżeli jest wojna i takie walki, to nie liczą się ludzie, obywatele tych krajów, tylko zyski i władza.

A każdy kraj, Europy Zachodniej też dba o własny interes i ich nie bardzo obchodzą wojny w krajach Wschodu. To oczywiste, że ludzie tam są poszkodowani, stracili wszystko, co tam mieli, a teraz uciekają do krajów europejskich, bo chcą być bezpieczni.

 

Tam, gdzie chodzi o duże pieniądze, o zyski, o władzę, nie ma sentymentów, ani uczuć.

To jest spychane na dalszy plan. Zawsze pieniądze będą ważniejsze od wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spójrzcie prawdzie w oczy ile jest w Polsce Syryjczyków irakijczykow afrykanczykow którzy przyjechali nie zebrać a pracować kształcić się ilu 10 Góra 15 tysięcy głównie są to ludzie na poziomie po studiach często żyją duzi lepiej niż przeciętni. Ale do Europy zbliżają się tez ci którzy nigdy nie myśleli o tym żeby wyjechać od siebie z kraju dopóki wojna sie u nich nie zaczęła są to ludzie dzicy od dziecka ich celem była modlitwa nie są to mordercy ale jak to muzułmanie są religijni i będą starali się na siłę wprowadzić tu różne prawa swoje widziałem setki takich filmów ale ja się im nie dziwię poszli za ciosem daliśmy im swobody trochę od razu wykorzystali. Dodam jeszcze ze ja nigdy nie generalizowalem bo w każdym społeczeństwie są różni i to widać wystarczy się przyjrzeć posłuchać kto jest zły a kto nie . Może jestem chory ale wierzę i ufam ludzie ze posiadają coś takiego jak intuicja. I tez nie generalizuja. Dlaczego we Francji muzułmanie Arabowie przede wszystkim byli od niepamiętnych czasów jakoś większość nie była na socjalu zdarzali się tacy ale większość to byli ludzie dobrzy na pewno nie było o nich tak głośno i nie domagali się tak duzo. Jestem zdecydowanie prawicowy i nie chce uchodźców w Polsce bo oni są nic nie warci ale wogole mi nie przeszkadza że w Niemczech jest ponad 5 milionów ludzi o tureckim pochodzeniu sam mam tureckie pochodzenie . Ich Niemcy nie przyjmowali po to żeby dawać im schronienie i pieniądze to e tamtych czasach była najlepsza tania siła robocza. Więc jestem zdecydowanie za tym żeby uchodźcom mówić stanowczo nie jednak ci którzy mieszkają tutaj od nie pamiętnych lat niech sobie żyją nie którzy o pochodzeniu arabskim we Francji nie znają nawet swojego ojczystego języka . A to co Ameryka obecnie wyczynia nie pozwalając Rosji działać w Syrii to jest żenada Obama jest sunnita i są na to dowody niech się końcu ujawni i powie chociaż na koniec kadencji ze kłamał i wspieral terroryzm. A wszystko dlatego żeby mały do małego kataru mógł dojść rurociąg na gaz dlatego jest ta cała wojna i zniszczona Syria nie chcieli się zgodzić na rurociąg to im siła co zbudują. Katar ma drugie lub trzecie zasoby gazu na świecie i o to jest wojna.

A mnie zastanawia sprawa rządu tych krajów, z których ci imigranci uciekają do Europy Zachodniej...?

W ogóle nie przejmują się sytuacją tych ludzi, którzy muszą uciekać do bezpiecznych krajów, ponieważ toczą wojny i chodzi tam o władzę.

Bo wojny, konflikty są ważniejsze, niż bezpieczeństwo i godne życie ludzi.

Ale wiadomo, tam gdzie są wojny, chodzi o duże pieniądze. Kraje wschodnie mają duże złoża ropy i o tą sprawę się tam biją. A jeżeli jest wojna i takie walki, to nie liczą się ludzie, obywatele tych krajów, tylko zyski i władza.

A każdy kraj, Europy Zachodniej też dba o własny interes i ich nie bardzo obchodzą wojny w krajach Wschodu. To oczywiste, że ludzie tam są poszkodowani, stracili wszystko, co tam mieli, a teraz uciekają do krajów europejskich, bo chcą być bezpieczni.

 

Tam, gdzie chodzi o duże pieniądze, o zyski, o władzę, nie ma sentymentów, ani uczuć.

To jest spychane na dalszy plan. Zawsze pieniądze będą ważniejsze od wszystkiego.

 

racja pieniadze sa wazne ale nie najwazniejsze. tu chodzi o wladze i wplywy polityczne zawsze ci silni chca miec kontrole nad slabymi. Europa zachodnia miesza sie we wszystko to jest fakt niestety to oni skolozizowali przecierz cala afryke bliski i daleki wschod ale po co ? zeby oni mogli miec ich technologie i wiedze chyba tylko po to zeby jezdzili ich samochodam. i tak jest do dnia dzisiejszego weszli najpierw do iraku zniszczyli caly kraj dopoki rzadz Saddam Husein byla dyktatura ale srednio ginelo 10 tysiecy ludzi w wiekszosci szyitow jak go obalili to laczni zginelo w pare lat ponad 1,5 miliona powtorzyli akcje w Libii z Kadafim teraz w syrii sie zamieszali bo Asad nie zgodzil sie zeby Katar wybudowal rurociag idacy przez syrie do europy to moje zdanie a tlumacza sie ze jest dyktatorem. tylko to do niczegk nie prowadzi jedynie do wybodowania rurociagu i do bandy radykalnych uchodzcow idacych codziennie do europy

taka ich polityka maja czego chcieli o Polske sie nie martwie do nas oni nie chca za niski socjal ale szkoda mi reszty swiata tych zwyklych ludzi w angli np. ale ich rzad.przesadza wysyla regularnie swoje oddzialy na bliski wschod od dawna maja nawet policje szariatu w Londynie to po jakiego uja kolonizowali pakistanczykow najbardziej zacofanych muslimow i terrorystow wszedzie ich bylo pelno jak do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spójrzcie prawdzie w oczy ile jest w Polsce Syryjczyków irakijczykow afrykanczykow którzy przyjechali nie zebrać a pracować kształcić się ilu 10 Góra 15 tysięcy głównie są to ludzie na poziomie po studiach często żyją duzi lepiej niż przeciętni. Ale do Europy zbliżają się tez ci którzy nigdy nie myśleli o tym żeby wyjechać od siebie z kraju dopóki wojna sie u nich nie zaczęła są to ludzie dzicy od dziecka ich celem była modlitwa nie są to mordercy ale jak to muzułmanie są religijni i będą starali się na siłę wprowadzić tu różne prawa swoje widziałem setki takich filmów ale ja się im nie dziwię poszli za ciosem daliśmy im swobody trochę od razu wykorzystali. Dodam jeszcze ze ja nigdy nie generalizowalem bo w każdym społeczeństwie są różni i to widać wystarczy się przyjrzeć posłuchać kto jest zły a kto nie . Może jestem chory ale wierzę i ufam ludzie ze posiadają coś takiego jak intuicja. I tez nie generalizuja. Dlaczego we Francji muzułmanie Arabowie przede wszystkim byli od niepamiętnych czasów jakoś większość nie była na socjalu zdarzali się tacy ale większość to byli ludzie dobrzy na pewno nie było o nich tak głośno i nie domagali się tak duzo. Jestem zdecydowanie prawicowy i nie chce uchodźców w Polsce bo oni są nic nie warci ale wogole mi nie przeszkadza że w Niemczech jest ponad 5 milionów ludzi o tureckim pochodzeniu sam mam tureckie pochodzenie . Ich Niemcy nie przyjmowali po to żeby dawać im schronienie i pieniądze to e tamtych czasach była najlepsza tania siła robocza. Więc jestem zdecydowanie za tym żeby uchodźcom mówić stanowczo nie jednak ci którzy mieszkają tutaj od nie pamiętnych lat niech sobie żyją nie którzy o pochodzeniu arabskim we Francji nie znają nawet swojego ojczystego języka . A to co Ameryka obecnie wyczynia nie pozwalając Rosji działać w Syrii to jest żenada Obama jest sunnita i są na to dowody niech się końcu ujawni i powie chociaż na koniec kadencji ze kłamał i wspieral terroryzm. A wszystko dlatego żeby mały do małego kataru mógł dojść rurociąg na gaz dlatego jest ta cała wojna i zniszczona Syria nie chcieli się zgodzić na rurociąg to im siła co zbudują. Katar ma drugie lub trzecie zasoby gazu na świecie i o to jest wojna.

A mnie zastanawia sprawa rządu tych krajów, z których ci imigranci uciekają do Europy Zachodniej...?

W ogóle nie przejmują się sytuacją tych ludzi, którzy muszą uciekać do bezpiecznych krajów, ponieważ toczą wojny i chodzi tam o władzę.

Bo wojny, konflikty są ważniejsze, niż bezpieczeństwo i godne życie ludzi.

Ale wiadomo, tam gdzie są wojny, chodzi o duże pieniądze. Kraje wschodnie mają duże złoża ropy i o tą sprawę się tam biją. A jeżeli jest wojna i takie walki, to nie liczą się ludzie, obywatele tych krajów, tylko zyski i władza.

A każdy kraj, Europy Zachodniej też dba o własny interes i ich nie bardzo obchodzą wojny w krajach Wschodu. To oczywiste, że ludzie tam są poszkodowani, stracili wszystko, co tam mieli, a teraz uciekają do krajów europejskich, bo chcą być bezpieczni.

 

Tam, gdzie chodzi o duże pieniądze, o zyski, o władzę, nie ma sentymentów, ani uczuć.

To jest spychane na dalszy plan. Zawsze pieniądze będą ważniejsze od wszystkiego.

 

racja pieniadze sa wazne ale nie najwazniejsze. tu chodzi o wladze i wplywy polityczne zawsze ci silni chca miec kontrole nad slabymi. Europa zachodnia miesza sie we wszystko to jest fakt niestety to oni skolozizowali przecierz cala afryke bliski i daleki wschod ale po co ? zeby oni mogli miec ich technologie i wiedze chyba tylko po to zeby jezdzili ich samochodam. i tak jest do dnia dzisiejszego weszli najpierw do iraku zniszczyli caly kraj dopoki rzadz Saddam Husein byla dyktatura ale srednio ginelo 10 tysiecy ludzi w wiekszosci szyitow jak go obalili to laczni zginelo w pare lat ponad 1,5 miliona powtorzyli akcje w Libii z Kadafim teraz w syrii sie zamieszali bo Asad nie zgodzil sie zeby Katar wybudowal rurociag idacy przez syrie do europy to moje zdanie a tlumacza sie ze jest dyktatorem. tylko to do niczegk nie prowadzi jedynie do wybodowania rurociagu i do bandy radykalnych uchodzcow idacych codziennie do europy

taka ich polityka maja czego chcieli o Polske sie nie martwie do nas oni nie chca za niski socjal ale szkoda mi reszty swiata tych zwyklych ludzi w angli np. ale ich rzad.przesadza wysyla regularnie swoje oddzialy na bliski wschod od dawna maja nawet policje szariatu w Londynie to po jakiego uja kolonizowali pakistanczykow najbardziej zacofanych muslimow i terrorystow wszedzie ich bylo pelno jak do tej pory

Europa Zachodnia się miesza, ponieważ im tez chodzi o władzę i pieniądze.

Ale to, że ludzie są poszkodowani, że są w zagrożeniu i uciekają przed złym losem, krajów Europy Zachodniej chyba nie bardzo obchodzi.

W każdym kraju na świecie liczy się władza i wpływy, tylko w większości krajów nie ma żadnej wojny.

 

W krajach wschodnich, toczą wojny, bo tam są złoża ropy w ziemi i właśnie, zachodnim krajom chodzi o to, aby to przejąć. Przecież wiele krajów Europy i Ameryki wysyła do: Iraku, Iranu, Afganistanu swoje wojska i o to się biją.

Może nie do końca chodzi tylko o tą sprawę, być może są tam też inne sprawy z tym związane?

Tego dokładnie nie wiadomo. A jeśli, wielu zachodnim krajom chodzi o zyski z ropy, to te kraje nie martwią się ludźmi, których niszczy wojna, tylko im chodzi o pieniądze.

Który kraj, jaki rząd danego kraju się przejmuje sprawami społecznymi i problemami innych ludzi z krajów biednych, dotkniętych wojną?

Oni tylko ładnie i pięknie o tym mówią w telewizji, że "tam jest wojna, tam się dzieje źle, jesteśmy solidarni z tamtymi narodami".

 

Ale w rzeczywistości, to tak nie musi wyglądać.

Mówić komuś pięknie to jest najwygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obchodzi napewno bardziej niz bogate kraje arabskie jak arabia saudyjska oni potrafia przyjmowac swoich muzumanow czyli wazne jednostki to im chodzi o pieniadze glownie wojsko i nowe f16 . rosja chce naprawde zniszczyc terrorystow i udowadnia to tak jak armia syryjska codziennie zdobywa kolejne miasta jedank nie poradza sobie z turcja i stanami ktore wspieraja terrorystow i nakladaja sankcje za niby ataki na cywili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego we Francji muzułmanie Arabowie przede wszystkim byli od niepamiętnych czasów jakoś większość nie była na socjalu zdarzali się tacy ale większość to byli ludzie dobrzy na pewno nie było o nich tak głośno i nie domagali się tak duzo. Jestem zdecydowanie prawicowy i nie chce uchodźców w Polsce bo oni są nic nie warci ale wogole mi nie przeszkadza że w Niemczech jest ponad 5 milionów ludzi o tureckim pochodzeniu sam mam tureckie pochodzenie . Ich Niemcy nie przyjmowali po to żeby dawać im schronienie i pieniądze to e tamtych czasach była najlepsza tania siła robocza. Więc jestem zdecydowanie za tym żeby uchodźcom mówić stanowczo nie jednak ci którzy mieszkają tutaj od nie pamiętnych lat niech sobie żyją nie którzy o pochodzeniu arabskim we Francji nie znają nawet swojego ojczystego języka .
Kiedyś do lat 80-tych arabscy czy muzułmańscy emigranci rzeczywiście dość dobrze się integrowali. Powodów co raz gorszej integracji jest kilka m.in jest to wina samych zachodnich rządów które prowadzą zbyt socjalną politykę co spowodowało że zamiast pracować wolą oni siedzieć na zasiłkach, a nie są zwykle na tyle ambitni, wykształceni aby pracować na wyższych lepiej płatnych stanowiskach. Do tego rządy i lewackie elity same przestały wymagać integracji gdyż wyznają one idee postmodernistyczne gdzie każda kultura jest sobie równa, tak samo ważna, należy ją pielęgnować nawet jeśli wydaje się nam szkodliwa i archaiczna wiec po co mają się integrować. Czasami wręcz stawiano inne kultury wyżej i dawano im specjalnie prawa bo to kultury mniejszości o które tak zabiega lewica i no są przecież przeciw białym prawicowym chrześcijanom którzy są największa zakałą ludzkości wg lewactwa.

 

Do tego na pewno spore znaczenie ma wzrost liczebności ludności muzułmańskiej w danym państwie, jeśli jest ich mało np tyle co w Polsce nie stanowią oni problemu, nie mają siły przebicia a gdy jest ich więcej wystarczy już powyżej 1% a w danym miejscowościach, dzielnicach np powyżej 10% to zaczynają domagać się specjalnych praw dla swej religii, a im więcej ich jest tym więcej się domagają bo uważają ziemie na której mieszkają za muzułmańską.

 

Kolejnym powodem jest ogólna radykalizacja islamu w całym świecie gdzieś tak wyraźnie od lat 90-tych na co duży wpływ miały saudyjskie petrodolary które służą do promocji radykalnego wahabickiego islamu. Islam radykalizuje się wszędzie również w Europie i zwykle 2 i 3 cie pokolenie migrantów urodzone już na zachodzie Europy jest radykalniejsze od swych przodków.

 

Można też spojrzeć na inne grupy etniczne których mnóstwo jest w Europie np na czarnych, oni tez słabo się zintegrowali, kilkukrotnie częściej od rodowitych Europejczyków popełniają przestępstwa, żyją na zasiłkach i rzadko dochodzą do wyższych stanowisk. Nie stanowią jednak zwykle zagrożenia terrorystycznego i kulturowego o ile nie są muzułmanami a przecież gro z nich jest. Najlepiej na pewno zintegrowali się przybysze z dalekiego wschodu są zwykle spokojni i pracowici już w drugim pokoleniu osiągają wyższe zarobki i stanowiska od tubylców, także jeśli już kogoś sprowadzać to ludzi z dalekiego wschodu lub z podobnego kręgu kulturowego np Europy środkowo-wschodniej czy nawet Ameryki południowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie jest wina tych ludzi, którzy chcą się chronić przed wojną w ich krajach.

Zwykli obywatele nie mają żadnego wpływu na politykę w tych, wschodnich krajach.

Jakiś tam wpływ istnieje na politykę w krajach zachodnich, dobrze rozwiniętych, bo tam życie jest na wysokim poziomie. Natomiast, w krajach wschodnich ( także na Białorusi, Ukrainie, w Bułgarii ), tam jest inna polityka i tam ludzie żyją w biedzie.

 

A co do samych imigrantów, to myślę, że warto im pomóc, ale są pewne granice.

Każdy kraj ( w tym i Polska ), powinny sprawdzać na każdym kroku, kogo przyjmują do siebie.

Ci, którzy naprawdę potrzebują, realnej pomocy, powinni ją otrzymać.

A jeżeli są tacy, którzy chcą tylko coś za darmo od państwa, a mogliby sobie sami poradzić, bo mają np. swoje pieniądze, mają jakieś znajomości, rodzinę, która mogłaby im udzielić pomocy, to takim imigrantom nie należy się pomoc państwowa, bo jej nie potrzebują.

 

Jestem, absolutnie za tym, żeby pomagać, ale tylko tym, potrzebującym, a nie ludziom, którzy chcą wykorzystywać państwa europejskie.

 

Musi być dobre sprawdzanie czy prześwietlanie imigrantów, których kraje europejskie przyjmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dobre sprawdzanie czy prześwietlanie imigrantów, których kraje europejskie przyjmują.
Ciekawe jak ich sprawdzić jak nie mają dokumentów albo mają podrobione, zresztą większość to nie żadni uchodźcy tylko imigranci ekonomiczni niekoniecznie z Syrii.

A wojnie w Syrii po części są winni sami Syryjczycy którzy dali się omamić religijnym fanatykom i teraz jest tam wojna domowa o podłożu klanowo- religijnym a wszystkie walczące ze sobą strony krzyczą allah Akbar gdy strzelają do innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ich sprawdzić jak nie mają dokumentów albo mają podrobione

 

polska sluzba bezpieczenstwa sie tym zajmie. zanim tu wejda beda odpowiednio wyselekcjonowani juz na granicy. juz Macierewicz i to zadba.

Już kiedyś to wklejałam, tu masz przykład jak służby polskie sobie świetni radza z dzihadystami :

 

http://wpolityce.pl/swiat/272298-szokujacy-material-gadowskiego-w-tv-trwam-polski-dzihadysta-dojdziemy-do-rzymu-musimy-prowadzic-dzihad-przeciwko-krzyzowcom-wideo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ich sprawdzić jak nie mają dokumentów albo mają podrobione

 

polska sluzba bezpieczenstwa sie tym zajmie. zanim tu wejda beda odpowiednio wyselekcjonowani juz na granicy. juz Macierewicz i to zadba.

Już kiedyś to wklejałam, tu masz przykład jak służby polskie sobie świetni radza z dzihadystami :

 

http://wpolityce.pl/swiat/272298-szokujacy-material-gadowskiego-w-tv-trwam-polski-dzihadysta-dojdziemy-do-rzymu-musimy-prowadzic-dzihad-przeciwko-krzyzowcom-wideo[/qu

 

mowielem konkretnie o tych ktorzy chca przekroczyc granice i ktorych ew. Polska sciagnie do kraju. ten idiota jest polakiem tylko muzumaninem i go zlapali w Joradnii czyli Polska go nie interesowala wolal obalac Asada w Syrii ale to jest ich wybor . wiekszosc atakow terrortstycznych jest na bliskim wschodzie ostatnio tez w Turcji a nie w europie chca miec swoje panstwo radykalow . zastanawia mnie i musze sie doksztalcic w tym temacie co bylo zapalnikiem do powstania Isis i innych bojowkek w tym terenie czy jedynym powodem bylo obalenie rezimu czy tez byly inne to musi byc miec glebszy cel , nie wspominajac ze lider Isis al Bagdadi tak naprawde urodzil sie w Izraelu i najprawdopodobniej jest agentem Mosadu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawdzania tych imigrantów, to ja myślę, że Europa posiada takie środki, technologię, że mogą w jakiś sposób ich sprawdzać.

Być może nie sprawdzą ich od razu, bo to może potrwać, ale muszą sprawdzać, kogo przyjmują do swoich krajów.

Odnośnie: wojny, konfliktów, ja nie wiem o co tam jeszcze trwa wojna, natomiast, mają tam spore złoża ropy i o to też się biją.

Możliwe, że tam polityka nie jest jasna?

No ale jeżeli od wielu lat trwa wojna domowa, to musi mieć to jakieś podłoże.

 

Wracając do imigrantów, nie dziwię się wielu krajom europejskim, że już nie chcą przyjmować tych ludzi.

Zaczyna dla nich brakować miejsc, szczególnie z małych, europejskich krajach.

I teraz tych, których już przyjęli, muszą wyżywić, dać jakieś miejsca do zamieszkania, a na to, państwa tych krajów będą musieli przeznaczać ogromne środki, oczywiście z podatków obywateli tych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawdzania tych imigrantów, to ja myślę, że Europa posiada takie środki, technologię, że mogą w jakiś sposób ich sprawdzać.

Być może nie sprawdzą ich od razu, bo to może potrwać, ale muszą sprawdzać, kogo przyjmują do swoich krajów.

Odnośnie: wojny, konfliktów, ja nie wiem o co tam jeszcze trwa wojna, natomiast, mają tam spore złoża ropy i o to też się biją.

Możliwe, że tam polityka nie jest jasna?

No ale jeżeli od wielu lat trwa wojna domowa, to musi mieć to jakieś podłoże.

 

Wracając do imigrantów, nie dziwię się wielu krajom europejskim, że już nie chcą przyjmować tych ludzi.

Zaczyna dla nich brakować miejsc, szczególnie z małych, europejskich krajach.

I teraz tych, których już przyjęli, muszą wyżywić, dać jakieś miejsca do zamieszkania, a na to, państwa tych krajów będą musieli przeznaczać ogromne środki, oczywiście z podatków obywateli tych krajów.

Może źle to wyraziłem.

Może niekoniecznie chodzi o brak miejsc w krajach europejskich dla imigrantów, ale o to, że państwa krajów zachodnich nie mogą pozwolić na to, żeby na nich przeznaczać wiele milionów euro, z BUDŻETU PAŃSTWA.

Oni muszą mieć środki w budżecie na swoje potrzeby, jak w każdym kraju.

A nikomu pieniądze się nie rodzą i wszystko jest ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bijcie dzieci i kamieniujcie niewierne kobiety i ateistów to do zaoferowania swym wyznawcom ma imam w Danii i jeszcze pretensje że nagrania te zostały wykonane z ukrytej kamery.

http://euroislam.pl/dunski-imam-podzega-do-kamienowania/

 

Dlaczego Europa pozwala na takie skandaliczne wypowiedzi a za to dużo bardziej boi się rzekomych faszystów np Kaczyńskiego i Orbana. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ndie.pl/hiszpanii-znaleziono-20-tys-mundurow-wojskowych-isis/

 

W Hiszpanii znaleziono 20 tys. mundurów i akcesoriów wojskowych ISIS!

 

Hiszpańska policja w portach w Walencji i Algeciras przejęła 20 tysięcy mundurów oraz akcesoriów wojskowych dżihadystów Państwa Islamskiego oraz Frontu al-Nusra.

 

Wygląda na to, że w Europie przygotowują się do czegoś większego niż dotychczas – Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Hiszpanii podało, że w mundury można byłoby ubrać całą armię.

 

Czy tą armią są tzw. uchodźcy? Tego nikt oficjalnie nie potwierdzi. Przejęcie mundurów i akcesoriów wojskowych było częścią operacji antyterrorystycznej, rozpoczętej 7 lutego, kiedy to aresztowano siedmiu członków komórki dżihadystycznej, podejrzewanych o udzielanie wsparcia tzw. Państwu Islamskiemu i Frontowi al-Nusra.

 

Aresztowani ukrywali swą działalność pod pozorem pomocy humanitarnej dla mieszkańców obszarów wojennych.

 

„Zneutralizowano aktywną i skuteczną siatkę biznesową, której głównym celem było zaopatrywanie, utrzymywanie i wzmacnianie IS” – czytamy w oświadczeniu MSW.

 

Państwo Islamskie jest uznawane za jedną z najbogatszych organizacji terrorystycznych na świecie. Majątek, którym dysponują jest szacowany na ponad 2 miliardy dolarów. Głównym źródłem dochodów dżihadystów pochodzi z handlu ropą naftową. Front al-Nusra jest z kolei siatką Al-Kaidy w Syrii, główną siłą “opozycyjną”.

 

Wprost.pl /Reuters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Kontrowersyjny-pomysl-analitykow-z-EDL-Chca-budowy-imigranckich-miast-w-Europie,wid,18202019,wiadomosc.html?ticaid=1169f3&_ticrsn=3

Taki poroniony pomysł mają niemieccy i austriaccy eksperci od demokracji. I to ma sprzyjać integracji :?: przecież to hodowanie piątej kolumny jak oni maja się tam integrować skoro nawet normalnie się nie potrafią integrować. . No ale czego się spodziewać od niemieckich speców od emigracji, już nie raz wykazali się wybitnym intelektem i rozeznaniem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym szlaku przez Ukrainę i Polskę słyszę od co najmniej pół roku zobaczymy czy to prawda czy czyste dywagacje, ale na pewno ani w Polsce ani na Ukrainie przyjaźnie witani nie będą, zresztą oni i tak chcą do Niemiec a nie biednej Polski i jeszcze biedniejszej Ukrainy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://euroislam.pl/w-niemczech-rosnie-przestepczosc-migrantow/

Migranci popełnili w 2015 r ponad 200 tysięcy przestępstw a wiadomo że te dane są mocno zaniżone i nie uwzględniają przestępstw niewyjaśnionych czyli około połowy. Czyli na 1 milion imigrantów realnie przypada 400 tysięcy przestępstw czyli jeśli Polska ma przyjąć 7 tysięcy to statystycznie dokonają oni około 3 tysiące przestępstw rocznie , po kij komu tacy imigranci przecież to w dużej mierze złodziej, gwałciciele którzy o pracy nie myślą, unia powinna zamknąć granicę a za przekroczenie do nich strzelać, no ale wiadomo ze tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×