Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

W Szwecji policja nie radzi sobie ze swoimi zadaniami przez imigrantów którzy non stop popełniają przestępstwa. A jak coś przeskrobią w tym gwałty i morderstwa podają się za 16 latków i nic im nie grozi. http://euroislam.pl/szwecja-na-rowni-pochylej-cz-1-policja-nie-ma-sily/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben rei, carlosbueno, policja przestaje sobie radzic takim rozmiarem przestepczosci. Co do Calais, to mnie zadziwa ze tolerują tam grupę ludzi, która bezkarnie łamie prawo i wcale tego nie ukrywa, na oczach policji włamuje się do samochodów, łazi po drodze szybkiego ruchu, atakuje kierowców. NIc dziwnego, ze zaczynaj się włamywac do domów, w których barykadują się przerażeni mieszkańcy, w końcu sa bezkarni, bo zamiast zapudłować tylko się ich przegania - pytanie, dlaczego pozwala sie tym osobom na stanie ponad prawem ? tak samo jak w Szwecji w strefach szariatu, gdzie państwo nie działa.... czyżby zapanowała anarchia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, matki z dziecmi gwałca Europejki, dlatego trzeba je uczyć samoobrony 8) poniższy filmik jest tak nieprawdopodobny, że jego produkcja przez policje to chyba żart :

 

http://vod.gazetapolska.pl/12396-ten-film-nie-jest-zart-tak-finowie-chca-ochronic-kobiete-przed-gwaltem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, @ achino jest wielbicielem kultury arabskiej, a jak wiadomo kobieta jest w niej warta połowe meżczyzny. Mnie tez zwymyślał od wywłok i kretynek. Ale szkoda klawy na niego.

Ponizej filmik o ubogaceniu kulturowym, szczególnie podoba mi się fragment o sraniu i zwalaniu się do basenu:

 

[videoyoutube=bQ2wjwbIR6w][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi obciągnąć

na Twoim miejscu uważałabym z takimi poropozycjami wobec niego :zonk: Ja widze kilka korzyści z bytności tego osobnika na forum, po pierwsze swoja postawa osmiesza swoje poglądy. Podejrzewałam go nawet o bycie prawicowym trollem, bo swoim zachowaniem strzela multi-kulti i gejom w kolano. Po drugie beka, obraża nas tu wszystkim osobno i w całości, pouczając jednoczesnie o braku tolerancji i strasząc paragrafami za krytykę ciapaków :lol: chyba się próbuje wpisac w obecnie obowiązujące trendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imigracja jako broń wymierzona w Europe, poniżej ciekawe info po ang i niem, skad płyna tweety zachecające imigrantów do wędrówki ludów:

 

http://www.globalresearch.ca/who-is-twitter-luring-refugees-to-germany/5477477

 

http://www.konjunktion.info/2015/09/massenmigrationwaffe-die-hinweise-auf-den-gezielten-einsatz-verdichten-sich/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od Waszej dyskusji, odniosę się tylko do samego twierdzenia, że powiedzenie "a on zaczął" to głupie tłumaczenie.

 

takie twierdzenie które się z niezrozumiałych dla mnie przyczyn szalenie rozpowszechniło, jest odbieranie ludziom prawa do obrony.

otóż "a on zaczął" jest bardzo istotną informacją o danej sytuacji, a nie żadnym głupim tłumaczeniem, ponieważ informuje kto jest agresorem, a kto się tylko broni i jak wpada sobie osoba trzecia to nie powinna zrównywać jednego z drugim, ponieważ to ludzie atakujący innych mają się bać zaatakować, a nie ci którzy się bronią, bronić.

 

już o tym pisałem kiedyś na forum, jeszcze raz przypominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowe siły robocze nabywają wykształcenie:

 

http://euroislam.pl/niemcy-brak-regulacji-dla-imigracji/

Ja wyjeżdżając do Anglii znałem angielski słabo a znałem takich co pojechali nie mówiąc nic i jakoś se poradzili. Wiadomo że bez języka trudniej ale tysiące Polaków znaleźli tam pracę nie władając tym językiem, a przecież w Niemczech też na pewno sporo osób mówi po arabsku i u nich mogliby znaleźć pracę, no ale ich arabscy ziomkowie rzadko pracują pewnie nie to co Polacy w UK gdzie zdominowali niektóre branże i na niektórych budowach czy w fabrykach polski jest pierwszym językiem, podobnie w Holandii. Zresztą do wielu prac nie trzeba znajomości języka albo jakiś 100-200 słów przy jakimś sprzątaniu, robotach publicznych no ale to dla muzułmanów byłby dyshonor tak pracować, przecież oni u siebie poza handlem i pasterstwem się niczym innym nie zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie carlos. Jak jeździłem jeszcze w wieku młodzieńczym zarobić se do Włoch czy Niemiec, to przy pracach fizycznych nieznajomość języka nie była większą przeszkodą, wystarczyło załapać kilka słówek na krzyż i dało się pracować. Zresztą człowiek bardzo szybko się oswaja z takimi podstawowymi zwrotami potrzebnymi przy pracy fizycznej więc to żadna wymówka.

U mnie widzę, że Turcy czy Egipcjanie którym się dobrze kebab kręci, ściągają sobie młodych rodaków (pewnie z rodziny) i chłopaki pracują i języka się uczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tzw statusie uchodźcy on daje mnóstwo przywilejów wg mnie przesadnych typu dawanie mieszkania, solidnego kieszonkowego, darmowych szkoleń itd to rozleniwia i czyni ludzi roszczeniowymi. Grubo ponad 2 miliony Polaków pracuje za granicą, w Polsce jest blisko milion Ukraińców którzy tu pracują czemu tzw uchodźcy tego nie mogą robić, gdyby oni pracowali, nie szaleli itd to zupełnie inny byłby ich odbiór a tak poza lewactwem ich nikt tu nie chcę bo to same problemy od finansowych do bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja do tej pory nie potarfie zrozumieć, dlaczego prawo w UE nagle przestało działac : przecież uchodźcami sa oni w pierwszym kraju do którego przybyli z terenów objętych wojna, w tym momencie Turcji, bo nikt nie dopłynie z Syrii do Grecji na pontonie. W każdym innym kraju sa już tylko i wyłącznie imigrantami ekonomicznymi, tak jak np. Polacy w Anglii. Wiec skąd ten pomysł, żeby rozdawac przywileje uchodźców imigrantom ekonomicznym ? Urzednicy unijni nagle postradały rozum i nie znaja własnych przepisów ? to wszystko to jeden wielki przekręt, ktoś tu dyma Europe bez mydła za pomocą Merkel & Co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja do tej pory nie potarfie zrozumieć, dlaczego prawo w UE nagle przestało działac : przecież uchodźcami sa oni w pierwszym kraju do którego przybyli z terenów objętych wojna, w tym momencie Turcji, bo nikt nie dopłynie z Syrii do Grecji na pontonie. W każdym innym kraju sa już tylko i wyłącznie imigrantami ekonomicznymi, tak jak np. Polacy w Anglii. Wiec skąd ten pomysł, żeby rozdawac przywileje uchodźców imigrantom ekonomicznym ? Urzednicy unijni nagle postradały rozum i nie znaja własnych przepisów ? to wszystko to jeden wielki przekręt, ktoś tu dyma Europe bez mydła za pomocą Merkel & Co.
Nie zapominajmy o biurokracji i pomocy społecznej a ona żywi się takimi właśnie uchodźcami ile miliardów spłynie do niemieckich czy szwedzkich urzędów aby pomagać "potrzebującym" bez nich nie byli by tak potrzebni i w takiej ilości. A Szwecja to już od lat 90-tych przyjmuje 90-tych przyjmuje "uchodźców" czy to z Bośni, Somalii, Iraku i jakieś 3/4 z nich żyje ciągle na socjalu i odpowiada za wzrost przestępczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×