Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dostał bana od lewaków za swoje poglądy to tak-brakuje.

Za niechęć czy nawet jak najbardziej w świetle ostatnich wydarzeń uzasadnioną nienawiść do islamskiego bydła dostaje się bana.

Natomiast za szerzenie pedalstwa i propagowanie obciągania kutachów czarnuchom - nie dostaje się niczego. Co najwyżej ziolone - tfu- co ja piszę - tęczowe światlo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknelam dzisiaj do niem gazet i już zaczynaja rozwadniać odpowiedzialność za zajścia w Kolonii, nie wspominając o wyciagnieciu konsekwencji. Wszystko się skończy na czczej gadaninie i mydleniu oczu opinii publicznej, nie stać ich na żadne sensowne rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luknelam dzisiaj do niem gazet i już zaczynaja rozwadniać odpowiedzialność za zajścia w Kolonii, nie wspominając o wyciagnieciu konsekwencji. Wszystko się skończy na czczej gadaninie i mydleniu oczu opinii publicznej, nie stać ich na żadne sensowne rozwiązania.
Najbardziej mnie dziwią te marsze lewicy oni bardziej boją się rzekomych faszystów niż zagrożeń związanych z masową emigracją i islamem. Feministki zamiast walczyć islamską nietolerancją wobec kobiet jeszcze ich bronią bo ważniejsze jest aby być przeciwko faszystom choć większość protestujących to nie żadni faszyści. Wczoraj słyszałem w tv wypowiedź protestującego chyba z marszu Pegidy który powiedział że Niemcy mają daleka drogę żeby dorównać Polsce czy Węgrom w swojej polityce, czyżby nam zazdrościli :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, ze polityczna poprawnosc to rodzaj hipnozy, która nie pozwala dostrzec najprostszych faktów, bo nie pasują do narzuconego przez ideologię obrazu swiata. Zamiast tego powstaja pokretne tumaczenia, dziwaczne unikanie sedna sprawy i inne wybiegi, byle nie nazywać rzeczy po imieniu. Oglądałam wywiady z ofiarami sylwestrowej nocy w Kolonii - odpowiedzi na pytanie kto i dlaczego dokonał tych czynów albo wcale nie padały, albo nawet tych pytań zabrakło. Jakby nikt się nie zastanawiał, dlaczego ten sylwester różnił się od wszystkich poprzednich... wszyscy sa zszokowani, bezradni i pytaja się gdzie była policja. Skad wzięli się sprawcy, jakby nikogo nie interesowało :shock: O-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, ze polityczna poprawnosc to rodzaj hipnozy, która nie pozwala dostrzec najprostszych faktów, bo nie pasują do narzuconego przez ideologię obrazu swiata. Zamiast tego powstaja pokretne tumaczenia, dziwaczne unikanie sedna sprawy i inne wybiegi, byle nie nazywać rzeczy po imieniu. Oglądałam wywiady z ofiarami sylwestrowej nocy w Kolonii - odpowiedzi na pytanie kto i dlaczego dokonał tych czynów albo wcale nie padały, albo nawet tych pytań zabrakło. Jakby nikt się nie zastanawiał, dlaczego ten sylwester różnił się od wszystkich poprzednich... wszyscy sa zszokowani, bezradni i pytaja się gdzie była policja. Skad wzięli się sprawcy, jakby nikogo nie interesowało :shock: O-o
bo polityczna poprawność zainfekowała umysły nie tylko tzw elit ale większości osób na zachodzie. Ludzie tam mają jakąś autocenzurę w głowie aby czasem nie urazić mniejszości, nawet jeśli cała ta imigracja im się nie podoba to publicznie boją się to powiedzieć. Wieloletnia propaganda poprawności politycznej przyniosła skutek dodatkowo każdy który się temu sprzeciwia wyzywany jest od faszystów.

 

Feministki zamiast walczyć islamską nietolerancją wobec kobiet jeszcze ich bronią bo ważniejsze jest aby być przeciwko faszystom choć większość protestujących to nie żadni faszyści.

 

Bo to żadne z nich feministki

Dzisiejsze feministki nie walczą o prawa kobiet tylko o całą ta ideologię lewicową czyli gender, multi kulti, ekologię itd. Prawa kobiet mogą być tylko łamane przez białych Chrześcijan bo gdy robią to muzułmanie to jest to częścią ich wspaniałej kultury i nie ma się w to co mieszać bo to już faszyzm i nacjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Oglądałam wywiady z ofiarami sylwestrowej nocy w Kolonii - odpowiedzi na pytanie kto i dlaczego dokonał tych czynów albo wcale nie padały, albo nawet tych pytań zabrakło....

Ja natomiast czytałem wypowiedzi niemieckich policjantów. Wynikało z nich jasno, że legitymowani przez nich sprawcy byli uchodźcami, a raporty interweniujących zostały zatajone przez dowództwo. W związku z tym naczelnik policji w Kolonii został zawieszony. Nietrudno jednak wydumać, że został on kozłem ofiarnym politycznych manipulacji.

 

Mam nieodparte wrażenie, ze polityczna poprawnosc to rodzaj hipnozy, która nie pozwala dostrzec najprostszych faktów, bo nie pasują do narzuconego przez ideologię obrazu swiata. ....

Przekleństwem demokracji jest, że małorolny chłopek-roztropek decyduje o rozwiązaniach elektrowni nuklearnej. Problem imigrantow zdaje sie być bardzo trudnym dla wszystkich państw UE. Pytaniem jest jak go rozwiązać, a rozwiązania podsuwane przez wspomnianych chłopków-roztropków są nie do przyjęcia. Może więc najrosądniej byłoby pozostawić znalezienie optymalnych rozwiązań fachowcom, bo z kierowania nuklearną siłownią przez bandę roztropków nic dobrego nie wyniknie. Sądzę, że wyciągną oni wnioski z sylwestrowych wydarzeń i poszukają rozwiązań bezpieczniejszych dla obywateli UE, bo będą za to rozliczani niezależnie od wszelkich ideologii. Ideologie nie są dobrymi przesłankami przy poszukiwaniu racjonalnych i skutecznych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo polityczna poprawność zainfekowała umysły nie tylko tzw elit ale większości osób na zachodzie. Ludzie tam mają jakąś autocenzurę w głowie aby czasem nie urazić mniejszości, nawet jeśli cała ta imigracja im się nie podoba to publicznie boją się to powiedzieć. Wieloletnia propaganda poprawności politycznej przyniosła skutek dodatkowo każdy który się temu sprzeciwia wyzywany jest od faszystów
Słowo które najczęściej przychodzi mi do głowy kiedy obserwuje reakcje Niemców to bezradność. Kompletnie nie wiedza co zrobić, od lat powtarzają te same frazesy "nie wolno wszystkich wrzucać do jednego worka', "przemoc nie jest zadnym rozwiązaniem", "nie wolno tworzyć pozywki dla rasistów i ulegac stereotypom" itd. Pełno pustosłowia z którego wynika jedynie, czego to Niemcom nie wolno :shock: No ale TVN 24 wszystko przebił, chyba przedwczoraj słyszałam komentarz jakiegoś "eksperta", że to bandy kieszonkowców i prowokatorów udawały przestępczych uchodźców :lol:
Dzisiejsze feministki nie walczą o prawa kobiet tylko o całą ta ideologię lewicową czyli gender, multi kulti, ekologię itd. Prawa kobiet mogą być tylko łamane przez białych Chrześcijan bo gdy robią to muzułmanie to jest to częścią ich wspaniałej kultury i nie ma się w to co mieszać bo to już faszyzm i nacjonalizm
Niekoniecznie, na marszu p/islamowi widziałam feministyczną organizacje, występowały razem z narodowcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale TVN 24 wszystko przebił, chyba przedwczoraj słyszałam komentarz jakiegoś "eksperta", że to bandy kieszonkowców i prowokatorów udawały przestępczych uchodźców :lol:
Jaka stacja tacy eksperci. Problemem całej tej emigracji zwanej uchodźcami jest to że dominują tam młodzi mężczyźni z natury pełni agresji i niezaspokojeni seksualnie. W Europie z racji braku znajomości języka, statusu ciężko im znaleźć kobiety to właśnie zaczynają je obłapiać i gwałcić a wszystko wzmagane jest przez ich kulturę, religię gdzie kobietami się gardzi a każda nieodpowiednio ubrana i niewierna jest uważana za chętną do seksu. Przecież islamscy fanatycy i cześć duchowieństwa uważają niewierne a zwłaszcza wyzwolone europejki za dziwki a ich gwałcenie jest usprawiedliwiane przez Koran. Nawet gdyby nie byli muzułmanami taka dysproporcja płci na korzyść mężczyzn zwłaszcza młodych w jakiś społecznościach jest szkodliwa powoduje wzrost przestępczości nie tylko seksualnej.

 

Także jak już ich przyjmować to najlepiej dzieci i kobiety i rodziny choć rodziny też są niebezpiecznie bo będą się rozrastać i sprowadzać krewnych. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje kto stoją za tą akcją. To było odgórnie zaplanowane i skoordynowane na skalę niemiecką jeśli nie ogólnoeuropejską.
Ja tam czekam na karnawał w Kolonii, pewnie bawić na ulicach się będą muslimy, reszta przestraszona zostanie w domu :great:

 

NN4V, podziwiam Twój optymizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... NN4V, podziwiam Twój optymizm.

Niemcy to silne i bogate państwo. Dadzą radę. Szczególnie, że nie mają w rządzie oszołomów opętanych obsesjami, ułaskawionych przestępców i innych przygłupów kompromitujących się niemal każdą wypowiedzią. Polska mogłaby w przyszłości tylko skorzystać z i doświadczeń - o ile pozostanie w UE, bo jeśli nie, to stanie się to pomijalnym problemem. Wówczas problemem będą wegetarianie i cykliści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niemieckich polityków ważniejsze jest łamanie demokracji i putinizacja Polski, choć wiadomo że tylko usiłują zamieść pod dywan swoje problemy.

Ja to bym się na Twoim miejscu zastanowił komu i do czego to łamanie i putinizacja jest potrzebne. Bo może się okazać, że oberwiesz putinizowanym odłamkiem i staniesz się wegetarianinem z przymusu. Mięsko odpełznie poza zasięg budżetu i nie pomoże modlitwa do Jarosława.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niemieckich polityków ważniejsze jest łamanie demokracji i putinizacja Polski, choć wiadomo że tylko usiłują zamieść pod dywan swoje problemy.

Ja to bym się na Twoim miejscu zastanowił komu i do czego to łamanie i putinizacja jest potrzebne. Bo może się okazać, że oberwiesz putinizowanym odłamkiem i staniesz się wegetarianinem z przymusu. Mięsko odpełznie poza zasięg budżetu i nie pomoże modlitwa do Jarosława.

No tak przez Kaczyńskiego ludzi nie będzie stać na mięso, zapomniałeś dodać że jeszcze wszyscy zostaną cyklistami bo nikogo nie będzie stać na auta i paliwo. Wcale nie jestem zwolennikiem PiS ale to histeryczne straszenie jest żenujące . PiS 2 lata rządziło i akurat wskaźniki gospodarce miało bardzo dobre choć niekoniecznie to ich zasługa była teraz też podejrzewam wielkiej różnicy nie będzie. No ale nie ma co off topu robić no ale wg mnie Merkel jest dużo większym oszołomem niż Kaczyński a jej zaproszenie imigrantów będzie odbijać się Niemcom bardzo długo i nie tylko Niemcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merkel na pewno ma niemałe korzyści majątkowe z przyjęcia do Niemiec tej całej bandy. Tuskowi pewnie obiecano kolejną kadencję w UE w ramach namówienia rządu Polski, żeby zgodzić się na imigrantów. Reszta rządów innych krajów na pewno została niexle przekupiona. Nikt normalny nie pozwoliłby, aby wpuścić do swojego kraju takie bydło więc na 100% ktoś to wszystko musi dobrze opłacać a mniemam, że to Arabia Saudyjska. Zresztą, kto przecież sponsoruje budowy tych wszystkich Meczetów w Europie hmm?

Dziwię się, że ludzie jeszcze tego nie widzą, że Europa została fizycznie sprzedana i żadne biadolenie i sprzeciwy już nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale TVN 24 wszystko przebił, chyba przedwczoraj słyszałam komentarz jakiegoś "eksperta", że to bandy kieszonkowców i prowokatorów udawały przestępczych uchodźców :lol:
Jaka stacja tacy eksperci. Problemem całej tej emigracji zwanej uchodźcami jest to że dominują tam młodzi mężczyźni z natury pełni agresji i niezaspokojeni seksualnie. W Europie z racji braku znajomości języka, statusu ciężko im znaleźć kobiety to właśnie zaczynają je obłapiać i gwałcić a wszystko wzmagane jest przez ich kulturę, religię gdzie kobietami się gardzi a każda nieodpowiednio ubrana i niewierna jest uważana za chętną do seksu. Przecież islamscy fanatycy i cześć duchowieństwa uważają niewierne a zwłaszcza wyzwolone europejki za dziwki a ich gwałcenie jest usprawiedliwiane przez Koran. Nawet gdyby nie byli muzułmanami taka dysproporcja płci na korzyść mężczyzn zwłaszcza młodych w jakiś społecznościach jest szkodliwa powoduje wzrost przestępczości nie tylko seksualnej.

 

Także jak już ich przyjmować to najlepiej dzieci i kobiety i rodziny choć rodziny też są niebezpiecznie bo będą się rozrastać i sprowadzać krewnych. :mrgreen:

 

Dokładnie jest tak jak piszesz - oni (imigranci - islamiści) stwierdzili, że Europejki chodzą lubieżnie ubrane (tj. same się proszą...) - czyli nie chodzą w chustach??? :evil:

 

A tak w ogóle to co z nich za biedni imigranci - swoje rodziny - żony i dzieci zostawili na pastwę losu, a sami uciekli żeby się urządzić? :evil::evil:

 

Dla niemieckich polityków ważniejsze jest łamanie demokracji i putinizacja Polski, choć wiadomo że tylko usiłują zamieść pod dywan swoje problemy.

 

Podpisuję się pod tym.

 

... NN4V, podziwiam Twój optymizm.

Niemcy to silne i bogate państwo. Dadzą radę. Szczególnie, że nie mają w rządzie oszołomów opętanych obsesjami, ułaskawionych przestępców i innych przygłupów kompromitujących się niemal każdą wypowiedzią. Polska mogłaby w przyszłości tylko skorzystać z i doświadczeń - o ile pozostanie w UE, bo jeśli nie, to stanie się to pomijalnym problemem. Wówczas problemem będą wegetarianie i cykliści.

 

Dadzą radę? A ja uważam, że już nie dają i nie dadzą. Będzie jeszcze gorzej. Dobrze to napisał/napisała szrama powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×