Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, w mediach niemieckich w przerwach na reklamę pokazuja się prominenci z apelami, ze każdy człowiek ma prawo do życia, wolności, i AZYLU. Czym skutkuje udzielanie azylu KAZDEMU, to już ich chyba nie interesuje :bezradny: najwyraźniej wybieganie w przyszłosc jest zbyt skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drąży kwestia, o której Kukiz i Korwin wspominali - przybysze wcale nie sa uchodźcami, gdyż uchodzca jest osoba przybywająca bezpośrednio z kraju ogarniętego wojną. Bezposrednio, czyli w pierwszym kraju do którego się przedostali po opuszczeniu Syrii, ergo :arrow: sa uchodzcami jedynie w Turcji. Do Grecji tez przybywają z Turcji. Na jakiej wiec zasadzie traktuje się ich jako uchodźców wojennych, a nie imigrantów ? jako imigranci, a nie uchodzcy, nie mieliby przecież prawa do azylu, czyli darmowego mieszkania i zasiłku, opieki lekarskiej etc. Skąd to nagłe ignorowanie przepisów prawa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce muzułmanów nie jest w Europie!!!!!!!!!!

 

Idz, zapakuj Tatarow, Albanczykow, Kosowerow, bosniackich muzulmanow do wagonow i zawiez do Oswiecimia, tam wciaz istnieje infrastruktura. Albo wymorduj ich metoda srebrenicka.

To akurat są muzułmanie którzy są w Europie od wieków i się zintegrowali choć też na Bałkanach działają ruchy wahabickie które wciągają niektórych w radykalizm, ale póki co zdecydowana większość jest całkiem inna. A zintegrowali się dlatego że nie było polityki multi kulti i nie było socjalu a to najbardziej deprawuje.

Ciekawe kim byli zamachowcy, podejrzewam że to obywatele Francji arabskiego pochodzenia urodzeni we Francji bo ci są często najbardziej radykalni i marzą o szariacie, ciekawe ilu francuskich muzułmanów cieszyło się z zamachu na pewno setki tysięcy jeśli nie miliony i marzenia powoli się spełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec trzeba napisac cos w stylu ustaw norymberskich, gdzie okreslicie, kto jest dobrym muzulmaninem, a kto takim do odstrzalu.
Teraz w wielu krajach jest już za późno bo przecież nikt obozów zagłady nie utworzy a wysłanie muzułmanów do krajów ich przodków też nie wchodzi w rachubę, ale szkoły koraniczne można by było pozamykać bo tam zasiewa się ziarno islamizmu podobnie jak wiele meczetów i imamów nawołujących do świętej wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.br.de/nachrichten/paris-anschlag-explosion-100.html

 

Przy jednym z zamachowcow znaleziono syryjski paszport. Ciekawa jest reakcja wicekanzlerza Niemiec, oświadczył, ze tym bardziej należy chronić uchodżców, bo to nie ich wina, ze pochodzą z regionów, z których pochodzi także terroryzm. A także że Niemcy pomimo wszystko chcą zostać otwartym społeczeństwem i otwartym państwem.

 

Stopień absurdalności tej sytuacji zaczyna mi przypominać jakąs ponura farse. Zdaje się ze u pana wicekanclerza /jak u większości polityków/ zachodzi tzw efekt slepej plamki, czyli tendencja do niezauważania błędów we własnej ocenie rzeczywistości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś na TVP InFo miałem okazje wysłuchać profesora Piotra Balcerowicza to co mówił było stekiem kłamstw nie wiem jak można to w ogóle puszczać w obieg i uważać go za autorytet. Mówił i to wielokrotnie że zamachy i terroryzm nie mają nic a nic wspólnego z islamem, że islam w swym terroryzmie nie różni się niczym od chrześcijaństwa czy buddyzmu i hinduizmu co jest oczywiście wierutnym kłamstwem bo od czasów zamachów IRA 20- parę lat temu nie było żadnych chrześcijańskich terrorystów a terroryzm hinduistyczny ma bardzo lokalne zabarwienie w przeciwieństwie do światowego dżihadu. Przecież islamiści w Nigerii codziennie mordują więcej ludzi niż w Paryżu ostatniego wieczora i jakoś wielkiej afery z tego nie ma. A stwierdzeniem że polityka multi kulti sie sprawdziła i muzułmanie znakomicie się integrują to mnie rozbawił, kto temu panu dał tytuł profesora i jakim prawem on robi za eksperta jego miejsce jest na śmietniku historii, ale właśnie takie autorytety kształtują politykę Europy i mamy efekty jakie mamy. No i jeszcze powiedział że osoby krytycznie odnoszące się do islamu nie różnią się od odpowiedzialnych za holocaust a Andrzeja Dudę i PiS porównał do J. Haidera i sprzeciw wobec przyjmowania uchodźców nazwał zbrodnią porównywalną do holocaustu. Tego pana powinno się wysłać jako mięso armatnie na tereny zajmowane przez ISIS bo do niczego innego się nie nadaje. Normalnie nie mogę się doczekać przejęcia TVP przez PiS nie wyobrażam sobie żeby tacy "fachowcy" mogli się dalej publicznie wypowiadać, przecież to piąta kolumna radykalnego islamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co polaczki podniecają sie tym, co sie dzieje daleko, w Europie? Większość komentujacych pewnie nigdy nie byla w Paryzu, ani w ogole w Europie. Boicie się, ze wam bomby wystrzela z telewizora? Proponuje napic sie naparu z ziol, ochlonac. A w poniedzialek grzecznie do lekarza specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze że mimo ataków platformerskie media nadal twierdzą że trzeba przyjąć uchodźców bo Merkel także każe.

Dobrze ze jest nowy polski rzad a nie rząd zdrajców na jej usługach.

Wydaje się że cała grupa wyszechradzka jest przeciw temu. Ciekawe czy UE przez to się nie rozleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co polaczki podniecają sie tym, co sie dzieje daleko, w Europie? Większość komentujacych pewnie nigdy nie byla w Paryzu, ani w ogole w Europie. Boicie się, ze wam bomby wystrzela z telewizora? Proponuje napic sie naparu z ziol, ochlonac. A w poniedzialek grzecznie do lekarza specjalisty.
w Paryżu nie byłem ale w innych państwach zachodu tak i to nie tylko przejazdem. Z tego co mi wiadomo to jest wręcz odwrotnie osoby często dopóki same nie wyjadą na zachód są pozytywnie nastawione do mniejszości i dopiero na miejscu z nimi obcując zmieniają zdanie,. Tamtejsi Polacy są wg mnie większymi rasistami i islamofobami niż mieszkający w Polsce co mija się z tym co usiłują wmówić media że ich nie lubimy bo ni znamy, choć przecież coś koło połowy Polaków przed 40-tką miało epizody pracy za granicą.

 

A to co mówi pani Merkel nie warto nawet komentować, odpowiedzą na zamachy ma być przyjęcie jeszcze większej liczby uchodźców, czekam na to kiedy naród niemiecki podziękuje tej pani za rządy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczki za granica nienawidza wszystkich, najbardziej samych siebie. Nienawidza kazdej konkurencji, a czarnych w szczegolnosci, bo mimo ze uwazaja ich za podludzi, to wlasnie ci czarni czesto zabieraja im robote - pochodza bowiem z bylych kolonii i sa najczesciej native speakerami, w przeciwienstwie do polaczkow, ktorzy w obcym jezyku potrafia jedynie dukac. To skutek chorej jednorodnosci narodowej, ze przecietny polaczek zna jedynie jezyk angielski na poziomie podstawowym.

 

Mam nadzieje, ze Putin wkrotce wznowi ofensywę na Ukrainie i ze przez polska granice przeleje sie milion uchodzcow sympatyzujacych z Prawym Sektorem, ktorzy osiedla sie w rejonie ukochanego przez nich Przemysla. Wtedy moze dotrze do zakutych lbow, ze warto w Europie miec przyjaciol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mówmy o przyczynieniu się. Kogo zaatakowano? Ludzi pracujących, czytających, modlących się? Nie. Zaatakowano nachlane i naćpane towarzystwo hulające w rytm muzyki satanistycznej. Wystarczy zobaczyć, jak wyglądają wielkie miasta w weekend - wszyscy nachlani i naćpani, uprawiający seks w toaletach dyskotek, prowadzący autodestrukcyjny styl życia. I to ten styl życia stal się celem ataku. Nikt kto pozostał w domu nie ucierpiał. Tylko ćpuny, alkoholicy, menele, hedoniści, seksmaniacy i poszukiwacze wrażeń. Oczywiście nawet będąc marginesem społecznym nie zasłużyli na śmierć, ale w pogoni za rozrywka zwiększyli swoje szanse na to, aby znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że seks w WC i picie alkoholu jest większym przestępstwem (o i le w ogóle nim jest) niż zbiorowe morderstwo? Oni tam praktykują koziojebstwo, zrównując się ze zwierzętami, a tutaj próbuja propagować cnotę za pomocą pasu szahida i kałacha. Jakaś paranoja. Ale trolluj dalej, coś się dzięki temu kręci, każde dobre forum musi mieć sowjego błazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaatakowano nachlane i naćpane towarzystwo hulające w rytm muzyki satanistycznej.
ten zespół którego koncert zaatakowano wbrew jego nazwie nie jest nawet metalowy a tym bardziej satanistyczny. A zaatakowanie stadionu to już w ogóle porażka przecież muzułmanie to często fanatyczni kibice i wielu z nich gra w europejskich reprezentacjach i czasem myślę że to jedyny plus ich posiadania.

A na jakim poziomie język angielski czy inny europejski znają tzw uchodźcy wielu nie potrafi powiedzieć więcej niż germany i nawet nie chcę się go uczyć mimo organizowanych darmowych lekcji jak powiedziała mi znajoma osoba która bezpośrednio ma z nimi do czynienia.

 

Achino z takimi lewackimi poglądami może przyjmą Cie do GW, TVN itd oni poszukują takich ludzi bo w realu ich trudno znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham wypowiedzi pseudo dziennikarzy i pseudo komentatorów dla których jedynym Bogiem jest poprawność polityczna w tych przeklętych lewackich mediach to aż mi się rzygać chce....,.

Oczywiście, że nie jest winą uchodźców to co zdarzyło się w Paryżu. Ale każdy specjalista ds. wschodu i islamu i który nie jest na garnuszku reżimu powie wam, że muzułmanie czasem są zmuszani do wspierania terroryzmu, dzichadu i walki z zachodem mieszkajac na jego terenie. Z nimi jest to samo co z dawnymi UBkami. To są uśpieni agenci których w kazdym czasie można aktywować i aktywowano kilku w prayżu podobno pod naciskiem. Potrzeni nam tacy w Polsce?

Z resztą przywódcy tzw panstwa ilamskiego stwierdzili, że zachód nie zazna spokoju, a państwo islamskie jest wszedzie tam gdzie są muzułmanie.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×