Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego kobietom potrzebni są faceci?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, z tym wszystkim kobieta sobie poradzi. Niestety nie słyszałam o tak specjalistycznych lalkach z genitaliami męskimi, jakie są dostępne w wersji kobiecej, więc seks. I to chyba byłoby na tyle....Ale to wpływ wczorajszego/dzisiejszego dnia, może jutro będę myślała inaczej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jest potrzebny kobiecie do (wszelako rozumianego) poczucia bezpieczeństwa. Dlatego bez nas - opróżniających lodówkę, bezuczuciowych urządzeń z dużym drążkiem, który wam magazynuje w szafie nieprane skarpetki, nie istniejecie. Tak samo jak my bez was. Kto by nam dostarczył tyle śmiechu jak nie wy, 50 kilowe stworzenia które boją się małego jedno gramowego pajączka, gubią się na podwórku (nierzadko w aucie) i narobią paniki z byle czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nieskromnie dodam, że jeśli kobieta nie jest zainteresowana seksem, ani nie potrzebuje dawcy nasienia, to generalnie faceci (jako faceci) nie są jej potrzebni. A jeśli kobieta sądzi inaczej, to moim zdaniem znaczy, że jest....(no wiecie, co mam na myśli) :mrgreen:

runaway.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, no Ciebie ewidentnie nie interesuje płeć przeciwna, wolisz kobiety, kto co lubi niczego nie neguję!, każdy ma prawo być szczęśliwy, a czy z mężczyzną czy z kobietą to nie istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ogrzewania zimnego tyłka

żeby ogrzać sobie zimny tyłek wystarczy dać się aresztować a tam rzucą na podłogę kostke margaryny i będzie ciepło od okładki do okładki za friko

 

-- 24 sty 2015, 22:14 --

 

ego, a kto będzie słoiki odkręcał :mrgreen:

wystarczy kupować produkty puszkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×