Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do czego kobietom potrzebni są faceci?


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Do zaspokajania swojej próżności głównie. I do uspokajania, gdy zaczną zachowywać się histerycznie (a to duży pająk pojawi się na ścianie, myszka sobie przyjdzie, trzeba skręcić w lewo na skrzyżowaniu itp. :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mężczyźni mają z reguły więcej zainteresowań, można z nimi porozmawiać o czymś konkretnym. Ulubionym (czasem jedynym) tematem wielu kobiet są ciuchy, kosmetyki albo obgadywanie znajomych :?

 

Oj,jaki stereotyp. Wszystko zalezy od człowieka. Odpowiednikiem takich kobiet są mężczyźni, którzy mają z kolei bardzo ograniczony repertuar tematów i bardzo ograniczone rozrywki. Tak samo jak powyżej opisane panie.

Wszystko zależy od tego, w jakich kręgach się obracasz. Moje rozmowy z innymi kobietami nie sprowadzają się do ciuchów, kosmetyków i obgadywania, i to bez względu na poziom wykształcenia owych osób. A tak od siebie dodam jeszcze, ze w tym przypadku wiele zależy od obu rozmówców.

 

-- 23 sty 2015, 06:22 --

 

Difane,

 

tzn. ja nie lubię filmów gdzie główną rolę gra kobieta bo nie potrafię się z nimi utożsamić co negatywnie wpływa na wrażenia, a kobiety jak zauważyłem chętnie oglądają filmy z główną rolą męską...

 

Myślę, że tu wiele zależy od przyzwyczajenia i po prostu tego, że zwykle bohaterami filmów są mężczyźni, nawet w filmach psychologicznych. Jak główną bohaterką jest kobieta, to często określa się już taki film jako "kino kobiece", jakby kobieta nie mogła symbolizować ogólnych wartości, uniwersalnego ludzkiego życia. Pewnie dlatego kobiety się już przyzwyczaiły do tego, że miałyby dość ograniczony repertuar filmów, gdyby mogły utożsamiać się jedynie z bohaterkami kobiecymi, które często bywają w filmach irytujące, przedstawiane w naciskiem na negatywne cechy.

 

-- 23 sty 2015, 06:25 --

 

jetodik, wiekszosc kobiet moze miec penisa kiedy chce ;) ale zgadzam sie facetom fijologicznie jest łatwiej.Ja wolałabym byc mezczyznom, chociaz faceci nie moga urodzic sobie dziecka.

nie zawsze łatwiej. Pomyśl o problemach z potencją. kobieta (teoretycznie) może zawsze. wiadomo, że jakieś drobne problemy się moga pojawić, ale problemy z erekcją jej nie grożą :D

 

-- 23 sty 2015, 06:31 --

 

Naturalnie ciekawi mnie co u kobiety po krótkiej wymianie zdań, może interesować ją w mężczyźnie.

 

Pewnie to samo, co mężczyznę po krótkiej wymianie zdań może zainteresować w kobiecie :D Dopowiedz sobie co :mrgreen: A jeśli jeszcze w grę wchodzi alkohol, to chyba nawet nie tzreba szukać nic interesującego :D

 

-- 23 sty 2015, 06:33 --

 

dla mnie romantyczne moze byc np.wypicie razem kawy o poranku i zapalenie papierosa :D

 

I tu się zgadzam. romantyzm nie musi mieć nic wspólnego z utartymi schematami. Czasami taka sytuacja może być o niebo ciekawsza, niż najfajjnieszy spacer nad morzem w blasku księżyca. Ja lubię i to, i to :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie mężczyźni służą:

 

- do naprawiania komputera

- do naprawiania roweru

- do wspólnych wypadów, w szczególności:

---prowadzenia samochodu

---do znalezienia właściwej trasy i wyjścia z lasu

--- do pływania kajakiem, żaglówką itp

---do wypełnienia połowy pokoju, namiotu, domku

---do ogrzewania kiedy jest chłodno

- do pokazywania jak się korzysta z różnych programów i nagrywa filmy

-do szeroko rozumianej realizacji technicznej pomysłów kobiety

- do zjadania obiadu

- do reperacji sprzętów, urządzeń

- do towarzystwa, zwłaszcza późną porą w nieciekawej okolicy

- do interesującej konwersacji (wybrane osobniki)

- do tańca (jw.)

-do flirtowania i marzenia o cudach niewidach (niezalecane)

-do nalewania wina i polewania wódki (może być z colą)

-do zrobienia (w razie potrzeby) szybkiego skrótu wiadomości politycznych

- do nauki pogodzenia się z tym, czego nie można zmienić (to znaczy mężczyzny)

-do nauki cierpliwości (droczenie się)

-do zadziwiania (nie nosi czapki w mróz, nie wie co to getry, uważa, że można kogoś rzucić dla jego dobra)

-do zaopiekowania się nim (czasem)

-do poprawiania humoru

-do szeroko rozumianego planowania, obliczania i szacowania rozmaitych wielkości

-do zwiększania dystansu do życia

 

Natomiast ukochany mężczyzna służy do kochania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warrior11, jeżeli znajdziesz kobietę, która będzie za Ciebie utylizowała, to no problem :mrgreen:

Ale niestety większość się odchudza ( lub przynajmniej tak twierdzi ), a jedzenie nie powinno się marnować :?

 

Ja do odkręcania słoików faceta nie potrzebuję, bo sama daję radę ( ewentualnie w gumowej rękawiczce ) 8)

Ale jest pewna rzecz, do której by mi się przydał :lol: ( jeden już wie ... i nawet się nie wystraszył :shock: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exodus!, ja nie planuję nikogo przedmiotowo traktować :nono: A niektóre panie tak ... np. do seksu :mrgreen:

Co rozumiesz przez pomoc ?

Wy kobiety myślicie że my faceci, jesteśmy tylko bezduszną egoistyczną padliną bez uczuć, którą potrzebujecie kiedy trzeba coś zrobić, wtedy sobie o nas przypominacie, otóż błąd! czujemy i to bardzo mocno, może tego nie okazujemy publicznie, aż tak wylewnie ja Wy kobiety, ale jednak, a pomagam z czystej chęci i życzliwości kiedy widzę że jest ona potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że jestem potrzebny do utylizacji jedzenia

 

warrior11, mój wpis był doczepką do mojego poprzedniego, który miał charakter żartobliwy. Pytanie "do czego kobietom są potrzebni mężczyźni" uruchomiło moją pomysłowość w tym względzie, ale oczywiście nie traktuję żadnego mężczyzny (czy też kobiety) jako serwisanta, naprawiacza czy pojemnik na żywność. Z ludźmi wchodzi się w relację i to ma wartość, wzbogaca, do tego "są potrzebni". Z drugiej strony chciałam docenić różne rzeczy, w których mężczyźni są dobrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×