Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim!

A ja sobie wziąłem doraźnie pregabaline, na depresję i lęki, lepsze niż benzodiazepiny - sedam, albo równie dobrze przynajmniej, i nie uzależnia praktycznie. 

A tak poza tym to u mnie z grubsza dzisiaj pochmurnie, na pol godzinki może wyszło słońće zza chmur, tak to bywa. A mamy już kalendarzową wiosnę, także można zacząć zacierać rączki na świetne wiosenne pogody ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lilith a powolutku, jak narazie bardziej koczuje w domu z oczekiwaniem na wiosenne pogody, a do tego działeczka, grill i relaks :classic_cool: A u mnie średnio na jerza, jerza zapijanego energetykami lub yerba mate, kawa na mnie niestety źle wpływa - bóle głowy/ciężka depresja. A co u Ciebie?

 

@ozesek Ooo kaszanka, dzięki za przypomnienie :D Ja mam ochotę na flaczki natomiast też mega, jutro chyba sobie zrobię ^^

 

@na_leśnik ja z ziemniaczkami z ogniska to śmiesna historię miałem, że żeśmy zapomnieli totalnie o ziemniakach przy grillu, i wyłowiliśmy z ognicha same pazłotka :D

 

Ok zaraz meczyk Polska-Austria, także mykam :D Dobrejnocy wszystkim!

 

 

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lusesita Dolores napisał:

Cześć wszystkim

Ja dalej szukam pracy 🙂 leci 3 miesiąc bezrobocia ehh

@Lusesita Dolores Kochana ja prze rok byłam bezrobotna i przeżyłam 😉 ale nie ma to jak mieć własną kasę i nikogo nie prosić o łaskę. Tym bardziej jak ktoś ci to wypomina. Ale nas "nerwicowców" chyba się nie rozumie. Mam wrażenie, że częściej dostajemy po dupie niż ludzie zdrowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także czekam na kuriera. karta microsd32 gb za 18 zł, gdzie w stacjonarnym sklepie kupiłem 8gb microsd za jakieś 30-40zł, różnica masakryczna. Muszę mieć coś pojemniejszego, bo moja playlista to ze 11gb juz, plus miejsca na jakies inne pierdoły ^.^ Zamawiam sobie za jakieś 1-2 tygodnie paski wybielające crest. Amerykańskie, ponoć ekstra działają. Używałem białej perły żelu z aplikatorem, ale słabo bardzo co do efektów, a docelowo do śnieżnobiałych chce wybielić, już nie długo - paski powinny sprostać zadaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną Panią administratorkę oraz inne wrony :classic_smile: 

Witam również kaczuszki mandarynki (samczyk po lewej i samiczka po prawej) :classic_smile:

240px-Pair_of_mandarin_ducks.jpg

 

Płcią piękną w naturze częściej są samce :classic_smile: Chociaż kaczuszce niczego nie brakuje, mnie się nawet bardziej podoba, samczyk przesadził z kolorami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂

32 minuty temu, Lilith napisał:

Dopiero 13:00 a ja mam wrażenie, jakby to była 20:00.

Mam podobnie a do 18 siedze w pracy...czas dluzy mi sie dzis okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×