Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

zupa z rzodkiewek, Owczarki niemieckie długowłose to piękne psy-znajomy ma hodowlę czasem go odwiedzam.

Ja mam psa ze Schroniska i dla mnie jest akurat najlepszym psem na świecie-młodziutki grzeczny i wierny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleopatra, :cry: przypuszczam ze coś się stało. :cry: a ja jako mama powinnam znać, niestety wszystkich nie znam.

Zupa z rzodkiewek, umarł, ledwo zaczął drugi miesiąc życia :cry: Teraz miałby dwa latka. To dłuższa i smutna historia, o której nigdy nie pisałam na forum.

Rzadko coś piszę, ale od już prawie 10 lat czytam Wasze posty.

 

WolfMan, pieski ze schroniska są super :smile: Ja mam husky'ego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwia234, zupa z rzodkiewek, na pewno jest bardzo ciężko, ale może być lepiej, jednak to wymaga niemałego wysiłku z naszej strony. Jeszcze kilka lat temu nie wychodziłam w ogóle z domu, a teraz sama śmigam na wieczorne/nocne spacery ... Trzeba wierzyć, że będzie lepiej, nie tracić nadziei, ale działać dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, jak straciło się nadzieję.

Że zawiodło się na osobach, osobie, która się kochało i myślało. że znało - wszystko to kłamstwo i jeszcze dać się wmanewrować w psychiczna przemoc.

Że człowiek musi nauczyć życ się samemu.

boli, bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwia234, rozumiem Cię, wspominałam o tym. Być może w Twoim przypadku wszystko jest jeszcze świeże..

Ale nie ma wyjścia, powoli trzeba próbować żyć dla siebie, po swojemu, małymi kroczkami, ale do przodu. Czasem będzie źle, bardzo źle, mimo to nie można pozwolić, by lęk i smutek zawładnęły naszym życiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty zgadza się

Ale jak człowiek się zawiedzie to jakby ktoś mu sercer wyrwał. Nawet to jak ktoś bliski nas mocno skrzywdził i uszkodził.

A psycholog, prawnik czy policja zostawiaja człowieka samego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

morda happy bo jest śnieg! trochę to trochę, ale zawsze! :yeah:

aha... tak poza nawiasem dla "niewtajemniczonych" - prosta maxyma:

"swój swojego nie tyka" nooo...! :mrgreen:

 

dobra, co u Was?

 

kawa 1x!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dobrym humorze :D

 

Katie Melua - na pewno kojarzycie piosenkarkę i jej utwór

 

Padają tam słowa:

We are twelve-billion light years from the edge.

That's a guess,

No one can ever say it's true,

But I know that I will always be with you.

 

Astronomowie zarzucili jej, że to wcale nie jest 12, a 13,7 i zrodziło się pytanie: 12 or 13.7 billion light years?

 

Katie należy do kółka astronomicznego i uznała ich strolować, przerobiła zwrotkę swojej piosenki i zamieniła 12 billions na 13,7 billions i zaśpiewała tak by naukowcy byli zadowoleni :lol::lol::lol::lol:

Oto jak to wyszło:

(od 0:23)

 

Nie wiem po co piszę, ale dla mnie to mistrzostwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dziś to marnie się czuję :/ po wczorajszej obeldze ala wariat, nie spałem pół nocy :(

już sam nie wiem co robię źle :( nikt mnie nie rozumie! :why:

a Wy co tam? może ktoś się odezwie i napisze co słychać, bo jakoś straciłem nadzieję w ludzi :(

nie wiem czy pić kawę, czy nie, ale chyba wypiję :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

 

distorted_level68, ja bym się napił kawy jakbym ją lubił.

Kawa mi nie smakuje i dlatego jej nie piję.

Głowa do góry jutro będzie na pewno lepiej.

Też nie mogłem wczoraj usnąć i klona zażyłem i tak słabo bardzo spałem... ale nie czuje się najgorzej, ciut poniżej kreski samopoczucie fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, hey, mnie coś męczyło w nocy, nigdzie nie mogłem znaleźć sobie miejsca, wierciłem się, aż wreszcie położyłem się na twardej i zimnej posadzce w przedpokoju i jakoś chwilę przysnąłem, beno? nieee, ja biorę tyle leków, że bezno już mieszać nie będę, ale dzięki :) kawę piję, bo lubię jej zapach i smak, ale jakoś źle wchodzi, może będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają na newsweeku, za tryb życia który obecnie prowadzi znaczna część społeczeństwa - Wcześniej czy później trzeba za to zapłacić. Snem. :(

 

http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/jak-walczyc-z-bezsennoscia-problemy-ze-snem-dotycza-coraz-wiekszej-liczby-polakow,artykuly,406408,1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupka, czasem jest lepiej i śpię 5 godzin, a 5 godzin snu traktuje w kategoriach życiowego sukcesu, no ale dwie godzinki też trzeba przyjąć z pokorą, dobre i to :lol::lol::lol:

 

Wszedłem koło 3:00 na forum, nie pamietam dokładnie o której, ale było 3 ukrytych, ja i pewnie dwóch innych nieśpiących userów, albo modów, a może nawet adminka siedziała na ukrytym i czuwała nad bezpieczeństwem 8):mrgreen:

 

Jedno jest pewne, nie mogąc zasnąć, najgorszą rzeczą jaka można zrobić to zasiąść za komputer - to na pewno nie sprawi, że zaśniemy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×