Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam..


Fucking_Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź :)

Przynajmniej raz w życiu czuję że ktoś się mną interesuje.

To może opowiem coś o sobie...

Jestem wegetarianką, bardzo kocham zwierzęta. Słucham punka,rocka etc.

Od jakiegoś czasu chodziłam do psychologa, który skierował mnie do psychiatry, ponieważ stwierdził,że moje lęki są zbyt silne.

To fakt.

Boję się praktycznie WSZYSTKIEGO.

Najbardziej jednak ludzi, sytuacji społecznych i wychodzenia z domu.

Praktycznie z niego nie wychodzę, z nikim się nie spotykam.

Mam również duże kłopoty z żołądkiem, co najbardziej przyczyniło się do moich problemów.

Psychiatra powiedział,że mam depresję i przepisał mi tabletki. Zalecił również chodzenie na psychoterapię.

Wie o tym tylko moja jedna przyjaciółka, wiem,że inni by mnie wyśmiali, mieli mnie za świra i w ogóle. I tak zostałam praktycznie sama, wszyscy się ode mnie odwrócili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham punka,rocka etc.

 

To tak jak Martwa :) znam ją osobiście, fajna koleżanka :) Ja z resztą też słucham muzyki z tych klimatów.

 

 

wiem,że inni by mnie wyśmiali, mieli mnie za świra i w ogóle.

 

Tego samego się obawiam dlatego wiedzą o tym chyba tylko 3 osoby :? Także świetnie Cię rozumiem. Mam nadzieję, że jakieś efekty tych kroków podjętych przez Ciebie są :) [mam na myśli wizyty u psychiatry i psychologa] Powodzenia w zwalczaniu choroby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwą wczoraj poznałam, gadałyśmy na gg =)

Hmmm jakoś dużo lepiej mi nie jest, mam nadzieję,że to przyjdzie z czasem bo chyba przestaję już wierzyć...

Jak oglądam Detektywa Monka to tylko utwierdzam się w przekonaniu,że ludzie będą mieli mnie za świra.. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll::cry::cry::cry:

 

myślę, że jesteś biedna, dlatego, że świat Cię opuścił; nie myśl o śmierci, to złe zainteresowanie :!::!::!:

pomyśl o tym, aby poczuć swoją wartość, a MOŻE TO ONI CI KTÓRZY OD CIEBIE SIĘ ODWRÓCILI NIE SĄ CIEBIE WARCI i to oni są FUCKING- zarozumialcy walczący o stołki, samochody, kontakty na poziomie przynoszącym profity, przesłonięci banknotami, kt. zasłaniają im cał a wartość tego świata, a przecież on jest piękny :!::!::!:

 

dzisiaj jest ważny dzień dla mnie; moja rocznica ślubu w święto kościelne, tego dnia rozstaliśmy się z mężem po 'burzy z piorunami' był za młody dla mnie, aby odkryć moją duszę, moje wnętrze, obraziół kogoś bardzo brzydko o n=NIm mówiąc, nie znając GO wcale; ja stawiaM ŚWIECZKĘ MOJEMU MAŁŻEŃSTWU, A ON BIEWDACZEK PRZYJECHAŁ Z ZAGRANICY, ABY BIESIADOWAĆ ROCZNICĘ SZCZĘŚCIA Z JAKĄŚ BABĄ I TO STARĄ JAK POKROWIEC OD ICH SAMOCHODU ACZKOLWIEK NOWEGO :!::!:

WSZYSTKIM NAM JEST CIĘŻKO, jeśli lubisz dom stwórz go tak, aby Ci było w nim dobrze;

 

Ps miałam zepsuty ckomputer i mnie tu nie było!!!

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę bardzo dużo o śmierci..

Tylko skąd mam wziąść kogoś wartościowego...? Nie spotykam chyba takich ludzi...

Faceci...

Też mnie zranił, miał ze mną być, ale uciekł, przerosła go moja choroba, doszedł do wniosku,że po co mu ktoś kto się boi z domu wychodzić, ciągle płacze i narzeka skoro może być z kimś bez problemów, wesołym, z którym się może codziennie spotkać a nie tak jak ze mna,raz na tydzien lub dwa bo ja sie boje...

P******** księżniczka. Beznadziejna. Najgorsza. NIC jej nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozejrzyj się wokół, tu jest pełno młodych facetów tylko, że z chorobą, ale kto wie może taki prędzej by Cię zrozumiał; czy coś robisz w tym domu i jaki jest powód tego, że zamykasz się w domu; jeśli możesz napisz na forum, a jeśli nie na prywatną wiadomość lub e-mail; ja Cię wysłucham;

dzisiaj miałam trochę jeszcze do sprzątania i ugotować obiad i 2 razy spacer z dwoma psami i ugotować obiad dla psów osobno( to przy święcie), potem padłam 'jak skóra z diabła' potem przyszła córka ze swoją połową i ta połowa pomogła mi zmienić boki u kanapy- kt. kupiłam na raty nazywa się WIKTORIAi jest piękna - ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia!!!( od początku coś mi tu nie pasowało!!!), a wkońcu NIE POSZŁAM DO KOŚCIOŁA -a jestem po spowiedzi i komunii- to chyba ciężki grzech !!!czy BÓG mi wybaczy :?::?::?:

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się.

Boję się ludzi, bo chcą mi zrobić krzywdę. Bo wszyscy się gapią, chcą okraść, zranić... Bo myślą o mnie źle, bo się śmieja i obgadują.

Bo mi się wydaje,że jak wyjdę to będę się źle czuć. TAK BARDZO się tego boję,że nie wychodzę...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 pm ]

Mi nerwica przekształciła się w depresję i fobię społeczną. Nie dopuśccie do tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum Fucking_Princess.

Jak na początek - z Twoimi zaburzeniami - mam nadzieję, że forum pozwoli Ci zapomnieć na momencik o lękach. Z czasem będziesz się tak "zapominać" na zewnątrz - poza domem. No, przynajmniej mam taką nadzieję, że pewnego dnia spotkamy się na jakimś zlocie :lol:

Pozdrawiam i bądź z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym bardzo się z Wami wszystkimi spotkać.

Wiesz co jest najśmieszniejsze? ze nikt mi nie wierzy,że jestem nieśmiała,że mam fobie. Podobno wyglądam na taką strasznie pewną siebie, wręcz zarozumiałą... Przykład jak pozory potrafią mylić;)

Na forum ogólnie przed komputerem czuję się bezpiecznie.

Rozmowa z ludzmi przychodzi mi łatwo, może dlatego też,że mam zdolności pisarskie ^^

Gorzej jednak kiedy przychodzi spotkanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×