Skocz do zawartości
Nerwica.com

antagonista nmda


sqnik8

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie może być skuteczny, testy są obiecujące, sponsorzy sypią kasą, więc może być przełom. Wchodzi w III fazę testów, więc tuż tuż. Szkoda, że jako dodatek do leków przeciwdepresyjnych a nie samoistny lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W początkowej fazie 2 badania, jednorazowe podanie dożylne GLYX-13 produkowany znaczne zmniejszenie punktacji depresji u pacjentów z depresją po niepowodzeniu leczenia jednego lub więcej leków przeciwdepresyjnych. Wpływ na objawy depresji obserwuje się w ciągu kilku godzin i utrzymywała się przez kilka dni w niektórych osobników doświadczających ulgę, że trwającą kilka tygodni. Wielkość przeciwdepresyjnego obserwowane już po jednorazowym podaniu GLYX-13 była prawie dwukrotnie większa niż zwykle obserwuje się w przypadku większości istniejących leków przeciwdepresyjnych tygodni po wielokrotnym podaniu.

 

W kolejnym badaniu fazy 2 u osób z trudną do leczenia depresji, powtarzać dozowanie GLYX-13 spowodowało utrzymanie oznakowanymi i istotnych klinicznie efektów przeciwdepresyjnych.

 

Tak z opisu bardzo przypomina mi w działaniu MXE ( ta czysta , którą swego czasu raz tylko trafiłem ) .

W każdym bądż razie z depresją czy bez lek będzie przez mnie przetestowany . Oby tylko nie był na tyle "dobry" ,że będzie uzależniał . Bo skoro działa po kilku godzinach ,,, wiecie ( narkotyki i wóda podobnie działają , nie trza czekać ). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×