Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tak. Książka w rękach, ja w fotelu, paląca się świeca obok na stoliku, w tle jakaś spokojna muzyka, za oknem spokojny deszcz, cisza, spokój i świeże powietrze wpadające do środka. Miodzio. 🙂 Tak zamierzam spędzać wieczory, ale to kiedyś.

 

Czy chciałbyś/łabyś aby ludzi którzy Ciebie krzywdzili/krzywdzą/będą krzywdzić spotkała jakaś kara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zbyt duża suma. Nie zmieniłaby ona diametralnie mojego życia. Dałaby mi natomiast dużą poduszkę w sferze psychicznej, byłabym spokojniejsza mając takie zabezpieczenie finansowe. Najpewniej odłożyłabym jako oszczędności. 

 

Jakie masz sposoby na regulację swoich emocji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki niezależnie od tego jaki mam nastrój. Dzięki temu podczas słuchania danego utworu, jestem w stanie przywołać, w pewnym stopniu, te uczucia, których doświadczyłem w przeszłości. Jednak zauważyłem, że działa to mocniej tylko wtedy, gdy powracam do danego kawałka po pewnym czasie. Gdy nie robię przerwy, a słucham mp3 non stop to przeszłe uczucia, pewnie są nadpisywane obecnymi, a że obecne uczucia towarzyszą mi w tym momencie, to nie widzę różnicy, gdy słucham danego kawałka.

 

Nie tylko muzyka. Filmy, zdjęcia, sytuacje, zapachy, ludzie etc.

 

Jeśli chcę skupić się na teraźniejszości i mniej się dołować to słucham nowych mp3 i próbuję nowych rzeczy (szkoda, że za rzadko).

 

Jaki masz nałóg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×