Skocz do zawartości
Nerwica.com

I wybory za nami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty, świetnie to opisałeś. PO, kiedyś partia dla tych co nie są moherami, dziś partia dla lemingów. To zdanie idealnie pokazuje stosunek ludzi do polityki. I niech nikt nie mówi, że się wywyższam, wystarczy wejść na jakiś portal, gdzie jest polityka i posłuchać tych obelg. Aż uszy więdną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nienawidzę lewicy, bo to banda kur.ew która lubi przymusy, nakazy, zakazy itd. Każdy wróg wolności to śmieć i podgatunek człowiek nie warty splunięcia. Rząd powinien w jak najmniejszym stopniu wtrącać się w życie ludzkie, a tu tymczasem państwa sie coraz bardziej rozrastają. Tu nie ma nawet żadnego ale. Wolność powinna być w jak największym stopniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można głosować dalej na PO ? jak jest w naszym kraju taka kiła i mogiła ? ludzie nie mają mózgu ... niech dalej słuchają tvn , Rydzyka i całej reszty tych bandy niedorozwiniętych tłustych świń które trzymają się swojego stołka .. :roll:

Dokładnie. Jak zwykle czytasz w moich myślach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można głosować dalej na PO ? jak jest w naszym kraju taka kiła i mogiła ? ludzie nie mają mózgu ... niech dalej słuchają tvn , Rydzyka i całej reszty tych bandy niedorozwiniętych tłustych świń które trzymają się swojego stołka .. :roll:

Dokładnie. Jak zwykle czytasz w moich myślach :mrgreen:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od następnych wyborów powinni wprowadzić taką zasadę, że każdy razem z kartami do głosowania dostaje ustną instrukcję, jak prawidłowo głosować. Teraz największa afera jest o to, że ludzie nie wiedzą jak głosować. Tylko trzeba będzie też podnieść wynagrodzenia za bycie czlonkiem komisji, bo chyba już nikt się na to nie zdecyduje.

 

A ogólnie, sytuacja jest taka, że już żaden wynik mnie nie wzrusza. Chyba zacznę się bardziej dogłębnie interesować poszczególnymi kandydatami, bo partii sensownej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie podobno PIS ma poparcie u młodych, a PO u 30-latków.

Znam pewno 40 latkę za PO.

 

-- 24 lis 2014, 10:22 --

 

Jak można głosować dalej na PO ? jak jest w naszym kraju taka kiła i mogiła ? ludzie nie mają mózgu ... niech dalej słuchają tvn , Rydzyka i całej reszty tych bandy niedorozwiniętych tłustych świń które trzymają się swojego stołka .. :roll:

Pierwszy raz na tym forum,ktoś porównał Rydzyka do TVN.A ja nie zauważam,że mamy kiłę i mogiłę.

 

-- 24 lis 2014, 10:30 --

 

Krul kuców, ale przecież prawica też jest za nakazami i zakazami, tylko że w kwestiach obyczajowych.

I to mnie odstrasza od prawicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska scena polityczna jest tak popierdolona, że się nawet Miller z Kaczyńskim dogadują, czyli teoretycznie lewica z prawicą, choć w rzeczywistości oboje dążą do środka, albo może nie, może Kaczyński to ultrakatolicki lewak :lol: Po prostu tu się nic nie liczy, poza tym jak się dostać do koryta, poglądy, programy to tylko jebane przykrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EmInQu, pokaż statystyki które to potwierdzają

Przecież są ogólnodostępne. :D

Ale o czym one mówią bo nie rozumiem ? o tym, że skoro głosowali młodzi, wykształceni z wielkich miast, to oznacza, że dobrze wybrali ? Skoro mamy bałagan w szpitalach i trzeba czasem czekać miesiącami na wizytę, w kolejach też jest bałagan, w edukacji to samo i wielu innych instytucjach państwowych. Drogi dalej dziurawe, afera goni aferę, polskie zadłużenie rośnie z każdym dniem w szybkim tempie. Ludzie masowo emigrują za granicę, bo nie mogą wyżyć w Polsce. I gdzie jest ta zielona wyspa ? a może powiniśmy pominąć te fakty i mówić, że jest dobrze, bo głosowali na nich przecież ludzie wykształceni ? :D Takie bzdety możesz sprzedawać studentom, którzy jeszcze nie weszli na rynek pracy albo lemingom, którzy nigdy nie wyjechali na zachód i nie widzieli jak tam wygląda życie. Bo oni mają czas na słuchanie obietnic. Wystarczy spojrzeć na przedsiębiorczość w naszym kraju, która jest dławiona w zarodku. Pracuje w branży handlowej i widzę jak przybywają nowe regulacje, które utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej. Do tego ciągłe kontrole fiskalne, rosnące podatki. Dla każdego człowieka myślącego, który może poświęcić choć 10 minut na prześledzenie statystyk, które mówią jak rosły podatki w Polsce. Tusk obiecał zmniejszenie podatków, a jak to się skończyło to każdy wie. Dla porównania z Wielką Brytanią. W Polsce trzeba zapłacić 1100 zł mięsiecznie na ZUS za prowadzenie działalności gospodarczej. W Anglii brat płacił... 50 funtów :bezradny: Dlatego daj solidne argumenty, dlaczego uważasz, że PO jest dobrą partią. Bo argument że głosowali młodzi wykształceni o niczym nie mówi ;)

A ja nie zauważam,że mamy kiłę i mogiłę.

Ja też tak nie uważam, bo w Polsce można jakoś wyżyć. Standard życia nie jest na poziomie Rumunów, Bułgarów czy Ukraińców. Tylko jest jedno ale. Dlaczego musimy się porównywać z najgorszymi, żeby dobrze wypasć ? spróbjcie porównać nas z Niemcami, Wielką Brytanią i już nie będzie tak kolorowo. Polska jest krajem z ogromnym zadłużeniem, które będzie trzeba spłacić. Razem dług Polski wynosi około 5 bilionów. Dlatego bankructwo Polski to tylko kwestia czasu. Bankrutem jest ten kogo nie stać na spłatę zadłużenia ;) a czy Polskę stać ? skoro musi zaciągać nowe kredyty, żeby zamknąć budżet ? to już tylko kwestia czasu, aż bańka mydlana pęknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska scena polityczna jest tak popierdolona, że się nawet Miller z Kaczyńskim dogadują, czyli teoretycznie lewica z prawicą, choć w rzeczywistości oboje dążą do środka, albo może nie, może Kaczyński to ultrakatolicki lewak :lol: Po prostu tu się nic nie liczy, poza tym jak się dostać do koryta, poglądy, programy to tylko jebane przykrywka.

PIS jeżeli idzie o gospodarkę,to jest bliski Ikonowicza.

 

-- 24 lis 2014, 16:14 --

 

Krul nie do mnie to pytanie :D ja mam tylko zawodówkę,a z ekonomi miałem mierną.

 

-- 24 lis 2014, 16:15 --

 

Co nie zmienia faktu , że jest bardzo źle w naszym badziewnym kraju ...

W Twoim może tak :mrgreen: mój kraj nie jest badziewiasty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak nie uważam, bo w Polsce można jakoś wyżyć. Standard życia nie jest na poziomie Rumunów, Bułgarów czy Ukraińców. Tylko jest jedno ale. Dlaczego musimy się porównywać z najgorszymi, żeby dobrze wypasć ? spróbjcie porównać nas z Niemcami, Wielką Brytanią i już nie będzie tak kolorowo. Polska jest krajem z ogromnym zadłużeniem, które będzie trzeba spłacić. Razem dług Polski wynosi około 5 bilionów. Dlatego bankructwo Polski to tylko kwestia czasu. Bankrutem jest ten kogo nie stać na spłatę zadłużenia ;) a czy Polskę stać ? skoro musi zaciągać nowe kredyty, żeby zamknąć budżet ? to już tylko kwestia czasu, aż bańka mydlana pęknie ;)

a właśnie powinniśmy się bardziej porównywać z Rumunią, Bułgarią niż Niemcami, Wielką Brytanią u nich nie było 45 lat tzw komuny a i przed ruga wojną światową byli dużo bogatszy niż my.

a jeśli chodzi o długi to Polska wcale nie jest w czołówce większość kraju zachodu ma dużo większe niż my nawet taka Belgia ma chyba dług wyższy niż 100% PKB a przeciętny Brytyjczyk jest zadłużony w bankach na kilkadziesiąt tysięcy funtów. Oczywiście nie chcę wychwalać Polski i jej rządów ale też nie popadajmy w przesadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska scena polityczna jest tak popierdolona, że się nawet Miller z Kaczyńskim dogadują, czyli teoretycznie lewica z prawicą, choć w rzeczywistości oboje dążą do środka, albo może nie, może Kaczyński to ultrakatolicki lewak :lol: Po prostu tu się nic nie liczy, poza tym jak się dostać do koryta, poglądy, programy to tylko jebane przykrywka.

 

Kaczyński to nikt więc niż banderowiec chodzący na łańcuchu innego banderowca, Schokoladen-Führera Poroszenki.

 

RA3s1DeZkkI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim może tak :mrgreen: mój kraj nie jest badziewiasty :lol:

Bo Polska dzieli się na 2 kraje:

- jedna Polska to tzw. Polska bieda i bezrobocie czyli zjawisko które mamy na codzien w każdym Polskim mieście i na wsi i nietstety biedniejsi stanowią większość społeczeństwa....

- no i bogata Polska raczej Warszawska tudzież wielkomiejska którą nlansuje TVN i wciska ludziom kit, że Polska jest piekna i wspaniała bo PO rządzi, a jak PiS dojdzie do władzy to czeka nas koniec świata.....

Obie Polski nie potrafią zrozumieć się nawzajem. Niestety tylko jedna z tych "Polsk" jest prawdziwa. Zgadnijcie która....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim może tak :mrgreen: mój kraj nie jest badziewiasty :lol:

Bo Polska dzieli się na 2 kraje:

- jedna Polska to tzw. Polska bieda i bezrobocie czyli zjawisko które mamy na codzien w każdym Polskim mieście i na wsi i nietstety biedniejsi stanowią większość społeczeństwa....

- no i bogata Polska raczej Warszawska tudzież wielkomiejska którą nlansuje TVN i wciska ludziom kit, że Polska jest piekna i wspaniała bo PO rządzi, a jak PiS dojdzie do władzy to czeka nas koniec świata.....

Obie Polski nie potrafią zrozumieć się nawzajem. Niestety tylko jedna z tych "Polsk" jest prawdziwa. Zgadnijcie która....

Ale Ty należysz do tej bogatej Polski a ja z detektywem to biedacy jesteśmy i wcale nie za PiS jesteśmy. Ja za 281 h pracy dostałem na konto 728 złoty i nie jestem za PiS ani nawet ruchem narodowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim może tak :mrgreen: mój kraj nie jest badziewiasty :lol:

Bo Polska dzieli się na 2 kraje:

- jedna Polska to tzw. Polska bieda i bezrobocie czyli zjawisko które mamy na codzien w każdym Polskim mieście i na wsi i nietstety biedniejsi stanowią większość społeczeństwa....

- no i bogata Polska raczej Warszawska tudzież wielkomiejska którą nlansuje TVN i wciska ludziom kit, że Polska jest piekna i wspaniała bo PO rządzi, a jak PiS dojdzie do władzy to czeka nas koniec świata.....

Obie Polski nie potrafią zrozumieć się nawzajem. Niestety tylko jedna z tych "Polsk" jest prawdziwa. Zgadnijcie która....

Ja mieszkam na prowincji i jestem fanem TVN ;):D

 

-- 24 lis 2014, 21:44 --

 

W Twoim może tak :mrgreen: mój kraj nie jest badziewiasty :lol:

Bo Polska dzieli się na 2 kraje:

- jedna Polska to tzw. Polska bieda i bezrobocie czyli zjawisko które mamy na codzien w każdym Polskim mieście i na wsi i nietstety biedniejsi stanowią większość społeczeństwa....

- no i bogata Polska raczej Warszawska tudzież wielkomiejska którą nlansuje TVN i wciska ludziom kit, że Polska jest piekna i wspaniała bo PO rządzi, a jak PiS dojdzie do władzy to czeka nas koniec świata.....

Obie Polski nie potrafią zrozumieć się nawzajem. Niestety tylko jedna z tych "Polsk" jest prawdziwa. Zgadnijcie która....

Ale Ty należysz do tej bogatej Polski a ja z detektywem to biedacy jesteśmy i wcale nie za PiS jesteśmy. Ja za 281 h pracy dostałem na konto 728 złoty i nie jestem za PiS ani nawet ruchem narodowym.

Ja mam mniej renty niż Carlos,bo 600 zł z groszami :smile: i nie jestem za PIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka zagadka skąd wzięło się tyle nieważnych głosów, czy naród zgłupiał i nie wie jak stawiać krzyżyki czy to może jakaś manipulacja władz, a czy komuś przyszło do łba, że to może być w znacznej mierze niemy sprzeciw naród wobec sytuacji w kraju, wobec wyborów jakie im dano, tej części, która nie założy kominiarek i nie zrobi rozróby w 11 listopada bo nie są chuliganami ale poziom ich niezadowolenia, desperacja osiągnęły taki poziom, że idą na wybory tylko aby zrobić szyderę- oddać pustą kartkę, pozakreślać co się da,..., narysować karnego kutasa.

 

-- 24 lis 2014, 22:16 --

 

I jeszcze cały cyrk próbowano przenieść na forum Europarlamentu, litości, ręce kurva opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×