Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co noc mam niesamowite maratony senne przez mirtazapinę, którą biorę na noc. Czasem sny są nieprzyjemne, czasem przyjemne. Ale nawet jeśli trafi się jakiś nieprzyjemny sen, nie jest to typowy koszmar. W każdym razie są bardzo realistyczne i intensywne. Nie do opisania słowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbliza sie 19:00 ogladam tvp w oczekiwaniu na dobranocke a tu z niczego wyskakuje andrzej pupa z zona i zaczynaja sypac zarckami jak z rekawa a w tv ukazuja mi sie usmiechniete twarze po czym kabaret sie konczy i nastepuje punkt kulminacyjny programu - wystep cory pary prezydenckiej kingi dudy ktora to zaczyna jazgotac i krzywo sie wyginac ku uciesze widowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbliza sie 19:00 ogladam tvp w oczekiwaniu na dobranocke a tu z niczego wyskakuje andrzej pupa z zona i zaczynaja sypac zarckami jak z rekawa a w tv ukazuja mi sie usmiechniete twarze po czym kabaret sie konczy i nastepuje punkt kulminacyjny programu - wystep cory pary prezydenckiej kingi dudy ktora to zaczyna jazgotac i krzywo sie wyginac ku uciesze widowni

 

Co Ty ćpasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mieszkaniu znajomej u ktorej mieszkam jest wielki czarny wilczur,znajoma gotuje jakąś zupe jarzynową,wyciąga rozgotowanego żółwia,wyglądał obrzydliwie.odłamuje mu łapy i inne kawałki i wrzuca do zupy.po czym daje mi kota i nóż i mówi do mnie:pokrój go.chwytam nóż i nagle słysze mruczenie.on żyje.może zostawimy kotka?zobacz jaki fajny-mówie do niej.z trudem udało sie ją przekonać do zostawienia kota przy życiu.pies w mieszkaniu świadczył o tym że on również miał iść na zupe.nagle znajomej polepszyło sie chodzenie i wyprowadzaliśmy kota na spacery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dziwny sen.

 

Wracałem skądś poboczem drogi z terenów górskich i po mojej lewej stronie był jakby taki stromy górski klif, a na samym dole oczko górskie. W każdym bądź razie sprawiało to monumentalne wrażenie, niczym taki mały kanion. A po mojej prawej stronie była asfaltowa droga. No i w pewnym momencie z zakrętu nagle wyłonił się samochód, który wpadł w poślizg i w pewnym momencie jechał wprost na mnie. No ale w ostatnim momencie odbił w lewo i stoczył się z tego klifu, odbijając od barierki i skał wpadł to tego stawu. Zszokowany nie wiedziałem zbytnio co robić, ale na zboczu były takie strome schodki, które prowadziły na dół tego klifu. Więc szybko zszedłem tam by ratować tego gościa. Gdy już tam się znalazłem z zatopionego auta wypłynął tułów bez głowy. :shock:

 

Co to może znaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen, że obudzilem się i mialem znów 8-10 lat, tylko że wiedziałem co się wydarzy, bo to wszystko już przeżyłem. Dużo okazji żeby poprawić błędy, żeby coś zrobić lepiej niż za pierwszym razem, żeby obstawiać mecze znając wyniki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w trakcie snu pojawiło się kilka postaci z serialu, który zacząłem ostatnio oglądać i co ciekawe, jeden z nich zaczął rozmawiać poprzez śpiew tenorski, prawie jak Pavarotti. Po przebudzeniu uzmysłowiłem sobie, że wpływ na to musiało mieć włączone radio w nocy, gdzie właśnie puszczają takie utwory. Oprócz tego nic za bardzo się nie działo. Jedyne co pamietam, to wydźwięk rozmowy, która polegała na tym, że jedna strona próbowała zyskać aprobatę w oczach drugiej osoby, wykonując jakieś zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śniło mi się, że byłam na Uniwersytecie, w szkole, wszyscy ludzie tam kochali się i przytulali. Później woda zalała szkołę, zalane zostały domy ludzi mieszkających blisko tej szkoły, wszyscy się musieli ewakuować, wody było coraz więcej, ja też uciekałam stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się, że jakieś liście mi wyrosły na przedramionach i mówie do kumpla "ty, to może zetne wysusze i zapalimy", a on na to "prędzej wyprowadzę na smyczy swoją kupę niż bede jarał liście z twojej ręki".

 

co ciekawe we śnie wydało mi się to super zabawne, ale jak się przebudziłem to uznałem, że to taki średni tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że pojechałem do domu rodzinnego w sprawach służbowych a tam matka rzuciła do mnie idiotyczne pytanie"czy ty codziennie chodzisz pijany"?ja zdziwiony pytam czemu?matka odpowiada "wydajesz fortunę na leczenie zębów,nie wiesz co robisz".ja sie pytam "to co?mam sie okaleczać?mam rwać?jasne poco robić i plombować jak można wyjebać,moge jeszcze zgłosić dziedziczną galopującą próchnicę i wszystkie wyrwać.niedawno noga mi zachorowała to co miałem siekierą odjebać i wyjebać przez okno?wyszło by taniej.poco setki masaży i krio?matka na to:a okaleczaj się.to ja jej odpowiadam:to ty chodzisz pijana? naćpana?na heroinie? że niedawno poszłaś na operację do szpitala?trzeba było się powiesić a nie się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam koszmarny sen, jakaś masakra piłą mechaniczną, zostałam zamknięta w jakimś pomieszczeniu gdzie było dużo ludzi, potem przyszli jacyś ludzie z igłami i zaczęli nas torturować, wiedziałam, że chcą nas zabić, ale nie chciałam na to pozwolić, wbijali ludziom igły w ciało, wbijali gwoździe, ja na nodze miałam już wielką ranę z której sączyła się krew a oni dalej nas torturowali, czekali aż się wykrwawimy na śmierć. Potem śniło mi się, że przy furtce stał złodziej i próbował otworzyć furtkę jakimiś narzędziami złodziejskimi. Jak to wszystko zobaczyłam jak ławo jest mu otworzyć furtkę pomyślałam, że już nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×