Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze sny


eee

Rekomendowane odpowiedzi

dark passenger na któryś z moich postów odpowiada linkiem.z ciekawosci klikam na link i nagle sie pojawia teleportacyjnie różowe plastikowe podełko w moich rękach,ogladam to pudełko z którego nagle wyrasta jakgdyby sztuczny penis a z drugiej strony pudełka jakaś macka która mocno sie oplotła do mojej dłoni.sztuczny penis okazuje sie że ma ząbki i gryzie mi ręke niemal do kości.to coś sie przyssało mi do ręki niczym pijawka,próbuje to ztrząsnąć ale sie nie da.ktoś postronny komentuje "ale cie kocha"próbuje wszystkiego:młotka,ognia,prętów,w koncu podskakujące kawałki tego czego udało sie po jednym umieścić w piecu prewencyjnie na całą dobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są rózne znaczenia słowa sztos.jakie ty masz na mysli?

b) stosunek płciowy z prostytutką

prostytutke bym co najwyżej pobił lub podziurawił z kałasznikowa.niema takich potrzeb

Co ta elo głupia wymyśla :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truchlo mozg mi wysiadl sorry

 

TA KOZAK SEN NIEBO :great:

moderacja chce sie mnie pozbyć i wysyla mi jakieś okrutne zabawki a ja naiwny ssący głód rozmowy otwieram trefne linki

Ja sądzę, że cała ta historia to alegoria do twojego związku z instruktorem na strzelnicy. To romantyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że cała ta historia to alegoria do twojego związku z instruktorem na strzelnicy. To romantyczne.

raczej zwiazku z kałasznikowem.takiego instruktora wogóle nie powinno być w tym wydarzeniu bo przez takich jak on nie będe mieć żadnych pasji i umre z braku dopaminy.jeśli to romantyczne że też nie byeś tam zamiast mnie.ja bym cisnoł beke obserwując to zdarzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że cała ta historia to alegoria do twojego związku z instruktorem na strzelnicy. To romantyczne.

raczej zwiazku z kałasznikowem.takiego instruktora wogóle nie powinno być w tym wydarzeniu bo przez takich jak on nie będe mieć żadnych pasji i umre z braku dopaminy.jeśli to romantyczne że też nie byeś tam zamiast mnie.ja bym cisnoł beke obserwując to zdarzenie

Kocham cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno truchlo spadowa bylam pierwsza! :=/

 

ty jesteś homo i nieboszczyk jest homo ale właśnie dlatego wam to nie wyjdzie, za to ja i nieboszczyk to dwie połówki <3

 

nie kałasznikow był pierwszy zanim podszedł instruktor

 

Co powiesz na nas w trójkącie z kałasznikowem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×