Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, dziękuję! Włosy niedawno były u fryzjera! :mrgreen:

 

Ty ich tak samych nie puszczaj. Ja raz swój wszarz wysłałem do fryzjera i do dziś nie wrócił ;) .

 

Mój włos też zaczyna się buntować i chadzać swoimi ścieżkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A określenie sweet redhead nie zostanie odebrane jako chamskie? :mrgreen::pirate: ja np. nic niestosownego w nim nie widzę :mrgreen::pirate:

 

Jak dla mnie to słodka rudowłosa i tyle, bez żadnych podtekstów.

To, że po wpisaniu w google sweet redhead wywala nieodpowiednie treści tylko dla dorosłych, to już nie moja wina :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, myślę, że już sobie zdajesz sprawę z faktu, że masz wypaczony, zafałszowany obraz postrzegania własnej osoby... tego nie da się nie zauważyć. Tu jedynie może pomóc terapia.

To, co przez ten zafałszowany obraz wypisujesz to stek bzdur, piszesz, że to Twoje zdanie i go nie zmienisz. Zdania nie musisz zmieniać, nic tak na prawdę nie musisz. Ale powiem tak: od tej chwili każdy nieprzychylny stosunek do innych osób odpowiednio nagrodzę. Przeczytaj sobie Regulamin tego Forum. Etykieta zachowania w tym miejscu obowiązuje, a Twoje zachowanie jest zwyczajnie bezczelne. Nie trzeba być idiotą, żeby dostrzec zwyczajną zazdrość, chęć dowalenia komukolwiek. A jeśli tego na prawdę nie dostrzegasz, w co nie wierzę... to tym bardziej powinnaś chcieć sobie pomóc i zamiast tu siedzieć zgłosić się tam, gdzie wskazałam wyzej. A jeśli chcesz tu przebywać... zachowaj proszę swoje nieprzychylne zdanie dla siebie i nie sprawiaj ludziom przykrości. I to nie jest brak tolerancji czy dyskryminacja z mojej strony.

Następnym razem dostaniesz upomnienie, kolejnego nie będzie.

 

Przeczytałam że, pytałaś o Monikę, napisałaś, że jest głupia.

Dziękuję za komplement :smile:

Jest tutaj jakaś Monika? To jak jest to niech wie że jest głupia.

Zdjęcie usunęłam i został sam komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, neon, ale tak nie powinno być, bo każdy ma ciało, można by rzec, jest ciałem i to nie powinno być problemem, tylko zwykłym elementem rzeczywistości. Pomyślcie o pierwotnych kulturach.

 

Niemampomysłu, a co, narcyz nie może korzystać z forum? To są cechy zaburzonej osobowości, jeśli komuś wklejanie ściany zdjęć daje jakąś ulgę, to niech wkleja.

 

klex, podoba mi się twoja fota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, to ze ktos jest w ogolnym pojeciu ładny nie oznacza ze ma miec wszystko...Patrz taka Przybylska, kasa, uroda a umarła na raka trzustki. W sumie jak chodziłam na spotkania ludzi z forum to 99% było bardzo ładnych a reszta ładna i nikt by nie powiedział ze chora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×