Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak nawiasem mówiąc człowiek to pozornie ładna istota. Jesteśmy ładni tak mniej więcej między 20-40 rokiem życia, wystarczy brak makijażu, ogolić głowę na łyso, zapuścić zarost, oskalpować, nie dbać o siebie kilka dni (poci się, śmierdzi) itp i wygląda to całkiem inaczej.

Mój były był łysy i miał brodę do połowy klaty, kolejki się do niego ustawiały, może nie za długie, ale zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeruka9, witamy witamny, szufladek nie posiadamy, za to wiadro psychotropów i gównoburze ci dziękczynnie składamy. Może założymy jakąs religię. Będziemy dzielić sie psychotropem, modlic sie do bóstw schizofrenni jako królowej, chadu jak króla, i pomieszych jak nerwa (nie mylic z moja kolezanka z tego forum) depra itp kapłani to psychol i psycholoterapueta. jakies propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeruka9, witamy witamny, szufladek nie posiadamy, za to wiadro psychotropów i gównoburze ci dziękczynnie składamy. Może założymy jakąs religię. Będziemy dzielić sie psychotropem, modlic sie do bóstw schizofrenni jako królowej, chadu jak króla, i pomieszych jak nerwa (nie mylic z moja kolezanka z tego forum) depra itp kapłani to psychol i psycholoterapueta. jakies propozycje?

 

Psychiatryki to kościoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×