Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Uroda Moniki jest tylko dodatkiem do jej nieprzeciętnej osobowości. Dla mnie dziwne, że nikt z komentujących tego nie dostrzegł.

Monia, prawda to, co mowi NN4V, czy też jednak bliżej Ci do tego przysłowiowego pustaka ? ;)

 

Btw. Ogólnie jestem pod wrażeniem kunsztu "szpachielnika", co to tak nasze dziewczyny "szpachluje" - sam doktor Ernest Menville z "Ze śmiercią jej do twarzy" by tego lepiej nie zrobił :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dziękuję. Właśnie to był mój problem. Bo mam bardzo gęste,puchate,niesforne włosy z tendencją do kręcenia. Było ich mega dużo i nie radziłam sobie z nimi,a że mam drobną gębę,to ona ginela w tej burzy włosów. Pomimo prostowania i obciążania wszelkiej maści gumami,zelami i innymi cudami. :? Była opcja albo dalej zasłaniać twarz i męczyć z prostowaniem i układaniem,albo opitolic na maxa. Wybrałam opitolenie... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak nawiasem mówiąc człowiek to pozornie ładna istota. Jesteśmy ładni tak mniej więcej między 20-40 rokiem życia, wystarczy brak makijażu, ogolić głowę na łyso, zapuścić zarost, oskalpować, nie dbać o siebie kilka dni (poci się, śmierdzi) itp i wygląda to całkiem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolić głowę na łyso

Kobiety chyba wolą facetów z włosami :(. Dobrze, że sam sobie sie podobam :105:

 

No właśnie "ta pozorna atrakcyjność" służy chyba głównie reprodukcji :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×