Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich!!


kamil_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam,

nie wiem juz gdzie zadac pytanie. Moj problem jest nastepujacy, przez ponad pol roku zylem w ciaglym stresie, tzn caly czas myslalem o penej sprawie, ze cos moze pojsc nie tak itd. Teraz wszytsko sie wyjasnilo i okazalo sie ze niepotrzebnie sie martwilem jednak pozostal pewien problem ktorego wczesniej nie mialem. Zaczely sie zawroty glowy, bole karku i stany leku i niepokoju. Boje sie ze moze to byc jakas choroba, ze cos mi sie stanie. Chciałbym pozbyc sie tego wszystkiego i zyc normalnie. Nie umiem juz cieszyc sie zyciem, tzn zaliczylem dosyc trudne egzaminy ale nie umiem sie z tego cieszyc. Mowie sobie ze bedzie wszystko dobrze ale jest jeszcze gorzej. Czy myslicie ze psycholog by mi pomogl?? Sam nie dam rady... Czy te zawroty w konu mi przejda?? Mam nadzieje ze Ktos z Was mi pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam doszedłeś do wniosku że wizyta u psychologa dobrze by Ci zrobiła to nie masz nad czy się zastanawiać :) poprostu się do Niego wybierz.

Myślę że ból który odczówasz może być spowodowany wcześniejszym strachem ale nie koniecznie musi on być prawdziwy. Czasami zdaża się że ból jest jedynie w Twojej psyhice...

Pozdawiam Cię serdecznie:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dobrze, że trafiłeś na to forum, wspólnie będziemy Ci mogli pomóc. Według mnie, to są objawy nerwicy lękowej, mój przyjaciel ma podobne. Ale to nie jest jeszcze nic strasznego, pamiętaj najważniejsze są Twoje chęci i wiara, a dasz radę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszce,

dzieki, ze sie odezwaliscie :) udalo mi sie zalatwic wizyte na poczatek lipca, mam nadzieje ze psycholog pomoze bo dluzej nie dam rady. Gdyby nie ten dziwny ciagly lęk byloby ok :(

Ale czy to na pewno moze byc nerwica?? Czy kilka miesiecy stresy moglo do tego doprowadzic??

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:31 pm ]

Ale czy jestescie pewni ze z tego wyjde?? Wiem w 100% ze cala ta sytuacja przez ktora nabawilem sie tego wszystkiego jest wyjasniona i zadnych konsekwencji nie poniose to boje sie tego ze ona sie powtorzy i ze juz zawsze tak bede sie czul...

Czy nie zwariuje od tego albo co gorsza nic mi sie nie stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to na pewno moze byc nerwica?? Czy kilka miesiecy stresy moglo do tego doprowadzic??

 

hmmm... moim zdaniem bardzo możliwe że jest to nerwica...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:31 pm ]

Ale czy jestescie pewni ze z tego wyjde?? Wiem w 100% ze cala ta sytuacja przez ktora nabawilem sie tego wszystkiego jest wyjasniona i zadnych konsekwencji nie poniose to boje sie tego ze ona sie powtorzy i ze juz zawsze tak bede sie czul...

Czy nie zwariuje od tego albo co gorsza nic mi sie nie stanie?

 

Jeżeli się nie poddasz i będziesz miał chęć do walki to napewno wygrasz :)

Jeżeli będziesz silny psychicznie to napewno uda Ci się z tego wyjść :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×