Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kasieńka12

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. ja żyję dla siebie... dla przyjaciół... dla rodziny... Żyję po to żeby odkryć wszystko co się da... żeby pomagać innym... i żebym mogła kiedyś powiedzieć że przeżyłam swoje życie najlepiej jak mogłam :) że było cudowne... i że nie żałuje niczego...
 2. kasieńka12

  Cześć wszystkim !!!

  Witam Cię serdecznie Lena :)
 3. kasieńka12

  hej

  Bardzo pięknie cieszę się że masz chęć do walki :) i nie chcesz się poddać bo to jest najważniejsze :) 3mam za Ciebie kciuki :)
 4. kasieńka12

  Witam wszystkich!!

  jak się postarasz i będziesz dobrej myśli to miejmy nadzieję że już nie długo nie będą Ci potrzebne te herbatki :) Pozdrawiam :)
 5. kasieńka12

  Witam wszystkich!!

  Jeżeli jesteś optymistycznie nastawiony na wizytę u psychologa to napewno Ci się uda :)
 6. kasieńka12

  Witam

  Ja również witam Cię Kasieńko :)
 7. kasieńka12

  hej

  To teraz musisz zrobić wszystko żeby podbudować siebie na duchu... Przezwyciężyć strach... To wszystko w większości zależy od Ciebie i od Twojej silnej woli... A samobójstwo napewno Ci w tym nie pomoże bo jest to ucieczka i tchórzostwo... Musisz spróbować życie od nowa... Powiedzieć sobie że to już przeszłość... Wtedy wszystko stanie się łatwiejsze... Pozdrawiam:)
 8. kasieńka12

  Witam

  Witam serdecznie:) możesz liczyć na nas i na naszą pomoc...
 9. kasieńka12

  hej

  Witaj Ameli :) Bardzo dobrze że się przeprowadziliście :) jeżeli ta Matka tak bardzo wpływała negatywnie na Twoją psychike to pod żadnym pozorem ma nie dowiedzieć się gdzie mieszkacie! jak dla mnie to najlepszym rozwiązaniem jest zupełne odizolowanie się od Niej... A powodem tych wszystkich sytuacji które powoduje jest zwyczajna zazdrość... eh... Trzymaj się :)
 10. kasieńka12

  Witam wszystkich!!

  hmmm... moim zdaniem bardzo możliwe że jest to nerwica... Jeżeli się nie poddasz i będziesz miał chęć do walki to napewno wygrasz :) Jeżeli będziesz silny psychicznie to napewno uda Ci się z tego wyjść :) Pozdrawiam :)
 11. Dokładnie jak ja... Ale ja ciągle mam nadzieję że przyjedzie wkońcu dzień w którym spotkam swojego Księcia z bajki... :)
 12. kasieńka12

  Witam wszystkich!!

  Dokładnie :) WALCZ WALCZ WALCZ :) zawsze to powtarzam :)
 13. kasieńka12

  Kronika dobrych zdarzen :)

  Vegge :) bardzo dobry pomysł :) gratuluję :)
 14. kasieńka12

  nowa

  Witamy Cie serdecznie;) A co powoduje że sądzisz że masz nerwice? Jakie masz objawy?
 15. kasieńka12

  Witam wszystkich!!

  Jeżeli sam doszedłeś do wniosku że wizyta u psychologa dobrze by Ci zrobiła to nie masz nad czy się zastanawiać :) poprostu się do Niego wybierz. Myślę że ból który odczówasz może być spowodowany wcześniejszym strachem ale nie koniecznie musi on być prawdziwy. Czasami zdaża się że ból jest jedynie w Twojej psyhice... Pozdawiam Cię serdecznie:*
×