Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeszedłem psychoterapie grupową


nunus85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem jak to wygląda, nie wiedziałem czy mnie można pomoc

jedyce czego chciałem to sobie pomóc

I stało sie poszedłem

Dowiedziałem sie bardzo wielu rzeczy o sobie, jak bardzo subiektywnie odbieramy swiat, jak bardzo człowiek jest "prosty" i mozna go zaprogramowac dajac mu tylko odpowiednie doswiadczenie, a co najważniejsze zobaczyłem w sobie rzeczy których sam nie dostrzegłbym poniewaz nie byłbym wstanie jak nie jest sie w stanie zobaczyc swojej twarzy bez lustra. Czy przychoterapia mi pomogła?

Tak zdecydowanie mi pomogła... a właściwie to nie przychoterapia mi pomogła tylko ja sobie sam pomogłem przy pomocy terapii to jest bardziej trafne bo ja sam nie bedziesz chciał, nie zaufasz temu co masz w głowie to nic z tego

Na prawde polecam

jesli zdaje sie wam ze macie problemy które sa nierozwiazywalne to sie wam tylko zdaje

Ja od 3 miesiecy nie miałem depresji a nawet kiedy mnie jakas sprawa denerwuje to dotad nad nia mysle i radze sie innych az ja rozwiaze

jesli macie jakies pytania piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super!!!! jak bedziesz mial czas to napisz bardziej szczegolowo czego sie nauczyles o naszym mozgu i skad sie biora wogole nasze problemy z depresja czy nerwica, co robic jak sie ma jakis dreczacy problem- probwac zapomniec, rozwiazac go za wszelka cene, wygadac sie komus? mnie wogole bardzo interesuje ten nasz ludzki mozg i psychologia, nawet kiedys chcialam ja studiowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na grupowa jezdze co jakis czas, bylam juz 2 razy. Musze przyznac, ze ten pierwszy byl jak szukanie po omacku, z zamknietymi oczami. Drugim razem o wiele latwiej. Czlowiek uczy sie na co ma zwrocic uwage, nad czym pracowac itp itd a potem to juz tylko do robot... a ta robot a to sie nigdy nie konczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie to czego sie dowiedziałem miało pomoc mi i w duzej mierze mi pomogło choc jeszcze sporo zostało

moge tech napisac jak było natomiast pomoc innym tym co tu napisze nie jestem w stanie:(

napise jedynie ze

polecam i wyobrazcie sobie ze podłoga na której stoicie to fikcja, prawdziwa jest dobry metr pod wami

pzdr

dziekuje rowniez za goscine na tym forum w moich naj trudniejszych momentach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×