Skocz do zawartości
Nerwica.com

wiosenny Freak Zlot 2014


slow motion

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dla mieszkańców wiosek fajne przeżycie opowiadac potem u sibie znajomym ,"wiesz byłem na zlocie Psychologicznym w WWWWArszawie ".

Kaleb no co Ty? :shock: W tamtym roku bylismy na zlocie w Poznaniu i bylo super chociaz to duze miasto. Niewazne gdzie...wazne z kim a ekipa poznanska spisala sie na medal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewazne gdzie...

ważne , ważne ,,, i to i tamto . Nie lubie miast z ich tlokiem i smrodem . Ostatnio byłem autem w Szczecinie i wyjechać z tamtąd autem kosztowało mnie ponad 40 minut . A sama podróz 60 km to w sunmie 50 minit.

 

-- 14 lut 2014, 13:50 --

 

zlot emerytów i rencistów

szkoda , bo bym był wśród swoich ( tych drugich ) i moglibyśmy porozmawiac o ZUS-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa nie jest wcale taka droga, nawet się dziwiłam cenom w knajpach jak byłam z rok temu bo takie niższe niż we Wrocławiu czy Krakowie, tylko trzeba wiedzieć gdzie, ale tanio się może trafić i na Trakcie Królewskim koło zamku. A sieciówki jak Sfinks czy Coffeeheaven albo KFC kosztują w całej polszy tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę odludzie, spokój, ciszę (poza walniętymi wariatami z nerwica.com) tylko trzeba mieć na uwadze kilka innych kwestii jak wspomniana przeze mnie temperatura.

Ja też, ale nie jak jest na dworze zimno, a tym bardziej jeśli w domkach tez jest zimno :?

 

-- 14 lut 2014, 15:19 --

 

Może to dla mieszkańców wiosek fajne przeżycie opowiadac potem u sibie znajomym ,"wiesz byłem na zlocie Psychologicznym w WWWWArszawie ".

Nie wiem jak inni ale ja nie jeżdże na zloty po to żeby potem się tym chwalić :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kalebx3 napisał(a):

Może to dla mieszkańców wiosek fajne przeżycie opowiadac potem u sibie znajomym ,"wiesz byłem na zlocie Psychologicznym w WWWWArszawie ".

 

Nie wiem jak inni ale ja nie jeżdże na zloty po to żeby potem się tym chwalić

 

tak sobie powiedziałem , jako argument dla opcji " runo leśne " , a Wy zaraz afere kręcicie ,ze niby dla chwalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Może bym się pojawiła (bardzo wątpliwe), ale Warszawa czy Łódź (tak jak zostało powiedziane w ankiecie) to dla mnie stanowczo za daleko i za drogo, zwłaszcza teraz, gdy nie będzie mojej rodziny absolutnie na nic stać i kiedy mam tyle na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko za dziecka bylem w Łodzi ( na wycieczce , mieszkałem na zimowisku w Brzezinach ), chyba w ZOO , macie tam Zoo ,czy toz Wrockiem pomyliłem ?

Pamiętam z Waszego Kochanego Miasta żyrafę( Zoo ) i raczej taka szarzyznę uliczną ( miasto ).

Na browara nie przyjadę!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=ttVLUo77HqM&hd=1][/videoyoutube]

 

-- 09 mar 2014, 21:24 --

 

a to nie można po prostu w jakimś lesie

na powyższe propozycje Łódż i W-wa , wybieram LAS .

więc razem z buką i jego kotem 4 głosy byłyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
To wbijajcie do mnie,łosia dzisiaj na bagnach widziałem,jak który weźmie coś do strzelania to grilla za free będzie można zrobić

:yeah::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×