Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

@mirunia, bardzo miło Cię widzieć:yeah:. Wnioskuję, że masz się dobrze i jedynie upały męczą Cię. To uroki lata, niestety...wczesnego lata. Ciekawe jaki będzie lipiec i sierpień w związku z tym?

Dla mnie to koszmar, dlatego też rzadziej zaglądam do biura Syna, co mogę, zabieram do domu. Niedługo  mój "szef" wyjeżdża do Rosji - MŚ,  a ja będę miała wolne:classic_biggrin:

Kochana, kiedy planujesz urlopować się? 

Powinnam od tego zacząć, otóż , przede wszystkim, bardzo Ci dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia, zrozumiałe dla mnie w końcu. Robiłam wiele prób, ale mam zbyt małą wiedzę w tym temacie, stąd niepowodzenia moich poczynań, pisałam o tym wiele razy.

Postaram się jeszcze pokombinować z avatarem / nicki ogarnięte/.

Jeśli znajdziesz czas i ochotę, napisz proszę kilka słów ... o sobie, o swoim samopoczuciu.

Pozdrawiam Wszystkich Spamowiczów, miłego, weekendowego wypoczynku życzę:papa:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ciężki dzień...nie czuję się najlepiej. Mam nadzieję, że przy Wnuczku, który ma być 2 dni pod moją opieką:roll:, samopoczucie ulegnie poprawie...

Wypożyczyłam kilka książek, m.in. Joanny Bator. Dobrze się czyta, chociaż pogoda nie sprzyja koncentracji, skupieniu się.

Spokojnej soboty życzę!

 

Edytowane przez misty-eyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

 

Zaliczyłam dzień w pracy a później pieczonki ze znajomym. Szczerze mówiąc umęczyłam się tym spotkaniem. Trochę dłużyło mi się a jak na moją introwertyczną duszę cały dzień z ludźmi to za dużo. 

 

Miłego wieczoru 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liber8 napiszę tylko, że był to szatański pomysł ze zmianą skórki :evil:

W sumie fajne są powiadomienia...dzięki temu wiem, że mnie obserwujesz :classic_laugh:

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia u mnie 31 stopni..nawet nie chce mi się wyjść na dwór. Może wieczorkiem posiedzę w ogrodzie...:) Też pozamykam okna...

Martwi mnie trochę pogoda aby nie zepsuła się na wakacje...szczególnie chodzi o początek sierpnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

Upał nie do wytrzymania! Jakie to szczęście, że dzisiaj, od południa, nie muszę robić niczego. 

Piję, czytam, oglądam, podałam obiad, a to nie wymagało ode mnie zbyt dużego wysiłku. 

@mirunia, u mnie, już nawet w zawsze chłodnej sypialni, trudno wytrzymać i prysznic nie pomaga...:hide:

@JERZY62, jeśli nawet ja, dzięki Miruni oczywiście, ogarniam powoli forum, to z pewnością i Tobie się uda:classic_rolleyes:!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirunia piękne czereśnie,  ja takich nie będę miał :( jestem wkurzony, bo stado ptactwa spustoszyło czereśnie. 

 

Zdjęcie nie moje, ale tak wyglądają drzewa, przylatuje banda 50 ptaków i wszystko zażarły 😕 

Być może w przyszłym roku założę siatki ochronne. 

MG_5490.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

@Carica Milica, z Warszawy masz znacznie bliżej do domu rodzinnego, fajnie, że udało Ci się wykorzystać okazję!

@kia_ sportage, ja też. Wyjątkowo paskudna pogoda, bo popadało w nocy i teraz wszystko paruje...

Nie znoszę, gdy ubranie przylega do ciała, oddychać trudno.

Dobrze, że jestem już w domu...

W ogóle i psychicznie nie czuję się najlepiej,  "upałowe zamieszanie w głowie" .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×