Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

haha ale racja energetyki są trujące, lepiej wypić litr mleka i zagryżć bułką.

 

a bułki z gipsem,kredą,silikonem,włosami z salonów fryzjerskich,kaczym pierzem,sierścią,kopytami,rogami,szczeciną aby były większe,pulchniejsze,bardziej ciągliwe,nie przywierały do formy,bardziej mazglate,barwniejsze,bardziej okrągłe etc. to przecież masowa pica.smacznego czy wiecznej rozkoszy?niewiadomo czy kupować ze zdrową żywnością czy kupić automat do pieczenia chleba i sobie nie wsypywać gipsu czy kłaków do ciasta.co teraz dodawać do karminadli?pumpernikiel namoczony w mleku?producenci podobno dosypują trutki na szczury kiedy kończy im sie laktoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie ze wczoraj pare slow bylo niepotrzebnych. Ale nie zaluje, takie jest zycie. Nikogo bezposrednio nie obrażałem, nikogo nie obmawiałem, nikogo nie manipuluje,jestem szczery i mam do siebe szacunk za to, poprostu pokazałem czesc siebie, ktora niedokonca jest fajna, a ktora kazdy z nas posiada. Rozumiem ze tu nie jest na to miejsce. Chamstwo to tylko procent mojej osobowosci, calkowicie je akceptuje, to jest dla mnie tarcza, i bedzie mi jeszcze potrzebna.

 

Rozumem tez ze tu tego nie akceptujecie, plastusia z siebie nie zrobie a skoro jestem nie akceptowany takim jakim jestem, to czas odejsc ze spamowej :( mysle w ogole ze zbliza sie czas opuszczenia w ogole tego forum, uffff wkoncu, co za historia, wazny element mojego zycia te forum.

 

Uwazam sie za na wskros dobrego czlowieka, kulturalnego, nie zmienia tego zaistniala sytuacja i chwile slabosci.

 

 

Apek, przepraszam ze przeze mnie ucierpiales, i naprawde nie wiem dlaczego :bezradny:

 

Pozdrawiam :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Em, wziąłem hydroksyzynę bo miałem nadzieję że będę spał do rana i przyśnił mi się w uj powalony sen.

 

Log z pewnego kanału (hehehe) discorda:

Srogie piguły

Wziąłem hydroksyzynę o 18 i poszedłem spać

Przyśnił mi się w huj pojebany sen

Byłem harry potterem który walczył z voldemortem który wielokrotnie mnie zabijał i ożywiał, aż ożywił w czasach prehistorycznych i został moim przyjacielem

A czemu tak? Bo może tylko naprawiać planetę i świat jak nikt nie żyje, czym więcej ludzi żyje tym bardziej jego moc jest ograniczona

Kurwa mać te tabletki serio są pojebane XDDD

http://www.bbc.com/news/uk-scotland-south-scotland-43469742

^ Ten link pokazuje jak kobieta w UK napierdala 30 energetyków dziennie

A myślałem że ja jestem mocny xD

 

Co do tych energetyków:

Faktycznie jest chyba jakaś kobieta, która nie ma aż tak srogiej nadwagi i pije 30 puszek dziennie. No cóż.

Dobra, idę zobaczyć czy ojciec kupił colę i siedzę do rana, chyba że pójdę znów spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Pochwalę się, że dostałem telefon że zdałem egzamin ECDL (bodajże B3?).

Akurat to nie byłby dla mnie problem nawet jakbym był w gimnazjum (no może trochę większy), ale najgorsze co mogłem zrobić to spieprzyć go przez chęć zrobienia go jak najszybciej.

I tak skończyłem w ~16 minut, więc chyba najszybciej ze wszystkich. Teraz tylko czekać na staż :P Jakoś wytrzymam te pół roku. A za pół roku... Nie wiem. Może bezrobocie, może programowanie na 1/2 etatu, zobaczy się. Nie chcę, a nawet boli mnie to, żebym ograniczał życie do pracy. 35h tygodniowo to bardzo dużo czyli 7h/d, 6h dziennie już jest lepiej bo to prawie odczuwalne jak szkoła. A w niektórych państwach średnio się nawet pracuje 20h, więc tylko w Polsce mamy taki zapie@#ol.

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ^^

 

Jak tam pierwszy dzień wiosny? Dużo śniegu? :D

 

Kuzynka mi pisze, co je na obiad a ja jeszcze przed śniadaniem! Dzisiaj Światowy Dzień Zespołu Downa, z tej okazji zakładamy skarpetki nie do pary, wiedzieliście? ;) Ja już mam swój kolorowy zestaw nie do pary przygotowany.

 

Mirunia, kosmostrada, gdziekolwiek jesteście, wracać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tu niewiele piszę, ale zaglądam czasem

mirunia kiedyś napisała o mnie wiersz :105::105: Nigdy nikt o mnie nie napisał wiersza, dało mi to pozytywnego kopa :great:

Z kosmostradą wymieniliśmy uprzejmości na PW i było bardzo miło :great::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny? Trzeba to jakoś uczcić.

Mirunia się odnalazła, a gdzie Kosmostrada? kto ma fejsbook do niej? Dajcie mi do niej fejsbook to ją zawołam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na Pierwszy Dzień Wiosny,byłem z mamą i bratem w moim ośrodku.Pierwszą osobę,którą zobaczyłem była Gosia lat 34.Opiekunka od plastyki.Nie licząc szefa,księdza,wójta i radnych.Płci obojga ,oprócz nas była Anna lat 34.

Potem zaczęli się inni zjeżdżać.Ci co nie mieli jak,z kierowcami busami.

Nie było,osób trzech.Anna 42,Tomek 41 i Aśka sprzątaczka koło 40.

Pokazałem,dla mamy i brata nasze książki.Nasz kierownik,Sylwester lat 39.Mówi,że prowadzę super ten kącik literacki.

Z innym Tomkiem,lat 26.Jest kłopot.Pyta się,czy on urósł.

Nawet,kobiety,które nie są lekarkami widziały.Że coś mu jest.

Ale,ja nie lekarz.I nie wiem co Tomasz ma.

Karol,lat 29.Mówi,pijak.Piwa,pijaka.Mnie się,pytał czy mam piwa.

Ja,mimo,że nie pijący.Mówię,mu.Karol wypite,a on się śmieje.

Agnieszka lat 40,przedstawiła się memu bratu.Konrad lat 36.

Ta dziewczyna,oraz Magdalena lat 39.Oddały mi 11 zł.

Za pokrowce na telefon.

Kierownik,mówi.Że jak się,uda to jedziemy na turnus.

Nad morze,ale to 31 sierpnia.

Agatka opiekunka 39.Zajmuje się kuchnią,dowiedziała się.Dużo,o rybach.

I kobieta,nienawidzi szpilek.Mimo,że miała.Jeden z dzbanków z herbatą,był zepsuty.

Agata i Asia lat 36.Opiekunka z komputerów i sołtys Mierzwic.

Nalewają mi herbaty,ta leci ciurkiem.Ja mówię,minęło.Pięć dni,moje dziewczyny nadal mi nalewają herbatę.

Bardzo,je to ubawiło.

Nie będę,się rozpisywał co było na jedzenie.

Na Wielkanoc.Bo,długo by wymieniać.

Powiem,że były sałatki.Swojskie ciasta i wędliny.

Rolady serowe,a żurek.Wobec przepisu księgowej Gosi lat 41.

Jestem wzruszony i szczęśiwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, to wspaniale, cudownie że taki miły dzień Cię spotkał ^^

 

Slide, może uczcij ten dzień ulepieniem bałwana? :D

 

mirunia, ten tekst o koledze daltoniście rozłożył mnie na łopatki, to najzabawniejsze, co dzisiaj przeczytałam! :D

A ja jestem po terapii, jak mi lepiej to znikam z internetu, jak mam nawrót to pojawia się też potrzeba pisania. Ech :) Rzuciłam pracę jako terapeutka z dziećmi i teraz jestem graficzką i robię gry komputerowe ^^ Abstrakcja! Ale jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszy dzień wiosny przywitała nas zimowa aura :mrgreen:

 

mirunia, rozumiem bo sama mam mniej czasu na forum..praca a o świętach nawet jeszcze nie myślę choć powinnam gdyż szykuję małe spotkanie rodzinne. Mam nadzieję, że porzuciłaś myśli o odchodzeniu na dobre ;) Dobrze tu wpaść po całym dniu przebywania w tym zawarowanym świecie i odetchnąć w miłym i serdecznym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dzisiaj Światowy Dzień Zespołu Downa, z tej okazji zakładamy skarpetki nie do pary, wiedzieliście? ;) Ja już mam swój kolorowy zestaw nie do pary przygotowany.

w zakładzie psychiatrycznym bywały jakieś poryte "zajęcia" typu psychorysunek czy psychogimnastyka i kazali wszystkim robić głupie miny,wywalać oczy,kręcić głowami co było odnotowywane w historii choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×