Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Brawo Ty! To chyba największe wyzwanie dla nas, opierać się tylko na sobie. Ale też uważam że się da, przynajmniej czasowo.

Właśnie opieprzyłam mojego syna, że chodzi bez kalesonów w cienkim dresie, już nie mam siły opieprzać Ciebie... ;)

Aj tam zaraz śmiać, wczoraj kolega młodego pożyczał od niego kalesony, jak szli na sporty zimowe. :smile:

 

Dzięki że mi darowałaś, u nas są troche inne obyczaje, za młodego noszenie kalesiaków to był obciach, trzeba było sie z tym kryć, inaczej spychali cie na margines podwórkowi decydenci. Ja je doceniłem jak dojrzałem, u was widać w tym temacie wiecej mądrości.

 

 

frajer, siema, a dlaczego frajer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na każde forum wymyślacie sobie inne nicki?

Raczej tak. ;)

 

kupiłam sobie gacioszki

spodnie, czy majtasy? :D

 

Są jeszcze dobre dusze :brawo:

 

Purpurowy, a to całujta się............. ale nie na mrozie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na każde forum wymyślacie sobie inne nicki?

Na forach muzycznych mam zawsze ten sam i swoje recenzje nim podpisuję. Login do starszych społecznościówek/maili miałam konsekwentnie ten same przez parę lat i jako sygnaturkę do prac plastycznych, teraz trochę od tego odchodzę, bo założyłam nowego Instagrama i Twittera.

 

Natomiast na fora z problemami mam zawsze inne, dla większej dyskrecji, żeby ktoś po starych społecznościówkach nie dotarł do facebooka itp. 8)

 

A na forum o Gwiezdnych Wojnach musiałam wymyślić oryginalne imię dla swojej postaci :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frajer, odezwij się, bo sobie wkręcimy, że Cię przepłoszyliśmy... :why:;)

 

mirunia, Majtasy. :D

No muli...

 

mirunia, cyklopka, Nie no z moimi dziurami w głowie to mogłabym się pogubić. Już ostatnio w pracy usiłowałam się zalogować do systemu jako Kosmostrada... :hide:

A poza tym ja jestem Kosmo i co, teraz będę gdzie indziej np. Cyklopka? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, - świeża? może kiedyś czyli dawno, dawno i nieprawda..

 

neon, - zabij, nie pamiętam genezy, prawie siedem lat wstecz rejestrowałem się tak na innym forum i zatrybiło

 

a płochliwy i owszem bywam - w ogóle nie wierzę w to, co właśnie zrobiłem i po co :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, tylko w ten sposób o tym myślałem, nie jak o objektach seksualnych. dla niektórych trzeba być jak surowy ojciec, nie jak siostra czy brat ;)

Wiadomo, rodzinka rodzinką, ale jak członek rodziny zaczyna szaleć za bardzo, to trzeba z nim porozmawiać, albo "porozmawiać". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jesteś reinkarnacją jakiegoś hippisa z Woodstock... :great: ( przynajmniej jak Cię najdzie... ;) )

 

cyklopka, myślisz że taki wniosek z Twojej wielopostaciowości? A nie kwestia interesującej, elastycznej i kreatywnej osobowości?

Ja przyszłam na forum w momencie pustki i braku tożsamości i Kosmostrada jakby nadała mi znowu moją postać, dlatego jestem tak przywiązana, bo to Ja.

 

tosia_j, Siarczysty może być też policzek, albo przekleństwo..., w sumie też chwilami siara. ;)

 

frajer, plus internetu - zawsze możesz wyjść bez pożegnania... ;)

 

neon, znaczy jak ktoś starszy to już ma być bidukiem zahukanym i najlepiej się nie odzywać, bo jeszcze od młodszego dostanie. ;) No dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×