Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

mirunia, :papa: Mówiłam właśnie dziś Plateczkowej, że tylko w stroju narciarskim u Was się da funkcjonować... :smile: Albo futro i walonki. :smile: U mnie też zimno, ale bardziej jest nieprzyjemnie niż syberyjsko. Nie ma wczorajszej zimowej fajności...

Ale dzielnie wyszłaś! :great:

 

tosia_j, Rozglądam się za jakimś miejscem w necie dla siebie, ale sama nie wiem, czy jakieś ograniczenie typu wiekowe by mi służyło. Podoba mi się obracanie się w kręgach w różnym wieku, z różnymi poglądami i zainteresowaniami, mam wrażenie że mnie to rozwija.

 

Może sobie jednak tego facebooka założyć, łamię się... :bezradny:

 

Purpurowy, Może idzie ku lepszemu z tym spaniem... :bezradny: Ale w ciągu dnia też nie śpisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, znam to uczucie bezsenności całkowitej, nawet w dzień nie mogłam odespać, a trwało to jeszcze dłużej niż 5 dni.

Mirta mnie tylko "przygniatała" do poduszki i zamulała, a snu za grosz. Aż w końcu "zaskoczyła" i działa pięknie do dzisiaj. Nawet nie wspomnę o tym jak czułam się wtedy.

 

Dobrze ze ci sie udało, ja musiałem sie zwolnić z pracy ponieważ leki miały na mnie zły wpływ, ale może jest z tego jeden plus, poniewaz nauczyłem sie radzić sobie bez leków, oswajam chorobe i jest coraz lepiej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :papa: też myślałam dzisiaj o walonkach i futrzanej czapie, może byłoby cieplej. Strój narciarski to chyba pikuś, prędzej himalaisty... ;)

Zjadłam gorący rosół z furą makaronu i ledwo zipię, odsapnę chwilę i biorę się za odkurzacz. :bezradny: Będzie dobra rozgrzewka.

 

Mnie też nie ma na fb, ale myślałam o nim, coby poczytać grupę dyskopatów, bo wielu tam uciekło z forum dyskopatii. ;) Innego forum nie biorę pod uwagę. A już szczególnie, tak jak mówisz z ograniczeniem wieku. Ciekawsze są rozmowy z ludźmi w różnym wieku.

 

Jak tam w pracy, byłaś? Co porabiasz dzisiaj przy tej nieprzyjemnej aurze?

 

edit: neon, oby tak dalej! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!

 

Ja piszę w pozycji leżącej, bo niestety słaba jestem bardzo. To dziwny stan, bo niby nic się nie dzieje, a sił brakuje. Mąż gotuje obiad wg. moich wskazówek :D .

Wierzę, że terapia łóżkowa okaże się skuteczna. Herbata imbirowo-cytrynowo-miodowa pomaga bardzo. Gardło mniej boli...

Jestem niezadowolona, bo przecież mroźna, śniegowa aura należy do moich ulubionych, a ja cieszyć się nią nie mogę ;)

 

Pozdrawiam ciepło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, to Północna Syberia, najzimniejsze miejsce na Ziemi. W styczniu temperatury sięgają tam do minus 60 stopni. Myślenie w takich warunkach jest uśpione. Miejscowi żyją na granicy ludzkich możliwości, zwłaszcza gdy zapada noc. Mroźna i czarna. W styczniu trwa 22 godziny. W Jakucji znajduje się najzimniejsze miejsce świata – wioska Tomtor. W styczniu 2004 r. temperatura spadła tam do minus 72,2 stopnia. Tu nie ma globalnego ocieplenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, to Północna Syberia, najzimniejsze miejsce na Ziemi. W styczniu temperatury sięgają tam do minus 60 stopni. Myślenie w takich warunkach jest uśpione. Miejscowi żyją na granicy ludzkich możliwości, zwłaszcza gdy zapada noc. Mroźna i czarna. W styczniu trwa 22 godziny. W Jakucji znajduje się najzimniejsze miejsce świata – wioska Tomtor. W styczniu 2004 r. temperatura spadła tam do minus 72,2 stopnia. Tu nie ma globalnego ocieplenia.

 

jeeeeezu siedze w ciepłym a mi jajki zmarzły..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, zawsze można założyć fb, dodać tylko zaufane osoby i wskoczyć do paru grup dyskusyjnych. :mhm:

 

Ja jeszcze siedzę na forach dziwniejszych od tego, na jedno pisałam podanie o przyjęcie :lol:

 

Dzisiaj chłodno, planuję nie wychodzić, tylko coś popisać, poczytać, pooglądać. W razie czego, futro z wilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×