Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, zdrówka szybkiego! :papa:

 

neon, wkładaj kalesony i to już! :mrgreen:

 

tosia_j, na tym forum są ludzie w różnym wieku, od nastu lat do kilkudziesięciu. Duże zróżnicowanie. Na Spamowej również.

 

Bardzo dzisiaj muli forum - długo się kręci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, była taka ankieta

Reprezentuję przedział wiekowy:

- 18 - 18% [ 164 ]

19 - 21 - 19% [ 175 ]

22 - 25 - 24% [ 223 ]

26 - 29 - 16% [ 146 ]

30 - 33 - 10% [ 91 ]

34 - 39 - 8% [ 72 ]

40 - 45 - 4% [ 38 ]

46 - 50 - 1% [ 9 ]

51 + - 1% [ 11 ]

Liczba głosów : 929

Edytowane przez tosia_j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ano byłam na chwilę w pracy, dzięki temu zmobilizowałam się do tego, żeby się zrobić... ;) Potem na spacerze z psem i w Rossku po płyn do wełny, bom w ferworze prania.

A tak to kręcę się w domku i czekałam na mensza, bo zaraz mamy jechać na szopping dla młodego, bo znowu złachał ciuchy.

A widzisz, to ja jedyna tylko w jednym miejscu piszę. :bezradny: A mój czas na Spamowej chyba mija.

 

tosia_j, Znaczy 40 plus też ludzi przyjmują na Twoim forum? To puść mi proszę linka na pw. :uklon:

 

neon, Brawo Ty! To chyba największe wyzwanie dla nas, opierać się tylko na sobie. Ale też uważam że się da, przynajmniej czasowo.

Właśnie opieprzyłam mojego syna, że chodzi bez kalesonów w cienkim dresie, już nie mam siły opieprzać Ciebie... ;)

Aj tam zaraz śmiać, wczoraj kolega młodego pożyczał od niego kalesony, jak szli na sporty zimowe. :smile:

 

cyklopka, No właśnie grypy dyskusyjne, tematyczne - to mnie pociąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby jednak przybył tu na wyspe ludek o mylącym nicku frajer, serdecznie proszę o zyczliwe przyjęcie tegoż i uszanowanie lekko aspi'jskich naleciałosci psych. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby jednak przybył tu na wyspe ludek o mylącym nicku frajer, serdecznie proszę o zyczliwe przyjęcie tegoż i uszanowanie lekko aspi'jskich naleciałosci psych. :mhm:

Nie bój nic, zadbam żeby mu nie wpier**lili. ;)

będę wdzieczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, jakaś świeża krew... ;)frajer, heloł!

 

Przeżyłam pobyt w centrum handlowym w mega tłumie (nie może być więcej ludzi, bo był problem z parkingiem :bezradny: ), monsz zgubił telefon, ale jakaś dobra dusza znalazła i nie schowała sobie do kieszeni, kupiłam sobie gacioszki. To tak w skrócie. :smile:

 

A na każde forum wymyślacie sobie inne nicki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×