Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina66, nie mam nic do spamowej, może nawet należałoby zrobić fuzję kawiarenek?

 

albo lepiej nie bo za dużo nas tu może być. na razie niech bedą oddzielnie.

 

no na serio już lece, bye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek spamowe misiaczki :mrgreen:

 

misty-eyed , spoko-ja cierpliwie czekam,natomiast życzę polepszenia nastroju ,bo się przyda pewnie ;) :)

 

Karolina66 Jak napisałaś o wydarzeniu na którym się wybierasz,to własnie do mnie dotarło jak bardzo sama potrzebuję jakiejkolwiek rozrywki poza domem i wśród ludzi.A najgorsze to że sama się ograniczam i nawet kiedy jest jakaś możliwość,rezygnuję z niej :( Albo zdziczałam,albo nie wiem co..

 

Wczoraj cały dzień oglądałam serial.Nic w domu nie zrobiłam,a mam tego trochę.Muszę dziś ale tak bardzo mi się nie chcę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada tak dzionek mialam fajny :******** jendak na imprezie u znajomych po ok. trzech godzinach juz mialam dosc , juz mnie nawet dereala lapala ... A gralismy w gre planszowa i glupio bylo wyjsc poki ktos nie wygral.Wrocilam zatem bardzo zmeczona , senna i odrealniona . W dodatku chyba odwyklam od jedzenia ciezkich rzeczy bo po salatce ktora zjadlam bolal mnie w nocy brzuch :bezradny::bezradny:

Na dzis nie mam konkretnych planow , zachmurzone niebo poki co a ja chyba tylko podejde do Lidla i poczytam , spedze dzien domowo.

 

mirunia, zabaweczki super kupilas :yeah: tez sie zaczelam rozgladac z a jakas drobnostka dla coreczki przyjaciolki.Nie wiem jednak co kupie , ona lubi rysowac, ogolnie lubi takie manualne zajecia.

 

kosmostrada jak sweterek nabedziesz to sie koniecznie pochwal :uklon: Ja do spodniczek nosze krotsze sweterki , nie przeszkadza mi to . Lubie olowkowe kiecki w zestawieniu z bluzka koszulowa i miewam ja wpuszczona w spodniczke a do tego jakis ladny paseczek dla podkreslenia talii :angel::angel:

Jestem zmeczona :bezradny:

 

Witajcie Wszyscy i zycze Wam milej niedzieli :***********

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,że Olga Szomańska rozstała się z Radwanem.

 

Szomanska rozstała sie z Radwanem@?!?!@@@!@!??!???????!!?!?!

 

a juz myslałem ze nic nie wydarzy sie w moim zyciu

 

 

kto to jest na litosc boską???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×