Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey wrocilam jakies 20 minut temu , bede wlasnie jadla obiad ...

W pracy nawet , nawet ale jestem zmeczona no i nie ma kiedy co porobic skoro wracam o takiej godzinie.

Przestalam sie jednak tym przejmowac , trudno bede miala posprzatane tak zwyczajnie jak na co dzien.

Powiem Wam ze cos w domu mnie wiecej teraz lapie lękow jak w pracy , moze dlatego ze tam mam zajety umysl. Zlapalam dzis wprawdzie jakis lęk ale trwal krotko a w domu jak wracam do tej pustki jakos mi aktualnie zle...Pewnie sie to za jakis czas zmieni bo juz tak mialam ... zalezne to widac od nastroju i stanu aktualnego mojej glowy.

 

mirunia Kochana oby do sciagniecia szwow , ladnie sie wsio wygoi i bedzie spokoj :******* ile dni jeszcze ten antybiol?

 

 

kosmostrada:*******ja jutro sie zabieram za moj fit bigos a we srode chce wyjsc ciut wczesniej i zrobie rybe po grecku i barszczyk.

 

A dzis ide odpoczywac bo sil nie mam. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Stroik jak zwykle super!

 

Purpurowy, Heloł, ale nie poddajemy się na starcie! :time: Wku.. masz duży, bo Ty już nie chcesz tak funkcjonować...

Może faktycznie ten oddział to jest strzał w dziesiątkę. Dowiedz się koniecznie o szczegóły (wiesz skierowanie, terminy i takie tam).

 

platek rozy, Hej Kochana!***** A widzisz, tak jak obstawiałyśmy w pracy nie jest najgorzej. :great: A będzie jeszcze lepiej.

Odpoczywaj Słońce, ja też się pogodziłam z faktem, że będę miała tylko ogarnięte.

 

Niosłam wracając z pracy te cholerne kilogramy mięcha, zrobiłam kółko z psem z tą siatą i pierdyknęło mi coś w kręgosłupie. Durna ja, żadnych wniosków nie wyciągam... Nie no przecież ja muszę to dotargać i psa wykupać... A że nie będę się mogła ruszać to nic... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Oczywiście, że będzie lepiej, jak zwykle przeciążyłam, absolutnie mi nie wolno dźwigać, ale głupiam. Tuptam, ale ruch boli. No nic, właśnie wygrzałam w wannie, nasmarowałam i zaraz delikatniusio porozciągam.

 

Ḍryāgan, Może jednak jakiś inny pomysł na wieczór? ;) To już lepiej w knajpie, zawsze jest szansa do kogoś usta otworzyć.

 

Choinkę przytaszczyli! :great: Idę zobaczyć to cudo. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pod kocykami, a ja pod kołderką... ;)

 

Ḍryāgan, Ja wiem, picie samotne to autodestrukcja, a w knajpie można udawać, że się człowiek świetnie bawi. i jeszcze w to uwierzyć.... ;)

 

nieboszczyk, to jakiś szyfr? :shock:

 

Zosia_89, Słońce cieszę się, że jesteś w dobrej formie na wieczór! Byle tak dalej.

Miałam już wszelkie odmiany choinek, jodłę jakąś tam również. ;) W tym roku zarządziłam klasycznego świerka takiego kompaktowego, a nie 3 metrowe drzewiszcze na pół pokoju... :P

 

Carica Milica, Herbata jaśminowa jest przednim pomysłem, zaraz się zwlokę sobie zrobić. Ech, chyba nie... Chyba jednak poproszę o podanie. Powodzenia w sklejaniu. ;)

Jutro też jest dzień, może być lepiej, trzymaj się!

 

WolfMan, A kogóż to ja widzę na Spamowej! Wszelki duch... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Heloł, ale nie poddajemy się na starcie! :time: Wku.. masz duży, bo Ty już nie chcesz tak funkcjonować...

Może faktycznie ten oddział to jest strzał w dziesiątkę. Dowiedz się koniecznie o szczegóły (wiesz skierowanie, terminy i takie tam).

Jak mam w trakcie przerwy skoczyć przez okno, czy coś w tym stylu, to chyba tylko zostaje oddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×