Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomozcie mi wyjsc z domu !


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień w dzień siedzę w domu i jestem z tego zadowolony. Kiedyś się spotykałem ze znajomymi teraz mi na tym nie zależy. Nie wiem dlaczego tak jest, ale w kontaktach z innymi jestem zupełnie innym człowiekiem i chyba to jest największy problem, bo mi się ten inny człowiek nie podoba. Jak się nie da być sobą to mam to tak naprawdę gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od damwna tak siedzisz w domu? Dla mnie wcześniej tez to nie było problemem, wydawało mi sie, ze jest mi tak dobrze.. Ale po jakimś czasie dotarło do mnie, ze to nic innego jak ucieczka...Zawsze musi upłynać trochę czasu, zeby człowiek zrozumiał... I oby nie było to wtedy, kiedy jest juz za późno bo jak w końcu zachce nam się wyjsć moze okazać się, że nie ma z kim...O przyjaciół i znajomych tez trzeba dbać...Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bliższymi znajomymi (bo przyjaciół nie mam) spotkałem się od początku wakacji może 3 razy. Tam naprawdę to już półtora roku prawie nigdzie nie wychodzę. Nie wiem jak to się stało ale jakoś nie zależy mi na kontaktach z innymi. Również mam teraz znajomych, którzy są prawie w wieku moich rodziców i z nimi jako tako się da dogadać, ale reszta to masakra. W sumie mi się podoba samotność, jednak mnie trochę przeraża (taki paradoksik jeden z wielu). :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi... wiekszość ma gdzieś a jak nie to są zajeci sobą, chłopaka nie ma , dziewczyny tym bardziej heh a co do rodziców uznajli, ze jestem juz duza dziewczynka i sama sobie musze poradzić :/

Słuchaj, to niestety nie ma innego wyjścia. Musisz wyjść sama. Bo inaczej NIGDY z tego nie wyjdziesz. Nie wychodząc nie znajdziesz znajomych, nie wychodząc nie przezwyciężysz tego, rodziców masz...takich jacy są :roll: więc też na nich nie możesz liczyć. Musisz się sama przemóc. Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×