Skocz do zawartości
Nerwica.com

grono.net, facebook.com, nasza-klasa.pl


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

snaefridur wiesz troche trudno jest wylonic sie z pod tej online maski...nie jestem pewna czy chcialabym zeby ludzie odwiedzajacy moja fotke wiedzieli ze ta dziewczyna to ta sama slaba istota ktora pierze swoje brudy na forum poswieconemu depresji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiele osób myśli tak, jak Ty, Estreva... Z drugiej strony myślę, że nie jest dobrze przywiązywać zbyt wielką wagę do swojej choroby, zbyt to ukrywać przed światem. Wydaje mi się, że wtedy podświadomie się ją gloryfikuje, powiększa, żyje się tym, że ma sie jakąś tajemnicę, tym, że czujesz się inny niż reszta... Może się mylę, ale tak mi się wydaje. Widzisz, ja mówię wprost o swojej chorobie, oczywiście dopiero wtedy, gdy akurat rozmowa stacza się na takie tematy. Nie masz pojęcia jak wiele osób otwiera się w takich chwilach i okazuje się, że ktoś, o kim do tej pory myślałaś z zazdrością "jemu nic nie dolega", ma za sobą nerwicę, czy depresję... Na wszystkich forach moim nickiem jest moje imię, często pokazuję twarz, nie kryję się z tym co robię i gdzie mieszkam... Może to dlatego, że wciąż wierzę w ludzką dobroć... Jeśli kiedyś się na tym przejadę, napewno napiszę na forum:) W każdym razie nie czuję potrzeby kreowania wirtualnej postaci, ukrywania się. Kasia jaka jest, każdy widzi :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie jest dobrze przywiązywać zbyt wielką wagę do swojej choroby, zbyt to ukrywać przed światem. Wydaje mi się, że wtedy podświadomie się ją gloryfikuje, powiększa, żyje się tym, że ma sie jakąś tajemnicę, tym, że czujesz się inny niż reszta...

 

Chyba trafiłaś w sedno :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×