Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kpina z systemów szkolnictwa i opieki społecznej


deader

Rekomendowane odpowiedzi

Za moich czasów byli zarówno pojebani nietykalni nauczyciele jak i pojebani agresywni uczniowie. Miałem matematyczkę która wrzeszczała na uczniów którzy czegoś nie rozumieli, historyczkę która znęcała się psychicznie nad mniej inteligentnymi uczniami i kilka innych osobistości.

Co dziwne, nawet takie bardziej agresywne nauczycielki sympatyzowały z najgorszymi degeneratami.

 

carlosbueno, z mojej klasy w podstawówce do liceum poszedłem tylko ja, bardzo wiele osób poszło do technikum, kilka do zawodówek. Z klasy równoległej już więcej ludzi poszło do liceum. Dzisiaj najwięcej zarabia chyba gość, który na końcowych testach uzyskał wynik ~10%, a na geografii twierdził, że Polska nie leży nad Bałtykiem. Tirami jeździ, tzn. ma własne ciężarówki, ojciec go w fach wprowadził. Chęć szczera uczyniła z niego oficera. :)

Jak się ma rodziców z firmą co wprowadzą w fach to można nawet historię literatury kończyć i mieć potem dużo kasy w życiu.

Tyle, że jeżdżenie tirami to też nie jest robota do pozazdroszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, właśnie o to chodzi. Że obniżyli poziom dla tych nieuczących się, a oni i tak tego nie potrafią zdać. Z tym, że cierpią teraz wszyscy, bo młody człowiek z natury leniwy i jeśli widzi poziom zadań maturalnych, to nawet będąc średnio inteligentnym się nie uczy, bo mu się nie chce. I tak mamy coraz "głupsze" społeczeństwo, pomimo coraz lepszego wykształcenia.

W dzisiejszych czasach nawet hipertępak może skończyć ścisły kierunek studiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×