Skocz do zawartości
Nerwica.com

dlugie przebywanie na nerwica.com


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla ich wiedzy,oni sami nie wiedzą jak to jest czuć się jak ostatnia szmata bez krzty energii,nie przeżyli tego,życie większości było na tyle normalne że większych odchyłów nie mieli nigdy...

Ja mam wiedzę taką że spora część wie ;) oni sami przeszli swoją terapię i również wiedzą ze to nie łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, przeczucie,innych "optymistycznie" nastawionych do życia wyczuwam na kilometer :pirate:

 

Mam podobny pogląd. Tak samo jest też z psychiatrami, którzy pojęcie depresji czy innych zaburzeń, chorób psychicznych znają tylko z podręczników, tudzież obserwacji samych pacjentów, mogą się tylko domyślać jak to jest się czuć w tym stanie, podobnie jest z psychoterapeutami. Dlatego oni uczą na terapii swojego punktu widzenia na nasze sprawy, który jest właśnie optymistyczny, zupełnie inny, niż świat chorujących, co nie znaczy że zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio bywm tutaj mniej, bo sie staram robic cos innego. forum wciaga za bardzo. Czasami mysle sobie lepiej robic costam w niż siedziec na forum. Ale

czasami tak sie nakrece ze lepszebyloby siedzenie na forum. Dzisaj mam duzo czasu wiec tutaj posiedze troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam na forum po dłuższej nieobecności...co mnie skłoniło ? choroba...znów dała o sobie znać, wróciła, a jest tu wątek dotyczący Chad , piszą w nim osoby z ktorymi znam się od dawna i traktuję to jak grupę wsparcia . Można się wiele dowiedzieć, wymienić spostrzeżeniami, poradzić a i wiem, ze bedę zrozUmiana bą są to ludzie z podobnymi problemami do moich. Wszycy użytkownicy, którzy są zaburzeni lepiej rozumieją rożne nastroje czy lęki niż Ci "normalni". Chyba potrzebuje kontaktu z ludźmi ale boję się niezrozumienia i odrzucenia dlatego wole pisać na forum. Ostatnio dużo czasu tu spędzam, nadrabiam zaległosci w czytaniu i zabijam czas w bezsenne noce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejdis, ciesz sie okresem wolnosci od choroby. jak dlugo mialas z tym spokoj? Pewnie teraz też przeminie. Mnie meczą objawy nerwicowe. Wsrod pod tym wzlegedem zrdownych ciezko znalezc zrozumienie, bo na moje opisy reagują nieporadnie.

 

Ludzie nie ma co narzekac na psychologów i psychoterapeutów. Przecież oni sa dla nas nadzieją. Czy my chcemy sobie tę nadzieję odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, teraz i tak spedzam duzo mniej czasu na forum niz kiedys. Ale samo spedzanie tego czasu nie jest najgorsze, uwierzcie, bowiem najgorszym jest czytanie tych wszystkich dolujacych watkow z braku zajecia, co powoduje, ze czlowiek sam zaczyna miec jakies wkrety. Cale szczescie, ze na obecna chwile sie z tym jakos wstrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyne forum, ktore mnie wciagnelo, zreszta na wiekszosci innych i tak bym zaraz bana dostal.

Ja mam tak, ze jak jestem w domu, to komp zawsze chodzi (muzyka, pobieranie, etc etc), a teraz takze, gdy komp chodzi, nerwica.com zawsze jest w tle :mrgreen: . I tak jak sprzatam/pichce cos/czytam/nicnierobie/cos majstruje(nowa, wymuszona pasja, yhym), to od czasu do czasu sobie podchodze, i trzaskam posta. To forum jest ciekawe, bo posty leca tu jak na czacie czasem, niezly kociol. Nawet nie sadzilem, ze zostane tu na dluzej, a tu prosze, 1k postow w 3 miesiace :roll: Musze sie ogarnac, nawet z ludzmi mi sie nie chce wylazic przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, łoj tam,potencjał masz,powoli z czasem... :pirate:

 

Co do forum,sam nie wiem,Może to lepsze niż to co czasem wyprawiają moi rówieśnicy (kopulacja - melanż,kopulacja - melanż,kopulacja - melanż - szkoła )

mówię oczywiście o skrajnościach które stoją po 2 stronie barykady,ci co są pomiędzy (czyli przemyślana kopulacja,przemyślane netowanie i umiarkowane melanże) pewnie są w najrozsądniejszej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemyślana kopulacja

Kopulować czy nie kopulować - oto jest pytanie.

 

To forum wciąga - fakt. Ale lepsze to niż siedzenie z flaszką pod blokiem (studenckie rozrywki...).

Ale jak się można doedukować - zanim przybyłam na forum nie miałam pojęcia o czym takim jak furry, nie znałam gwiazd jutuba (a tu czasem coś się pojawia).... nie wiedziałam, że istnieją zaraźliwe wirusy przenoszone przez forum (amfce). Teraz moje życie wydaje się być lepsze, łatwiejsze... edukacja moi drodzy, edukacja - to się w życiu liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, Oj tak Anno,wiele edukacji tu przybyło,dziwów i cudów :pirate::mrgreen:

Kopulować czy nie kopulować - oto jest pytanie.

Jeśli kopulacja odbywa się z stałym osobnikiem/osobniczką który nie jest siedliskiem wenerek,z pełnym osprzętem i ubezpieczeniem antykoncepcyjnym,to jest przemyślana (w mojej opinii) no chyba że parce chce sie bawić w tatusiowanie i mamusiowanie.

 

Nieprzemyślana to taka,że wszędzie,zawsze,z byle kim i byle gdzie,a siedliska wenerek aż dymią,tudzież bez sprzętów (15 letnie mamusie zaczynające LO/zawodówki/technikum pozdrawiają ) :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie to, że codziennie zaglądam na forum. Wcześniej blogowałam, nawet jak nie pisałam, to podczytywałam i komentowałam innych blogersów, a teraz czuję się wręcz uzależniona od nerwica.com

Mam nadzieję, że to tylko tymczasowe zachłyśniecie się "nową zabawką"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×