Skocz do zawartości
Nerwica.com

Forumowe kłótnie


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

głosować kto jest za usunięciem mnie z forum, bo podobno wszyscy tego pragną ale boją się o tym publicznie napisać.

Carlos skąd u Ciebie takie podejrzenia ? I To słowo " wszyscy" . Nabijasz i zgrywasz sie pewnie.

Było paru takich co chcieli mojego usunięcia a jeden stwierdził że wszyscy jego znajomi z forum nie mogą mnie znieść i nie rozumieją czemu mnie jeszcze stąd nie usunięto. ;)

buka wielu co zna mnie przelotnie ze zlotów tak twierdzi że jestem najnormalniejszy z normalnych i do tego wesoły, no ale ja dobrze się maskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Było paru takich co chcieli mojego usunięcia a jeden stwierdził że wszyscy jego znajomi z forum nie mogą mnie znieść i nie rozumieją czemu mnie jeszcze stąd nie usunięto.

 

Bzdura... bez Ciebie forum nie byloby takie samo!

 

Carlos , powiem Ci szczerze , choć wkur+wiałes mnie na początku swoimi antynarodowo Polskimi wypowiedziami i proliberalnymi ciągotkami , to z czasem polubiłem Cie pomimo znacznej różnicy zdań co do polityki .

Jesteś dla mnie osobą która Tworzy klimat tego Forum i wiele do Niego wnosi . Szkoda by było jakby Cie tu zabrakło.

Pozdrawiam.

wielu co zna mnie przelotnie ze zlotów tak twierdzi że jestem najnormalniejszy z normalnych i do tego wesoły, no ale ja dobrze się maskuje.

czyli człowiek w Masce, Zorro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima,

,bo pierwszy raz o nim czytam

Skandal :!: Ja pamiętam, że carlos był jedną z pierwszych osób (jeśli nie pierwszą) na forum, którego nick utrwalił mi się w głowie.

 

to w jakich postach on przesiaduje?

Głównie w swoich postach. A raczej tylko w tych, nie liczą takich, w których były jego cytaty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że carlos był jedną z pierwszych osób (jeśli nie pierwszą) na forum,
zamiast wyjsc do ludzi siedział na forum i teraz jest płacz że ino kobity brak : (

 

wniosek! RATUJCIE SIE PUKI MOZECIE ! wylaczcie komputer !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×