Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie kobiety?


Lord Cappuccino

5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

324 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU KOBIETY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • Wzrost
      16
    • Piersi
      21
    • Nos
      3
    • Oczy
      20
    • Uśmiech (usta, zęby)
      23
    • Włosy (kolor, długość, uczesanie itp.)
      28
    • Twarz (ogólnie)
      56
    • Biodra
      12
    • Nogi
      17
    • Skóra (cera, karnacja, opalenizna)
      9
    • Sylwetka/Typ figury
      36
    • Tyłek
      19
    • Stopy
      5
    • Depilacja
      5
    • Wagina
      2
    • Ubiór (ogólnie)
      18
    • Bielizna
      2
    • Zapach
      9
    • Dłonie
      6
    • Brzuch
      7
    • Sposób chodzenia
      4
    • Inne (piercing, tatuaże itp.)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Też bardzo dużo.Mam coś dziwnego że rzadko zachwycam sie kobietami z mojego otoczenia,nie iwem czemu może pociaga mnie tylko niedostępne.

 

Tak czy siak była jedna taka,kasztanowa brunetka o prostych wlosach,że aż mi sie trzesły ręce przy niej.Do tego taka elegancka,wyrafinowana artystka,architekt.Czasem lookam na nią na fejsie.

Także proste też mogą być,jej akurat nie pasowały by kręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary: 84-62-90, wzrost: 180cm

znaczy sie bezcycna ;)

U kobiet obdarzonych zgrabną sylwetką (szczupłych) siłą rzeczy przeważają nieduże piersi. Zresztą mężczyźni mają tendencję (często słusznie) przypisywać cycatym pannom niezbyt wdzięczne cechy i jak się okazuje, nie przywiązują do nich większej wagi- patrz ankieta.

kiepskie wymiary zwłaszcza przy takim wzroście to jakaś chudzina straszna musi być jakiś modelkowy patyczak. coś w stylu 100-70-105 byłoby lepsze. :mrgreen:

Prawdę mówiąc nie orientuję się co dokładnie oznaczają podane wymiary :bezradny: I choć liczby nic mi nie mówią, to zdjęcia dość przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, 84 to raczej brak cyca

nie koniecznie oczywiście żadne duże to nie będą ale jak się jest b wąskim w klatce to nie koniecznie chyba muszą być aż takie małe, no ale nie jestem kobietą to się nie znam. A te wymiary(84-62-90) to dobre może dla drobnej dziewczyny 160 cm a nie 180 cm.

 

-- 12 sie 2013, 13:02 --

 

jak widziałem w lokalnej prasie wymiary dziewczyn startujących na miss okolic, to niektóre przy 85 cm w biuście miały całkiem niezły średniej wielkości a niektóre przy 90 cm były płaskie jak deska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, aaaa widzisz :D z lenistwa nie wycięłam cytatu a odnosiłam się do:

coś w stylu 100-70-105 byłoby lepsze. :mrgreen:

Prawdę mówiąc nie orientuję się co dokładnie oznaczają podane wymiary

 

anna.anakaia, 84 to raczej brak cyca

Brak albo mikry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi chłopcy jak to jest, że w tv, widząc modelkę w bikini na wybiegu większość z Was się zachwyca, że mało ślinka Wam z buzi nie leci...:P ale swoją kobiete ... a to już co innego. Mówicie że wieszaka na ubrania nie chcecie, że kobieta powinna być kobietą - mieć tu i tam krągłości.... Więc w końcu co się Wam podoba? Skąd te rozbieżności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, ale ja zauwazylam taką sprzeczność, ze chyba tylko gapic sie lubicie :P a swoją kobietę wolicie troszke inną. Wkurza mnie czasami jak mój M mruczy na widok modelek w bikini a jak ja byłam taka chudziutka to narzekał że o kości sie obija :P teraz wyglądam powiedzmy normalnie, i mówi że jest super, zebym nie chudla. A te modelki w tv nadal wywołują u niego oczopląs :P

zazdrości to we mnie nie wywołuje ale czasem wkurza ze takie niezdecydowanie, wiec próbuje zrozumieć o co w tym chodzi.

 

a podobno to kobiety są skomplikowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, w sumie to ja nie jestem zbyt dobrym źródłem opinii na ten temat, gdyż doszedłem do takiego etapu, że nie zaakceptowałbym drugiej osoby w moim życiu na dłużej niż kilka dni, a tym bardziej nie zamierzam nawiązywać więzi emocjonalnej z drugą osobą i potem dokonywać myślozbrodni patrząć się na inne w telewizorze czy w komputerze. :pirate:

 

Mi się podobają szczupłe, choć nie jestem w stanie zagwarantować, że nie spodoba mi się jakaś wylewająca się tu i ówdzie, opalona z dużymi piersiami.

 

Zresztą nie patrz na gusty w kategoriach zero-jedynkowych, bo zawsze jest jakiś rozrzut no i z wiekiem też się zmienia, mi się podobały jak miałem 15 lat, te które mnie zaczynały uczyć i miały 25 lat i teraz mam tak samo. Znakiem tego najpierw była fascynacja starszą, a teraz jest ciut młodszą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, no to w sumie można powiedzieć że stały masz gust, i jako nastolatek i teraz gustujesz w 20stkach ;)

Candy14, no właśnie :P ale pewnie nie chciałby żebyś Ty takowe miala? mimo że sie zachwyca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zas nie rozumiem tego fetyszu wlosow. przeciez jak ktos jest zwyczajnie ladny to jakie znaczenie ma tu fryzura (podpowiadam - takie same jak ubior)? no chyba ze z twarza nieciekawie to fakt lepiej wtedy ogarnac cos na glowie zeby odciagnac uwage. chociazby taka sherilyn fenn scinajac sie na krotko w ogole nie stracila na urodzie. ale tez prawda ze malo ktora kobieta moze sobie na to pozwolic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ja nie wiem dlaczego, ale ja w zyciu nie obetnę sobie włosów na krótko, czułabym sie "niekobieco". Kiedyś raz w wieku nastu lat to zrobiłam i straaaaaaaaaaasznie żalowałam. Być może dlatego teraz mam takie nastawienie. Chociaż u niektórych kobiet mi się taka fryzurka podoba, to jednak mi kobiecość kojarzy sie z długimi włosami.

 

a co do różnicy... oj to jest radykalna, twarz wygląda całkiem inaczej w zależności od tego czy kobieta ma króciutkie czy długie włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×