Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nienormalna sytuacja z drugą osobą.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, chcesz powiedzieć, że nastukał ponad 1000 postów na ten sam temat i na takim samym poziomie???

W sumie to tak :mrgreen: Mniej więcej we wszystkich tak samo to wygląda, a każdy jego temat kończy się zazwyczaj kłótnią :lol:

Tak to bardzo smutne prawda?ale on nie ma problemu to my go mamy . :bezradny: zawsze próbując mu pomóc.Coż pech na to nie ma lekarstwa ja się już poddałam szkoda mi nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, chcesz powiedzieć, że nastukał ponad 1000 postów na ten sam temat i na takim samym poziomie???

W sumie to tak :mrgreen: Mniej więcej we wszystkich tak samo to wygląda, a każdy jego temat kończy się zazwyczaj kłótnią :lol:

Tak to bardzo smutne prawda?ale on nie ma problemu to my go mamy . :bezradny: zawsze próbując mu pomóc.Coż pech na to nie ma lekarstwa ja się już poddałam szkoda mi nerwów.

 

Saraid uciekaj, bo też Cię dopadnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doceniam to, że wy chcielibyście mi pomóc teoretycznie i to miłe jest. Ale bardziej liczy się pomoc praktyczna, której nie możecie mi dać.

Teoria sama to za mało. Ale doceniam.

 

-- 02 cze 2013, 17:36 --

 

I ja tu nigdy nie chcę się kłócić. Ale nic nie poradzę na to, że są takie osoby, które celowo nakręcają do kłótni. To jest typowe działanie z psychoterapii na kogoś.

Podziwiam, ha, ha!

 

-- 02 cze 2013, 17:38 --

 

Ja sam nie wywołuje tu kłótni. I potem na mnie jest to zrzucane, bo ktoś sam do tego nakręcał.

Manipulacja i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś powiedział, że w moim przypadku nie potrzeba mi psychoterapii, naprawdę? Ktoś, kto mnie dobrze zna, zna moje problemy, moją sytuację, moje życie i na tej podstawie mógł ocenić.

No a tutaj, to kto mnie zna? Po samym pisaniu, nie da się nikogo poznać. No to kto ma większą rację, parę osób tutaj, czy ta osoba, która mnie dobrze zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś powiedział, że w moim przypadku nie potrzeba mi psychoterapii, naprawdę? Ktoś, kto mnie dobrze zna, zna moje problemy, moją sytuację, moje życie i na tej podstawie mógł ocenić.

No a tutaj, to kto mnie zna? Po samym pisaniu, nie da się nikogo poznać. No to kto ma większą rację, parę osób tutaj, czy ta osoba, która mnie dobrze zna?

TO PO CO założyłeś ten wątek tutaj na forum skoro Ci wystraczy opinia kogoś kto Cię dobrze zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo problem, jaki istnieje w tym wątku, dotyczący "relacji w znajomości z drugą osobą". I problem ten nie leży po mojej stronie, bo ja robiłem wiele, żeby te znajomości utrzymać, żeby one były i nie kończyły się.

Może i były takie dziewczyny, które żałowały tego, że nie wyszło, że nie udało się, a tak naprawdę, też zależało im na tym.

Ale też mogły nie mieć na coś wpływu, jak ja. Ja sam nie musiałem być żadnym problemem, tylko coś innego. Zresztą, nie każda dobrze mnie znała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×