Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z 0Rh+ i New-Tenuis rotten soul.

Zresztą powiedziałam Tobie, nie wiem czy pamiętasz, że na żywo wywierasz bardzo pozytywny wpływ na moją osobę i wtedy poleciały komplementy z mojej strony w kierunku Twojej osoby. I było to szczere.

Starałeś się, ale inni też się starali. Było tak? :D

Uważam, że po takim doświadczeniu, jakim był zlot, kiedy już ostatecznie uświadomiłeś sobie te swoje trudności będzie Ci łatwiej cokolwiek z nimi zrobić. Fajnie by było.

Myślę też, że fajnie by było, gdybyś próbował.

Z mojej strony jak najbardziej widzę Cię na następnym rotten soul :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony jak najbardziej widzę Cię na następnym rotten soul :D

 

 

Ja tez.. i pewnie wrazenia beda juz zupelnie inne. Teraz nowy ..pozniej juz wsrod swoich. Ja podobnie jak Buka

wiem że jestem wśród swoich-w całym tym towarzystwie czułem się zadziwiająco bezpiecznie i swobodnie,co by było nie do pomyślenia wśród 'normalnych'.

 

-- 20 sie 2013, 23:19 --

 

halenore, Martus myslimy o nastepnym w pazdzieniku. Dasz rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0RH+, ja to wiem :pirate:

 

*Monika*, Moniś jakoś zdziczałam. Bałam się z kimkolwiek gadać. 7 tygodni w zamknięciu swoje robi. :-| Bardzo Ci dziękuję za troskę Kochana:*

 

Candy14, myślę, że to dla mnie realny termin. I tak żałuję, że mnie nie było. Zdjęcia na fejsie świadczą o dobrej zabawie i ...tym, że spaliście w piętrowym domku. Kto wspinał się na górę :?::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal

Pamiętam Cię. Człowiek pod kocem? Chyba się zawinąłeś do domu na drugi dzień, bo pytałem kogoś o Ciebie, ale nie pomnę kogo. Innej "twarzy" z pierwszego dnia też szukałem po ośrodku, bo chciałem z nią pogadać (a raczej zagadać). W sumie nie wiem nawet kto to był i już sie chyba nie dowiem.

A co spowodowało, że tam przyjechałeś?

Mój wybór. Chociaż powody się zmieniały parokrotnie aż do ostatecznego terminu. I ten ostatni był chyba już jedynym prawdziwym, ale go przemilczę, żeby nie dolewać do ognia oliwy.

nawet bym nie pomyślał, że masz jakąkolwiek depresję.

Witaj w klubie, odnoszących mylne wrażenia ;) . Ja myślałem, że jestem jednym z niewielu uszkodzonych.

 

0Rh+

Według mnie ,to nie jest krytyczny głos o zlocie ,raczej wyjaśnienie powodów Twojej, takiej ,a nie innej aktywności na zlocie. 

Tak miałem zamysł, ale opinia jest bez dwóch zdań krytyczna.

 

O współpracy w zabawie nieszczęśliwych i szczęśliwych to była tylko moja opinia. Nikomu nic nie zabraniam.

 

Załóż wątek ze swoimi problemami ,zobaczysz ilu jest takich dziwolągów ;) Zdziwisz się.

Szkoda, że na zlot nie podbili. Eee żartuję. Wiem, że tu sporo podobnych, ale i tak wystarczająco innych byśmy nie "skumali bazy". Tu mnie rozumieją w sumie tylko 2 osoby. A tak prawie na sto procent jedna.

 

buka

Rotten(nie wiem czy moge mówić po imieniu)

Proszę nie.

 

Nie przejumje się jednak tym wielce bo wiem że jestem wśród swoich-w całym tym towarzystwie czułem się zadziwiająco bezpiecznie i swobodnie,co by było nie do pomyślenia wśród 'normalnych'.

A ja właśnie nie. Chyba tylko jak byłem w małym gronie z davinem i deaderem

Jeśli chodzi o rozstrzał emocjonalny i samopoczuciowy na tym zlocie to mnie akurat nikt nie przebije i nawet (niestety) są śwadkowie tego.

No właśnie. Mam jakieś obrazy Ciebie tańczącego w tej sali jak na chwilę się tam pojawiłem. Omamy czy prawda? :D

Luki w pamięci przez diabelskie nasienie też mam i jak tylko wróciłem do domu wydawało mi się to wszystko snem.

Oj tak. A Ty ponoć u nas siedziałeś pierwszego wieczoru chyba. I jeszcze chyba ktoś. Wiem tylko z opowiadań. Tak apropos, ktoś mi może powiedzieć czy się zataczałem albo bełkotałem?

 

*Monika* Candy14

Dzięki dziewczyny, ale to był tylko alkohol, po za tym jakbym emanował rzeczywiście taką sympatią, to ktoś by do mnie zgadał, a z tego co kojarzę z tych puzzli wspomnieniowych to ja starałem się bardziej zagadać i jak parokrotnie zuwazyłem obojętność czy nawet niechęć to sobie darowałem dalszą integrację.

 

 

Jeśli chodzi o następny zlot to tylko lokalny łódzki. Maks. 4 osoby łącznie ze mną. Ogólnopolski - nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

to ja starałem się bardziej zagadać i jak parokrotnie zuwazyłem obojętność czy nawet niechęć to sobie darowałem dalszą integrację.

 

.

 

Mnie pominąłeś , ale i tak odpiszę :P

 

Nazwałam Cię człowiekiem widmo zagadując i zapraszając do rozmowy, ale nie podszedłeś, tak więc widzisz z każdej strony to inaczej wygląda, Ty czułeś się ignorowany przez nas a my przez Ciebie, :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotten Soul Tak miałem zamysł, ale opinia jest bez dwóch zdań krytyczna.

 

Rozumiem ,że źle się czułeś na zlocie. Masz prawo czuć się źle wśród nieznanych sobie osób. Masz prawo nie akceptować poczucia humoru , form spędzania wolnego czasu przez uczestników zlotu . To jest Twoje prawo .Masz prawo ocenić negatywnie swój udział w zlocie, ale krytyka zlotu ,jak i uczestników ( na podstawie naszej obecności na forum ) ,jest delikatnie mówiąc nadużyciem . Nawiasem mówiąc nie odniosłeś się do wszystkich moich odpowiedzi ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. A czy przypadkiem na waszej werandzie nie rozgrywały się kluczowe dla zlotu wydarzenia :?:8) Zawsze któryś domek jest "publicznyj" :pirate:

 

:zonk::zonk:

 

-- 20 sie 2013, 23:51 --

 

Rotten Soul Tak miałem zamysł, ale opinia jest bez dwóch zdań krytyczna.

 

 

Krytyczna może być Twoja ocena Twojego samopoczucia na zlocie ,twojego odbioru zlotu. Masz prawo czuć się źle wśród nieznanych sobie osób. Masz prawo nie akceptować poczucia humoru , form spędzania wolnego czasu przez uczestników zlotu . To jest Twoje prawo , ale nijak się to ma do oceny zlotu przez pozostałych uczestników .

dokładnie tak :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozstrzał emocjonalny i samopoczuciowy na tym zlocie to mnie akurat nikt nie przebije i nawet (niestety) są śwadkowie tego.

 

No właśnie. Mam jakieś obrazy Ciebie tańczącego w tej sali jak na chwilę się tam pojawiłem. Omamy czy prawda? :D

 

Miałem na myśli zakres samopoczucia od - do + ,ci co wiedzą to wiedzą i niech tak zostanie.

 

Oj tak. A Ty ponoć u nas siedziałeś pierwszego wieczoru chyba. I jeszcze chyba ktoś. Wiem tylko z opowiadań. Tak apropos, ktoś mi może powiedzieć czy się zataczałem albo bełkotałem?

 

Tak,zdaje się pierwszego wieczoru,potem nawet podbiło do nas na chwile jakieś towarzystwo;)

Nic o zataczaniu czy bełkotaniu nie mogę powiedzieć-jeśli o moje wrażenie chodzi byłeś jedna z najbardziej(wyglądających) trzeźwo osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwoty, które Monisia przeleje Zlotowiczom, ale jutro bo dziś już mi się nie chce :oops:

 

- koszty wynajęcia sali w I dzień : 5,40 zł. od osoby - do potrącenia z wplaconej wcześniej zaliczki

- koszty wynajęcia sali w II dzień: 5,70 zł. od osoby - do potrącenia z wpłaconej wcześniej zaliczki

- z zakupów (z rabatów) pozostały środki w wysokości 150,00 zł. - do oddania ze wspólnych środków - po 5,70 zł. na jedną osobę.

 

Niektórym osobom udało się zapłacić na miejscu za salę, stąd mniejsze kwoty do przelania przeze mnie.

Osób, których nie ma na liście - wszystko uregulowane.

 

zmienny............ 35,00 zł.

Wiola................ 35,00-20-5,40-5,70+5,70 = 9,60 zł.

Gilaman............. 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

L.E. ................. 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

niosąca_radość... 35,00-5,70+5,70 = 35,00 zł.

deader ............. 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

davin ............... 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

rotten soul ........ 45,00-5,40-5,70+5,70 = 39,60 zł.

Nefertari ........... 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

Sympatico ........ 35,00-5,70+5,70 = 35,00 zł.

Mad ................ 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

slow_motin ....... 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

buka ............... 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

New Tenuis ...... 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

virgo21 ............ 35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

chusteczka .......35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

monk2000 .........35,50-5,40-5,70+5,70 = 30,10 zł.

Mushroom .........35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

Candy14 ...........35,00-5,40-5,70+5,70 = 29,60 zł.

Vilgefortz ......... 35,00 zł.+5,70 = 40,70 zł.

PoznacSiebie .... 35,00 +5,70 = 40,70 zł.

carlosbueno ...... 35,00 +5,70 = 40,70 zł.

Harry Haller ...... 35,00-5,70+5,70 = 35,00 zł.

 

Zażalenia przyjmuję na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. A czy przypadkiem na waszej werandzie nie rozgrywały się kluczowe dla zlotu wydarzenia :?:8) Zawsze któryś domek jest "publicznyj" :pirate:

No , jak zawsze kochana.

Publicznyj, najbardziej wysprzątany, czysty, poukładany. Miał numer 130 ! :mrgreen:

Na tej werandzie to nawet imprezę taneczną mieliśmy, na ławce był sprzęt Andru - głośniki i mój lapek. Internet ciągnęliśmy z mojej i Andru komórki.

Nieopodal była prywatna impreza, na którą nas nie chcieli wpuścić więc zorganizowaliśmy sobie swoją do 4:00 :lol: i próbowaliśmy namówić innych do wspólnych podrygów, ale nie chcieli :oops: "dać nam tej nocy" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. A czy przypadkiem na waszej werandzie nie rozgrywały się kluczowe dla zlotu wydarzenia :?:8) Zawsze któryś domek jest "publicznyj" :pirate:

No , jak zawsze kochana.

Publicznyj, najbardziej wysprzątany, czysty, poukładany. Miał numer 130 ! :mrgreen:

Na tej werandzie to nawet imprezę taneczną mieliśmy, na ławce był sprzęt Andru - głośniki i mój lapek. Internet ciągnęliśmy z mojej i Andru komórki.

Nieopodal była prywatna impreza, na którą nas nie chcieli wpuścić więc zorganizowaliśmy sobie swoją do 4:00 :lol: i próbowaliśmy namówić innych do wspólnych podrygów, ale nie chcieli :oops: "dać nam tej nocy" :mrgreen:

 

I tu pojawi się mój krytyczno - ostrzegawczy głos . Jeszcze 5 min tego jęczenia , a użyłbym przemocy fizycznej .Oczywiście w celu zapewnienia sobie ,jak najlepszych wspomnień ze zlotu :mrgreen:

 

A był dom publiczny na zlocie ? Jaka szkoda ,że mam wadę wzroku ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, :uklon: kiedy Ty masz czas na takie rozliczenia? Mam nadzoieje ze przelewy sa u Ciebie darmowe bo stracisz wlasne pieniadze zeby to powysylac. Jakby co mnie mozesz nie wysylac. Postawisz piwo na nastepnym zlocie ;)

 

-- 21 sie 2013, 00:21 --

 

0Rh+, dobrze, ze zamknales drzwi po ich wyjsciu bo a nuz chcieliby wrocic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, Wybacz, ale jakoś nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić w takiej akcji, zwłaszcza użycia przemocy fizycznej przez Ciebie :mrgreen:

Jesteś bardzo kulturalnym, inteligentnym, sympatycznym i przystojnym mężczyzną.

No, ale co za dużo to niezdrowo ;) , masz rację :D

*Monika*, wysprzątany , to był skansen

a impreza na werandzie była raczej kameralna

Skansen czyli nasz domek :D bo w takim klimacie był. Ten zapach...drewienka...starego :mrgreen:

Kameralna, masz rację 5 osób :mrgreen:

A ja tak sobie myślę, że nie było Słoneczka.pl, czyli nie pisaliście książki po wodą bez tlenu.

Za to śpiewaliśmy, że ho ho ho :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewałeś po zlotowiczach, po samym Zlocie? Co można 'usprawnić' czy zmienić w Zlotach, by były lepsze?

Dobre pytanie.

Pozatym że ogólnie było super to mnie troszkę brakowało jakiejś intymności,w sensie rozmów w mniejszym gronie,bardziej osobistych-no ale tego nie da się odgórnie narzucić,czasem sytuacja nie dokońca się rozwija tak jak by się chciało i (żeby nie było tak słodko)ja jeden dość czerstwy moment pamiętam:P

 

Druga sprawa że zlotowe życie zaczynało się po zachodzie słońca,jakoś nie kojarze żeby wcześniej działo się coś specjalnego;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, :uklon: kiedy Ty masz czas na takie rozliczenia? Mam nadzoieje ze przelewy sa u Ciebie darmowe bo stracisz wlasne pieniadze zeby to powysylac. Jakby co mnie mozesz nie wysylac. Postawisz piwo na nastepnym zlocie ;)

 

-- 21 sie 2013, 00:21 --

 

0Rh+, dobrze, ze zamknales drzwi po ich wyjsciu bo a nuz chcieliby wrocic :mrgreen:

 

Zamknąłem dla Ich bezpieczeństwa :mrgreen: Nawet mi nie podziękowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×