Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT "Majówka" MAZURY OPEN 2-5 maja


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani tak bardzo chciałam się wybrać na ten zlot, ale niestety nie dam rady, bo 2 i 4 maja musze iść do pracy

:bezradny: szkoda, nie dało się przełożyć 4.05 na inny dzień do odrobienia?

 

Właśnie nie bardzo bo nie mamy kim zastapic nas:(

Ale nastepnym razem nie ma bata, jade chocby sie waliło i paliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wymyślimy np. Terapię grupową.

 

-- 04 maja 2013, 18:08 --

 

Chciałam, żeby było idealnie. Pogoda nam nie dopisała. Skróciliśmy zlot z powodu dojmującego zimna, to na koniec wyszło nam piękne słońce. Przepraszam wszystkich, którzy widzieli, w jakiej obecnie jestem rozsypce. Po prostu zżarła mnie trema. :( A najpierw wkurzyła mnie pani Gestapo, która podała cennik "nie do końca" :evil: Ehhh...Lajf :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Helciu kochana przeciez pogoda i inne niedogodnosci nie maja znaczenia kiedy swiry sie spotykaja :D Dziekujemy Ci bardzo za organizacje :* Zaspokoilam swoj helciowy glod :D

Bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie zobaczyc na zywo Mateusza i Natalie :yeah: mam nadzieje , ze nie po raz ostatni

I ze moglam lepiej poznac Monka bo w Poznaniu jakos nie bylo okazji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halciu, było idealnie :* jesteś nie tylko mym wybawicielem, ale na dodatek Panią Mikołajową :*

 

Dziękuję Wam wszystkim za zlot! Nie ma to jak przebywać wśród swoich. Co prawda włączyły mi się pozlotowe schizy, ale prześpie się i mi przejdzie.

 

Candy14, Też się cieszę, że mieliśmy okazję się spotkać. I fajnie, że poznałam Twego partnera :D mam ochotę na więęęęcej :105::pirate:

 

PS wszyscy jestescie zajebiści, każdy na swój sposób :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×