Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT "Majówka" MAZURY OPEN 2-5 maja


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto też się zastanowić kto może zabrać ze sobą na zlot artykuły użytku publicznego(przenośne rtv/agd- radiootdtwarzacze cd, opiekacze, czajniki elektryczne, tostownice i cale te zelastwo), rekwizyty integracyjno-rekreacyjne(wszelkiego rodzaju gry sportowe, planszowe, karciane), artykuły drugiej potrzeby (zapas relanium, trawa, lsd) itp. :P

 

-- 19 kwi 2013, 12:05 --

 

Druga sprawa- domki są z łazienką, ale jest aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa)? Jak na tym zad... ekhm, w tej przepieknej, malowniczej mieścinie, z dostepnoscia gastro, sklepow monopl.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dużo muzyki w domu, liczonej w GB. Kiedyś w ramach walki z piractwem trochę usunąłem, ale od nowego roku zrobiłem nowelizację ustawy o prawach autorskich i znowu zapełniam dysk. Głównie rock z lat 70 i pop z 80. Plus jakieś różności. Można się pobawić w "Jaka to melodia?" i rozpoznawać hity które "gdzieś się słyszało", ale nie zna się autora ani tytułu. Weźcie też jakąś muzykę, to zabiorę dysk o dużej pojemności i sobie pokopiuję :P

 

Jak już o trawie to piszą, to czemu miałbym nie poruszyć mniej kontrowersyjnego tematu :pirate:-ctwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się pobawić w "Jaka to melodia?" i rozpoznawać hity które "gdzieś się słyszało", ale nie zna się autora ani tytułu.

Mam do takiej zabawy przygotowane około 150 utworów, soundtracki z filmów i seriali właśnie do zabawy w zgadywanie :)

Wezme lapka i głośniki na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepy są, więc nie problem. Jabłonki nie są wcale takim zadupiem patrz Sitnica. Poza tym zawsze mogę zamówić coś z dowozem :P Co do reszty, dowiem się.

 

-- 19 kwi 2013, 17:56 --

 

Ja wezmę czajnik i załatwię badmintona. Opiekacza nie mam.

 

Aha. Weźcie ze sobą śpiwory i może stroje kąpielowe, bo jest opcja, żeby karnąć się do Ostródy na basen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×