Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Aga1

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Te modlitwy to codziennie odmawiasz? 

Nie wszystkie. Pacierz tak (średnio dwa razy na dobę, ale trwa ok. 1,5 - 2 minuty), koronkę do Miłosierdzia Bożego ostatnio odmawiam w ciągu kilku ostatnich dni.

21.05.2020 odmówiłem dwa pacierze, koronkę do Miłosierdzia Bożego, trzy razy przeczytałem Psalm 91. Większą trudność sprawiało mi oglądanie programu o przewidywaniach przyszłości (w tym jakiegoś naukowca opartych na matematyce) na History 2 od ok. 17:30 do 19:15. Dziś zapisałem 17 stron A5 (pisząc w każdej linijce zazwyczaj), dość dawno temu (kilkanaście dni co najmniej) nie zapisałem równie dużo zeszytu. Wziąłem leki, jak zwykle. Poranne chyba gdzieś przed południem, wieczorne ok. 17:43 (kilkanaście minut przed 18). Napełniłem dozownik z mydłem w płynie (ok. 500 ml wlałem do niego). Nie przespałem nocy z 20.05.2020 na 21.05.2020 (to nie jest powód do dumy). W ogóle nie utraciłem świadomości tej doby (21 V 2020). Wypiłem ok. 2 l płynów.

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@take te modlitwy to w jakieś konkretnej intencji wykonujesz? Czy bardziej, że jak się nie pomodlisz to stanie się coś złego? A do kościoła chodzisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@take podstawowe pytanie: czy te modlitwy Ci pomagają? Jeśli to z nerwicy, to warto o tym porozmawiać z lekarzem.

Pamietasz ta przypowieść o mężczyźnie na morzu, po którego 3x Bóg zsyłał pomoc a ten dalej czekał na osobistą interwencję? A powinen wejść do jednej z tych ratunkowych łódek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś zrobiłam przepysznego łososia z piekarbika. Idealnie trafiłam z przyprawami, temperaturą i nie przesuszyłam go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi