Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Aga1

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Moim dzisiejszym wielkim sukcesem jest wyjście na spotkanie ze znajomymi z pracy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyskusja z tatą o filozofii i religii. Mądry człowiek z niego, a ja gdzieś w świecie szukam.

Sukces w medytacji, znowu uwierzyłem że jest oświecenie. Gdy w nie wątpię popadam w nihilizm. A każdy szuka jakiegoś wyzwolenia, gdy się straci na nie nadzieje wtedy jest rozpacz i bezsens. Na szczęście udało mi się przemyśleć pewne sprawy i dojść do nowych wniosków.

No bo tak, jeśli jest do bani to z czego się cieszyć. Jeśli jest śmierć, zgnilizna, bezsens, to trudno w takiej sytuacji się cieszyć, zdrowa reakcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu przełamałam strach przed ludźmi i rozdawałam cukierki niepełnosprawnym znajomym z okazji moich urodzin (Mieszanka wedlowska).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@alone05 Gratuluję! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, alone05 napisał:

Pierwszy raz w życiu przełamałam strach przed ludźmi i rozdawałam cukierki niepełnosprawnym znajomym z okazji moich urodzin (Mieszanka wedlowska).

Brawo ! ja też miewam ogromny strach przed różnymi sytuacjami. Ostatnio udało mi się umówić wizytę w przychodni, a rejestratorka jest wyjątkowo nieuprzejma..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało mi się podać rękę jednemu facetowi, który jest doktorem habilitowanym, wiem że i tak bym nie miała żadnej szansy u niego, bo ja mam niższe wykształcenie, tak czy inaczej facet jest sympatyczny i otwarty na ludzi, nie byłoby o czym rozmawiać, cisza jest niezręczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotrwałam do końca świąt z moją rodziną 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zero czytania o chorobach , obejrzenie filmu ze skupieniem , myśl ze może jednak będzie dobrze 🙂 2 kg do przodu ( strach przed gwałtownym chudnieciem )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem zatrudnienie w miejscu, gdzie chciałem od dawna, na fajnych warunkach. Zdrowie szwankuje, utrudnia funkcjonowanie, relacje z dziewczyną się sypią, ale w pracy mi się układa i zarobki idą w górę. Ironia życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odczuwam coraz mniejszy lęk podczas podróży komunikacją miejską 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poniedzialek bylam u nowej psychiatry, co jest moim ogromnym sukcesem, bo raz, ze wyszlam z domu po dluzszym niewychodzeniu, po drugie odwazylam sie w koncu zmienic psychiatre, i po trzecie, odwazylam sie wprowadzic w moim zyciu cos nowego i sie na to przygotowac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurna mały ale wielki sukces to to że ci durni klienci po tygodniu z nas zrezygnowali :)))))

Ale żeby nie było że się czepiam - mieszkanie 4 poziomowe dom typu bliźniak, 1000 metrów ścian do zrobienia, murarka zjebana ćwierć wieku temu całkowicie przez jakichś ruskich budowlanców więc dwa razy więcej roboty z nimi będzie (były zamurowane jakaś ruska paczka fajek w ścianie) a sam dom to 25 letnia sklejanka z białej cegły pokryta jeszcze sidingiem.  W jednej części domu mieszka stara baba która dobudowała ta połowe domu w nadziei że któreś z jej dzieci zechce obok niej zamieszkać. Od pierwszego dnia się przypieprzała o to że agregat chodzi głośno i nie może serialu oglądać, o to że wody z kranu za dużo leci, o to że palety na podjeździe jej przeszkadzają - nie dziwne że żaden jej dzieciak nie chciał z nią tam przez płot mieszkać. Nowi właściciele kupionej połowy domu to parka wyfiołkowanych eleganckich mimozek gadająca aluzjami i metaforami która pierwszego dnia zaczęła wybrzydzać że strasznie brudno jest na budowie i żeby nawet rurki od wody leżące na podłodze (co z tego że mają być potem zalane wylewką) zawinąć czymś żeby nie były pochlapane i że "wszystko ma być idealnie". Typowy przerost formy nad treścią. Bieganie na 4 piętro po 90 razy dziennie góra dół po każdą duperelę i z wiadrami odpadów (każde po 30 kg) przez pierwsze dwa dni nie licząc już wysiłku w samym tynkowaniu.

Drugiego dnia przyjechali i zachwyceni wniebowzieci ochy i achy jak cudownie zrobione ble ble, dzisiaj się władowali i zaczęli dosłownie ekierkami i telefonami mierzyć każdy centymetr ściany i sufitów przez nas zrobionych - no chorzy ludzie, nawet szef mówi że od 6 lat robi a czegoś takiego jeszcze nie widział. Znowu mieli wąty więc ogłosiliśmy kulturalnie że poprosimy o wypłatę i spierdalamy robić gdzieś indziej. Ciekawe ile firm się przez ten dom przewinie ale chyba się ci sąsiedzi tam dogadają, bo podobnie jebnięci.

Wyjazd stamtąd to takie zarąbiste wieści że aż juto pójdę do roboty żeby pomóc w wywiezieniu sprzętu - jak o tym pomyślę to aż mi się ciepło robi :D  niby nie musze bo sobota ale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojednałem się w święta z moją rodzinką, złożyłem kolejny sprzęt dla siebie po 6 miesiącach oczekiwania i ruszyłem sprawę z mieszkaniem. To zaległe bo dawno mnie tu nie było :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałam 4 strony magisterki i po raz pierwszy poczułam, że mogę skończyć te studia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi udało się skończyć studia magisterskie ponad 18 miesięcy po terminie. Ponad trzy lata temu.

Wczoraj odmówiłem dwa pacierze, koronkę do Miłosierdzia Bożego, dwie litanie loretańskie, dwie litanie do św. Józefa i kilka innych modlitw. Wczorajszej doby tylko około dwie godziny spędziłem przed komputerem (nie licząc smartfona). Odkurzyłem nieco w pokoju i "umyłem" fragment podłogi w nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, take napisał:

Wczoraj odmówiłem dwa pacierze, koronkę do Miłosierdzia Bożego, dwie litanie loretańskie, dwie litanie do św. Józefa i kilka innych modlitw. Wczorajszej doby tylko około dwie godziny spędziłem przed komputerem (nie licząc smartfona). Odkurzyłem nieco w pokoju i "umyłem" fragment podłogi w nim.

Te modlitwy to codziennie odmawiasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem się do college’u na HNC Accounting, to odpowiednik pierwszego roku studiów. Ale w przyszłym roku mam możliwość pójścia na studia magisterskie na WSB (dobrze, ze mam licencjat z dziennikarstwa z DSW). Także cieszę się dzisiaj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, mpConroe napisał:

Dostałem się do college’u na HNC Accounting, to odpowiednik pierwszego roku studiów. Ale w przyszłym roku mam możliwość pójścia na studia magisterskie na WSB (dobrze, ze mam licencjat z dziennikarstwa z DSW). Także cieszę się dzisiaj 🙂

Gratulacje! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się zjeść śniadanie! A ostatnio to było niemożliwe. Zrobiłam też sama zakupy, gdy męża nie było i ugotowałam obiad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój cel.Przeczytać Czachówa Edwarda Lee.

Zobaczyć nago parę kobiet po 40.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Heledore napisał:

Gratulacje! ;) 

Dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi