Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Coel

Użytkownik
 • Zawartość

  117
 • Rejestracja

 1. Coel

  Nerwica a praca

  Że o czymś zapomnę lub coś pomieszam.
 2. Esci 10 mg, nic więcej. Z emocjami spoko, wygadana jestem, nawet bardziej niż kiedyś. Chyba, że mocno się stresuję, to mam jakby mgłę na mózgu. Co do mojej atrakcyjności się nie wypowiem. Ale chyba potrafię być interesująca, skoro umiałam przekonać do siebie pracodawcę.
 3. Gdyby esci muliło, to nie mogłabym pracować, a jestem sekretarką w kancelarii. Przez pierwszy tydzień brania byłam nie do życia, ale i tak wtedy nie pracowałam.
 4. Na tyle dobrze, że podjęłam pracę. Nawet pokonuję stare lęki. Kiedyś bałam się dzwonić do obcych ludzi, a teraz robię to codziennie w pracy. Swoją drogą, jak wydawało mi się że "zemdleje", to mówiłam sobie "no i zemdleje i co z tego, ktoś mnie znajdzie, albo sama wstaję" lub "wokoło jest mnóstwo ludzi, ktoś mi pomoże"
 5. Od bodajże 3 maja, czyli blisko trzy miesiące.
 6. Ja płakałam, że jestem jak 60 latka bez kondycji. A ostatnio przeszłam bez problemów 11 km w górach. Dlatego daj sobie czas i lekowi
 7. Coel

  Maseczka w gabinecie

  Jak byłam u psychiatry, również nie miał maseczki, natomiast nie miał nic przeciwko, bym ją ją miała. Psycholog miała i maseczkę i dezynfekowała klamki.
 8. Przeszło mi powiem Ci, że na pierwszych dniach na esci byłam w górach i moje serce co 100 metrów waliło jak szalone. Tydzień później nie było po tym śladu. Skakałam jak kozica po górach.
 9. Prawdą? Mówię, że nie trafiła się odpowiednia oferta. Może dlatego, że takie rzeczy łatwo weryfikować w dzisiejszych czasach? Dzwoni się do firmy i pyta o rzeczywisty staż pracy. Mnie bardzo pomogło przeredagowanie CV zgodnie ze wskazówkami, które otrzymałam od specjalisty na kursie, na który wybrałam się w czasie bezrobocia. Jakby ktoś był zainteresowany, to chętnie wyślę te wskazówki.
 10. Ja 9 dnia odzyskałam wszystkie emocje. Jakbym wróciła do siebie. A brałam 10 mg. Poczekaj chwilkę jeszcze.
 11. Całkowicie nie ustąpiły. Mocno się zmniejszyły po kilku tygodniach, a jak doszła praca, to już prawie ich nie ma. Nie budzę się wyspana. Czasami budzę się w nocy.
 12. Od miesiąca pracuję. Oczywiście, nadal wielu rzeczy się uczę, ale czuję, że nerwica mi przeszkadza w pracy. W stresie zapominam o tym, co robiłam przed chwilą, boję się, że sobie z czymś nie poradzę. Do tego mam lęki związane z poprzednią pracą, gdzie doświadczyłam mobbingu. Chciałabym się zaczepić na dłużej w obecnej pracy, bo nie mogę wiecznie uciekać, a nie chce prosić lekarza o zwiększenie dawki w, bo to nie jest wyjście. Jak wy sobie radzicie z pracą, mając nerwicę?
 13. Coel

  Przełamywanie lęków

  Zaczęłam ostatnio pracę. Miałam lęk przed dzwonieniem do obcych ludzi. Teraz robię to na co dzień. Najwyżej pojawia się wkurzenie na drugą osobę, ale nie strach
 14. Nie każdy terapeuta jest kompetentny. Przez kilka lat chodziłam do jednej terapeutki, bo myślałam, że jest dobra. Ale kiedy przypadkiem trafiłam do kogoś innego, wtedy omawiane problemy zaczęły nabierać sensu. Wszystko zaczęło się składać w całość. Jasne, nie raz wychodziłam popłakana i spocona z terapii, ale jest efekt. Wcześniejsza terapia była słaba, bo rozmawiałam z terapeutką jak z koleżanką. Żadnych naprowadzen i wniosków. Trzeba rozmawiać, bo duszenie w sobie niczego nie rozwiązuje, a szkodzi.
 15. Przestałam się denerwować telefonami, które muszę wykonać w pracy
×