Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze awatary


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Reghum, thx za rady, awek już zmieniłem, a gimpa zainstalowanego mam, czytając tutoriale, dowiedziałem się, że nie ma możliwości obniżenia z 35 kb do 15 kb .png

to niewykonalne, można majstrować przy nasyceniu kolorów ale to zmniejsza wagę pliku o jakieś drobne kilobajty.

Co do wypełnienia koloru tłem forum, to by nie przeszło nawet na jednej wersji skórki (jeden post jest ciemniejszy, drugi jaśniejszy), mniejsza z tym, miejmy nadzieję, że na nowej wersji forum będzie wszystko ok.

 

z linku zewnętrznego też bierze pod uwagę rozmiar (w znaczeniu wagę awatara)?

anemon, nie bierze, rozbiłaś bank, przed chwilą w celach testowych wgrałem awek ponad 300 kb i załapało :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anemon, nie bierze, rozbiłaś bank, przed chwilą w celach testowych wgrałem awek ponad 300 kb i załapało :D :D

 

Pamiętaj by sprawdzić czy avatar jest na dobrym hostingu, bo może okazać się że forum tylko linkuje avatar do hostingu (a nie ściąga na serwer nerwica.com), i w przypadku upadnięcia strony z avatarem jest dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj by sprawdzić czy avatar jest na dobrym hostingu, bo może okazać się że forum tylko linkuje avatar do hostingu (a nie ściąga na serwer nerwica.com), i w przypadku upadnięcia strony z avatarem jest dupa.

Zgadza się :)

Z moich doświadczeń wynika, że nie można ufać żadnemu hostingowi :D Nie no przesadzam, ale jest tak jak mówisz, czyli hosting upada, awatar szlag trafia, znika na forumie i hostingu, nic nowego.

Lepiej mieć awka na dysku i jak hosting upadnie, albo termin wygaśnie, to wgrać na inny i podać link na forum.

Tylko, że nie wszystkie skrypty forumowe są tak przyjazne jak ten z nerwicy, niezależnie czy wgrywamy bezpośrednio na forum, czy podajemy odnośnik zewnętrzny, nie da się "przeskoczyć" wagi podanej na danym forum, zależy to też od forum oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2018 o 13:20, Neurotica_Lostica napisał:

Mój jest narysowany moimi łapkami!

Miałam go od początku swojej przygody na forum - po odświeżeniu nerwicy.com, wgrałam go na nowo.

Satanistka :D Masz talent. Laleczka wygląda, jakby miała niecne zamiary, ale udawała grzeczną dziewczynkę 🙂 Loczki piękne.

Edytowane przez anemon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Noctis Lucis Caelum, bądź po prostu Noct, jak sam siebie nazywa, to syn Króla Regisa i prawowity następca tronu. W młodości cierpiał na dziwne schorzenie, które pozwalało mu widzieć dusze innych ludzi i to, jak odchodzą w zaświaty. Ilość cierpienia, które zobaczył w samotności i po odsunięciu go od zajętego rządzeniem królestwem ojca zmieniła jego osobowość na zawsze.

Pomimo tego że jest prawowitym spadkobiercą tronu decyduje się od niego odsunąć i wręcz go odrzucić, choć jego oddanie dla mieszkańców tej krainy jest niepodważalne. Razem ze swoimi przyjaciółmi wyrusza w długą przygodę, która ma połączyć go z pisaną mu księżniczką, wyrocznią potrafiącą porozumiewać się z Astralami.

Sami twórcy przyznają, że fani nie polubili wizerunku Noctisa, który wydaje się być zamkniętym w sobie, ponurym typkiem, ale to błędne odczucia. W wersji demonstracyjnej Episode Duscae mogliśmy zobaczyć, że nie jest typem zadzierającym nos, jest raczej rozmowny. Noct jest próbą połączenia osobowości tragicznej z heroiczną, czyli został zaprojektowany na wzór odrzuconego Clouda Strife'a z Final Fantasy VII. Jego mroczna sylwetka ma nas niejednokrotnie zaskoczyć podczas zgłębiania historii Final Fantasy XV.

th_big_Noctis_announcement_trailer.png

http://www.miastogier.pl/wiki,strona-3243,noctis_lucis_caelum.html

 

Fajny gość ten Noct :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój awatar to oczywiście kiwi.

CTNhjgj.jpg

Kiwi nie może latać jak inne ptaki, po prostu nie ma takiej możliwości a do tego jest brzydkie :D

Chyba jedyna możliwość żeby kiwi poleciało..

fzbebVT.jpg

..ale najpierw trzeba na ten odrzutowiec zarobić :D

Kiwi jest w stanie poświęcić bardzo dużo by chociaż przez krótką chwilę poczuć jak to jest latać, nawet gdyby to był tylko miraż i miało go to dużo kosztować, jak zresztą widać na poniższym filmie dokumentalnym :D

 

 

Edytowane przez tooshyandsincere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy avek prezentuje się świetnie, ale 2 razy mi go szlag trafił i nie wiem gdzie leży przyczyna. Podjąłem trzecią próbę, tym razem z zew hostingu. Udało się wgrać, ale jak długo wytrzyma nie wiem.

W razie czego mam go na dysku, pierwszy sceen z dysku, drugi po dodaniu do profilu :classic_smile:

 

avek.thumb.jpg.3b48c4b3e24e56afdc0c348686737af2.jpg

avek2.thumb.jpg.24eca108f6916b648e0eb92ced3c949b.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kończyłem gimnzjum, zaczałem pisać pewną opowieść, było to opowieść fantasy, w której zamieściłem prawie całego siebie, wszystkie swoje rozterki, nastrój, nadzieję, marzenia.. Miałem wówczas koleżankę, która kochała rysować, bardzo jej się ta opowieść spodobała i na moją prośbę, zrobiła mi kilka konceptów oraz jedną finalną grafikę "okładkę". Mimo iż od czasów gimnazjum jestem kompletnie inną osobą, to myślę, że grafika jest jednak ponadczasowa, a to co wówczas zamieściłem w opowieści to ciągle ja. Myślę, że na tym forum będzie pasować jak ulał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×