Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

tu gorsza ćpalnia niż na hypperealu :D

 

-- 01 mar 2015, 17:58 --

 

kalikali1, ile zamierzasz jechać tak na baclo i klonie ?na mnie baclo działa tak samo jak na ciebie,ale co z tego . ja też się czułem fajnie jak codziennie chlałem ,alko tez działa na gaba-b i uwalnia dopaminę.mam baclo w domu ale zarzucę raz na tydzień/tak samo benzo. sam bym chciał się tak leczyć bo to lepsze niż wszystkie antydepresanty , ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

 

-- 01 mar 2015, 17:59 --

 

odurzasz się i czujesz się fajnie , jakie to proste i skuteczne w leczeniu depresji . kurwa to po co my się tak wszyscy męczymy ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .

Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.

Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie chcę zjazdu,mega depresji i drgawek poodstawiennych.

tak żle nie będzie ;) ,,, nie strasz Waść .

Z czasem będzie tak ,że nawet duże dawki obu leków nie dadzą cienia tego co obecnie przeżywa Kalikali.

Tak więc pozwólmy cieszyć mu się tą chwilą , która jest teraz i która jest Jego . Nacierpciał się Człowiek .

Upierdoli sobie gaba B i Gaba A i nie bedzie juz zadnego ratunku, najgorsze kombo do uzaleznienia jakie mozna znalezc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artur1978, ale jakie przyjemne :) baclo + benzo jest zajebiscie :) Gaba zmasakrowane , dlatego trzeba uważać i nie jechać miesiącami na połączeniu baclo z benzo , bo tak jak artur piszę , atakujesz cały układ gaba , lepsza opcja to jechać na samym baclo , lub na samym benzo.

 

po odstawce baclo i benzo GabaB/A będzie nieciekawie , ja jak schodziłem kiedyś z afobamu to przy odstawce pomogło mi baclo. może też być jakiś alkohol doraźnie pomocny , no ale widzisz i alkohol i baclo to gaba B. więc nie wiem czym tu zaradzić , będziesz musiał zejść na sucho albo na karbamazepinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest chyba tylko w dawce 2mg ale mogles brac kilka tabletek.

 

baklofen (powyzej 120mg) to moze jest dobry przy pierwszych razach, ja mialem silny efekt nacpania (w zadnym przypadku nie przypominal tego stanu alkoholowego), silna euforia i dziwaczne przemyslenia jak np. skad wyroslo to drzewo skoro jeszcze pare dni temu byl to krzaczek - no i oczywiscie dopisywanie do tego jakiegos glebszego sensu :pirate: .

potem tylko do spania i rzucania nalogow sie nadaje w wysokich dawkach, nawet nie rozluznia miesni w znacznym stopniu juz slaba tizanidyna lepiej to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwie, że z nadmiaru baclofenu może mi się tak kurewsko w głowie kręcić? Nie mam wrażenie, że zemdleję itp, po prostu kręci mi się we łbie do tego stopnia, że co jakiś czas obijam się o ściany. Genialnie pod względem psychiki działa na mnie ten lek. Wrzucam na luz po nim bardziej niż po benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150mg baclo do dziubka siup :) szkoda ze będe musiał się pożegnać z baclofenem bo nawet takie dawki juz słabo działają , zrobie przerwe od tego z 2,3 miesiące . by znowu działało zajebiscie 75mg

 

-- 08 kwi 2015, 14:18 --

 

jest chyba tylko w dawce 2mg ale mogles brac kilka tabletek.

 

baklofen (powyzej 120mg) to moze jest dobry przy pierwszych razach, ja mialem silny efekt nacpania (w zadnym przypadku nie przypominal tego stanu alkoholowego), silna euforia i dziwaczne przemyslenia jak np. skad wyroslo to drzewo skoro jeszcze pare dni temu byl to krzaczek - no i oczywiscie dopisywanie do tego jakiegos glebszego sensu :pirate: .

potem tylko do spania i rzucania nalogow sie nadaje w wysokich dawkach, nawet nie rozluznia miesni w znacznym stopniu juz slaba tizanidyna lepiej to robi.

 

zgadzam sie baclo ma niby rozluźniac mięsnie a tego nie czuć . tak jak przy benzo naprzyklad. przy benzo jak nie masz tolerki ,to na przykład taki diazepam który najsilniejszą komponente ma właśnie miorelaksacja , luzuje ciało że to czuć jak wszystkie mieśnie w twoim ciele się luzują , przyjemne to jest . pamiętam pierwsze raze z diazepamem. przy afobamie też miałem takie coś , przy estazolamie czy lorazepamie tego efektu brak . a to dziwne bo afobam niby slabo luzuje mięśnie.

 

-- 08 kwi 2015, 14:32 --

 

szkoda ze rolki są takie słabe bo było by to moje ulubione benzo . a tak góruje u mnie

afobam(bardzo prospołeczny,motywuje,nie otumania,dodatkowo zwiększa dopaminę w prążkowiu i ma działanie antydepresyjne),

2 miejce klonazepam(dobry do ćpania,dobre właściwości rekreakcyjne,przyjemny bardzo bez tolerki, szkoda tylko bloku 5ht1a)

i estazolam(niby hypnotic a prospołeczny,nie usypia to +).

3 miejsce lorazepam(słabo go czuje,nadaje się bardzo dobrze na drżenia,ale bez efektu rozluźnienia)

 

Rolki też 1 miejsce bo zaczynałem od niego i najlepsza rekreacja po nim i luzowanie mięśni.

i uwaga Heminevrin (to nie bezno , ale dziala na gabaa) bije na łeb wszystkie benza. robi wszystko. mocarz, minus tolerka urosnie juz po kilku dniach.

 

-- 08 kwi 2015, 14:35 --

 

Bromazepam - lipa

Lormetazepam(brat lorazepamu) - Lipa

Oxazepam i klorazepat - silniejsze są tabletki uspokajające z labofarmu :) tylko do mixów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baclofen łykam już od ponad 5 lat jak witaminki na spastyczne mięśnie. Nie rozluźnia już tak dobrze jak na początku. Muszę kombinować z dawkami, co jakiś czas zmniejszać żeby potem znowu wskoczyć na wyższą dawkę. Najbardziej podoba mi się w baclofenie efekt takiego fajnego chilloutu. Psychicznie jestem taki wyluzowany. Do baklo dołącza jeszcze wenlafaksyna i mianseryna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zależy od dnia. Zazwyczaj jest to 75, ale generalnie raz wezmę 50, drugi raz 100 a trzeci 75. Teraz zjechałem w dół do 10 i tak zostanie z parę tygodni a potem znowu zacznę stopniowo zwiększać. Generalnie wyższych dawek jak 100 nie biorę bo wtedy jest reakcja odwrotna, spastyka się nasila i w głowie się kręci. Baklofen na spastyczność działa średnio, ale mam po nim fajny luz w bani, łagodzi też zbytnio pobudzającą wenlafaksynę, jestem bardziej zrelaksowany. Przerwę miałem tylko raz, jak neurolog dał mi do testowania inny lek zwiotczający Sirdalud. Fajnie rozluźniał, ale wchodził w interakcje z wenlą i mianseryną i nie mogłem po nim spać. Musiałem wrócić do baclofenu bo już nie ma więcej tego typu leków. Może wrócę do sirdaludu, ale muszę wyjść z antydepresantów. Całkowite wyjście z baklofenu jest nierealne, moje ciało wariuje. Fizycznie jestem uzależniony. Nawet teraz jak mocno zjechałem z dawki źle śpię, bo czuję przez sen jak mięśnie się spinają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo senność,moze być jedynie ubokiem leku,na pewno nie taka ,która moze uśpić.Dla mnie baclo to nic w porównaniu do benzo,zero fazy,wręcz przeciwnie lęki,jakieś pobudzenie,walenie serducha,przy wprowadzaniu tragedia,myślałam ,ze umrę.Lepiej sobie parę piwek walnij wieczorkiem :D To lek miorelaksacyjny,a nie nasenny.Do chlor nie da się tego porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×