Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

NieznanySprawca2.0 krótko (?), ze 3 tyg. z weekendowymi przerwami. 25mg wystarcza, ale ja we wszystkich lekach ekonomiczna jestem bardzo. Jeszcze się chwilę pocieszę z efektów, telepaniem pomartwię się w swoim czasie;)

 

-- 19 kwi 2015, o 20:34 --

 

NieznanySprawca2.0, gorzej będzie niż przy odstawkach alpry? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie myślę że jak to na gaba działa to powinno wzmagać sen, mi nie chodzi o samo uśpienie bo ja zasypiam bez wiekszych problemów, tylko budzę się już tak 2-3 i cieżko mi ponownie zasnąć. I właśnie potrzebuję coś co ten sen pogłębia. A w ulotce baklo jest właśnie napisane że działa usypiająco, relaksująco itp. Może by coś pomogło. Benzo troche do dupy jest, a potrzebuję coś co ma okres półtrwania góra z 10 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dawkach 200mg+ to jest hardcore, ale tutaj jak mówi przedmówczyni- będzie o wiele lżej, o ile w ogóle poczujesz. Schodząc polecam ze trzy dni lecieć na połówce tabletki (o ile przy takiej dawce w ogóle masz objawy odstawienne), później jeśli pojawi się jednak jakiś dyskomfort to jakaś mała dawka benzo (gaba a) i zejdziesz bezboleśne zupełnie. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, ja jestem zafascynowana działaniem baclo, więcej mi daje korzyści niż antydepy i benzo. Znając życie zaraz to cudne działanie padnie, ale cóż... Chociaż chwilę oddechu złapię...

NieznanySprawca2.0, dzięki dobry człowieku, widzę żeś obeznany. A tego... Tak pi razy oko jak długo można w miarę bezkarnie pobrać? Zakładając pozostanie na 25tce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka78, wiesz, co organizm to organizm, ale moja matula bierze 2x 25 dziennie przez 3 lata, efektem odstawienym jest spięcie i dyskomfort psychiczny. Nie jestem specjalistą, ale typowe delirium występuje zazwyczaj przy dawkach dobowych 100mg+ branych przewlekle. Lekarz nie powie Ci tego co ja (ale on nie cierpi, a Ty tak) że możesz sobie bezpiecznie brać to 25mg i o nic się nie martwić. A nawet jeśli jakims cudem dojdzie do efektów uz. fizycznego to zostaw to na piątek, przeczytaj jeszcze raz moje posty i w poniedziałek powinnaś być na chodzie. ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas powiedzieć papa baclofenowi. Koniec imprezy. Było super, myślę, że jeszcze kiedyś wrócę do tego leku.

 

-- 23 kwi 2015, o 20:44 --

 

Uhuhu, tragiczno-komiczna sytuacja: klasyczny kac bez grama alko :lol: Oj baclofeniku, nie wygłupiaj się :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, na co Wam wasz psychiatria przypisuje baklofen? Tzn na jakie schorzenia? Bo tak podręcznikowo jest to lek w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego w stwardnieniu rozsianym itd. Ale jak czytam te Wasze opinie o magicznym działaniu przeciwlękowym, na fobie, że niektórym z Was to nawet benzo zastąpywało itp itd to chyba mój psychiatra na to nie pójdzie, że chciałbym ten lek w takim celu spróbować? Chodzi mi o to, że jak ten lek zdobyć. Mówiąc o tym "magicznym" działaniu pro społecznym - tylko czy wtedy mi go przypiszę, kiedy o takim działaniu tego leku nie dowiemy się w ulotce?, czy kłamiąc i na np. jakąś skoliozę kręgosłupa? W sumie to czy kłamie to nie wiem, bo pamiętam za młodzieniaszka już chodziłem na korekcyjne :D Po prostu, na co Wam Wasz psychiatra przypisuje baklofen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowa ;) i trafiłam tu jak po nitce do kłębka, a konkretnie do baclofenu, chyba go potrzebuję i to bardzo. Na szczęście :pirate: leczę się na kręgosłup i stawy, więc jest szansa, że przekonam rodzinnego do jego przepisania . A jak się nie uda to prosić psychiatrę? idę tam pierwszy raz i nie wiem jak mnie potraktuje........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiaj się z góry, że Ci rodzinny nie przepisze,po prostu idź tylko tak się przekonasz,czy da czy nie.

Dla mnie ten lek to byla porazka,ból w klatce piersiowej,biegunka i mega lęk (ma same dobre opinie,a u mnie klops :( )

Zacznij od dawki 15mg,3 razy 5mg,bo ciężko może być na początku. Nie zniechęcam Cię do Baclo,oby u Ciebie podziałal super.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawiaj się z góry, że Ci rodzinny nie przepisze,po prostu idź tylko tak się przekonasz,czy da czy nie.

Dla mnie ten lek to byla porazka,ból w klatce piersiowej,biegunka i mega lęk (ma same dobre opinie,a u mnie klops :( )

Zacznij od dawki 15mg,3 razy 5mg,bo ciężko może być na początku. Nie zniechęcam Cię do Baclo,oby u Ciebie podziałal super.

Pozdrawiam!

 

takie objawy mam i bez baclo , niestety

przeraża mnie, iż na baclo nie powinno się prowadzić samochodu, a ja mieszkam pod miastem i bez auta ani rusz

 

jeździł ktoś z Was autem po baclo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×