Skocz do zawartości
Nerwica.com

BAKLOFEN (Baclofen Polpharma/ Sintetica, Lioresal Intrathecal)


Kalebx3 Gorliwy

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      28
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wlasnie wychodze z kolejnego juz pijackiego ciagu i uslyszalem o tym leku. O dziwo sklada sie tak, ze mam go w domu bo moj wspoldomownik kiedys dostal go na bol kregoslupa z tym, ze od tego chlania mam juz lęki przed braniem leków i sam boje sie go wziac. Chetnie bym sie skonsultowal z jakims lekarzem odnosnie baklofenu tylko nie wiem czy mam isc do lekarza pierwszego kontaktu, psychiatry czy do kogo. Moze wie ktos, ktory dokladnie lekarz przepisuje ten lek na terenie Warszawy lub okolic ?

 

P.S. Przepraszam za skladnie i brak polskich znakow ale jestem, delikatnie mowiac w zlym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakiemukolwiek lekarzowi, że leczysz się z alkoholizmu i wspomagasz się tym lekiem. To dość częste, baclofen bierze się przy odstawce alko i to z powodzeniem. To nie jest jakiś ciężki do zdobycia lek. Ja bez problemu dostawałem od rodzinnego czy psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jakiemukolwiek lekarzowi, że leczysz się z alkoholizmu i wspomagasz się tym lekiem. To dość częste, baclofen bierze się przy odstawce alko i to z powodzeniem. To nie jest jakiś ciężki do zdobycia lek. Ja bez problemu dostawałem od rodzinnego czy psychiatry.

ja mówiłem jednemu i drugiemu lekarzowi i kicha . Nigdzie ten lek nie jest zarejestowany do leczenia alkoholizmu . Tak więc wątpie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystk oco dziala prez GABA B jst niestety uzalezniajace i szybko powoduje wzrost tolerancji. Wyjatkiem jest tylko GHB bo krotki okres poltrwania ma, ale ta opcja medyczna jest raczej dla wiekszosci niedostepna ze wzgledu na problemy prawne i brak zrodla czystego produktu.

 

Za toi baclofen uzywa sie u alkoholikow jako terapia substytucyjna, tylko jaki jets sens rzucac picie zeby lykac 250mg baclo dziennie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystk oco dziala prez GABA B jst niestety uzalezniajace i szybko powoduje wzrost tolerancji. Wyjatkiem jest tylko GHB bo krotki okres poltrwania ma, ale ta opcja medyczna jest raczej dla wiekszosci niedostepna ze wzgledu na problemy prawne i brak zrodla czystego produktu.

 

Za toi baclofen uzywa sie u alkoholikow jako terapia substytucyjna, tylko jaki jets sens rzucac picie zeby lykac 250mg baclo dziennie;)

 

To ostatnie zdanie to mnie rozjebalo ci powiem, jak to jaki jest sens?, zeby jeden z drugim sie nie zachlal, albo zeby maz zony nie zajebal razem z dziecmi, zeby mógl spojrzec trzezwo na sprawy, poza tym nie trzeba brac baclofenu zeby przestac pic, jesli ktos chce to przestanie pic, baclofen ma byc srodkiem by wyzwolic sie z choroby nie celem samym w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystk oco dziala prez GABA B jst niestety uzalezniajace i szybko powoduje wzrost tolerancji. Wyjatkiem jest tylko GHB bo krotki okres poltrwania ma, ale ta opcja medyczna jest raczej dla wiekszosci niedostepna ze wzgledu na problemy prawne i brak zrodla czystego produktu.

 

Za toi baclofen uzywa sie u alkoholikow jako terapia substytucyjna, tylko jaki jets sens rzucac picie zeby lykac 250mg baclo dziennie;)

 

To ostatnie zdanie to mnie rozjebalo ci powiem, jak to jaki jest sens?, zeby jeden z drugim sie nie zachlal, albo zeby maz zony nie zajebal razem z dziecmi, zeby mógl spojrzec trzezwo na sprawy, poza tym nie trzeba brac baclofenu zeby przestac pic, jesli ktos chce to przestanie pic, baclofen ma byc srodkiem by wyzwolic sie z choroby nie celem samym w sobie.

 

Nie mialem zamiaru nikogo urazic, jak ktos nie pije dzieki baklofenowi to chwala mu za to.

Jesli spojrzec na to przez pryzmat redukcji szkod to tak, jesli przez kryterium wolnosci i samorealizacji to nie.

Podobnie wygaszanie naltreksonem metoda dr Sinclaira, pomaga redukowac szkody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baclo super się z benzo mixuje,50mg baclo+4mg clona i można świat zdobywać,pewność siebie X100 :D polecam oby nie często...

 

No do rekreacji gabaergiki sie swietnie nadaja :D

Tyle ze po 4mg clona ja bym stracil przytomnosc na tydzien po 0,25 dwa dni chodze senny :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od klonów uzależniony nie jestem i nie biorę ich często, ale wczoraj po 5mg nawet nie ziewnąłem.

 

Uboki na baklofenie? Jakie uboki, o czym wy tu mówicie, chyba jakaś autosugestia i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś brałem baklofen, dobrze na mnie działał, to znaczy, że jakie inne leki mogłyby też mi pomóc?

 

Pewnie inne dzialajace na GABA B czyli phenibut i GHB, ale nei wiem czy slowo "pomoc" jest odpowiednie, bo to sa srodki dzialajce rekreacyjne, nie ma sensu tego brac dlugofalowo ze wzgledu na tolerancje i uzaleznienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po baclofenie z clonazepamem mija mi w 100% fobia społęczna,czuję sie PAnem swego losu,pewność siebieX200,jest cudownie,mówie wam 2 dzień,dzisiaj,w robocie już byłem,była głądko miło i przyjemnie,wreszcie czuję że żyje,mam normalny sex a nawet lepszy po baclofenie.Chcę nawet zagadywać do obcych na ulicy,czuję że nie mam wogóle fobi,dziewczyny to czują i chcą ze mną gadać droczyć sie ahhhhhh pieprzyć ssri tlpd moklobemidy mianseryny neuro gówna,baclo i klony wymiatają system,aha zacząłem dużo palić bo baclofen silnie uwalnia dopamine hehe jest mega mówie wam pozdro !!! :D:smile:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×